Αγώνες υδατοσφαίρισης Α1 2017 - 2018

Α' ΓΥΡΟΣ



1η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
14 -6
Σάβ 14/10
15:00
ΠΑΟΚ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
4 -3
Σάβ 14/10
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
9 -8
Σάβ 14/10
19:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -15
Παρ 13/10
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΦΗ
10 -5
Σάβ 14/10
17:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
10 -8
Σάβ 14/10
15:30


2η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8 -9
Παρ 20/10
16:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
7 -8
Σάβ 21/10
18:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -11
Σάβ 21/10
17:00
ΟΦΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -11
Σάβ 21/10
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16 -7
Σάβ 21/10
15:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6 -9
Σάβ 21/10
19:00


3η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΦΗ
18 -6
Τετ 25/10
17:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12 -10
Τετ 25/10
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
9 -8
Τετ 25/10
21:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ
7 -5
Τετ 25/10
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
10 -9
Παρ 27/10
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -18
Παρ 27/10
20:30


4η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -5
Σάβ 4/11
19:00
ΠΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6 -7
Σάβ 4/11
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12 -7
Σάβ 4/11
19:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
8 -7
Σάβ 4/11
15:00
ΟΦΗ
ΝΟ ΧΙΟΥ
7 -11
Σάβ 4/11
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
16 -7
Παρ 3/11
16:00


5η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
8 -3
Σάβ 11/11
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -16
Σάβ 11/11
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΦΗ
10 -4
Σάβ 11/11
16:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
5 -6
Σάβ 11/11
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8 -7
Σάβ 11/11
17:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
6 -9
Παρ 10/11
16:00


6η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -9
Σάβ 25/11
16:00
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
3 -11
Σάβ 25/11
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5 -7
Παρ 24/11
16:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 -7
Σάβ 25/11
16:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΦΗ
11 -6
Σάβ 25/11
18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
21 -4
Σάβ 25/11
15:30


7η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 -10
Σάβ 2/12
18:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11 -4
Σάβ 2/12
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΟΚ
12 -7
Σάβ 2/12
16:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
4 -4
Σάβ 2/12
16:00
ΟΦΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -24
Παρ 9/3
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
6 -7
Παρ 1/12
16:00


8η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -13
Τετ 6/12
20:45
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΦΗ
12 -3
Σάβ 9/12
18:00
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
7 -7
Σάβ 9/12
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
16 -13
Σάβ 9/12
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
6 -8
Παρ 8/12
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -6
Σάβ 9/12
20:00


9η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
21 -5
Σάβ 16/12
15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
3 -2
Παρ 15/12
16:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 -4
Σάβ 16/12
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 -7
Σάβ 16/12
16:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
10 -7
Σάβ 16/12
16:30
ΟΦΗ
ΠΑΟΚ
7 -5
Σάβ 16/12
16:00


10η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -5
Τετ 20/12
14:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2 -8
Τετ 20/12
20:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
5 -6
Τετ 20/12
20:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΦΗ
11 -5
Τετ 20/12
14:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
15 -7
Τετ 20/12
15:30
ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -18
Παρ 22/12
16:00


11η Αγωνιστική
ΟΦΗ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9 -17
Παρ 5/1
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
23 -7
Παρ 5/1
19:15
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΟΚ
6 -5
Παρ 5/1
19:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
9 -2
Παρ 5/1
19:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
11 -6
Παρ 5/1
16:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6 -8
Παρ 5/1
16:00

Β' ΓΥΡΟΣ



12η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
5 -7
Σάβ 13/1
18:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -9
Σάβ 13/1
15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 -7
Τετ 10/1
20:30
ΟΦΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 -9
Σάβ 13/1
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -7
Σάβ 13/1
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -9
Σάβ 13/1
17:00


13η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΟΚ
6 -7
Σάβ 27/1
15:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
3 -4
Σάβ 27/1
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11 -7
Σάβ 27/1
15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΗ
10 -2
Σάβ 27/1
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 -16
Σάβ 27/1
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
7 -8
Σάβ 27/1
16:00


14η Αγωνιστική
ΟΦΗ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
3 -17
Σάβ 3/2
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΧΙΟΥ
10 -9
Σάβ 3/2
16:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -5
Σάβ 3/2
18:00
ΠΑΟΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4 -3
Σάβ 3/2
15:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 -7
Σάβ 3/2
19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
20 -4
Σάβ 3/2
15:30


15η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
6 -9
Τετ 7/2
20:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΟΚ
2 -7
Τετ 7/2
14:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
14 -8
Τετ 7/2
19:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
8 -8
Τετ 7/2
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ
21 -5
Τετ 7/2
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 -11
Σάβ 10/2
15:30


16η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
6 -14
Σάβ 24/2
19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
24 -5
Παρ 23/2
19:30
ΟΦΗ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
8 -14
Σάβ 24/2
17:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11 -10
Σάβ 24/2
18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 -7
Σάβ 24/2
15:30
ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6 -4
Σάβ 24/2
15:00


17η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
10 -7
Σάβ 3/3
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΟΚ
11 -1
Σάβ 3/3
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8 -9
Σάβ 3/3
16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10 -9
Σάβ 3/3
15:30
ΟΦΗ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
7 -10
Σάβ 3/3
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
6 -12
Σάβ 3/3
16:00


18η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
14 -4
Σάβ 10/3
19:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -11
Σάβ 10/3
18:30
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -9
Σάβ 10/3
15:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12 -10
Σάβ 10/3
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΦΗ
28 -1
Σάβ 10/3
13:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6 -8
Σάβ 10/3
18:00


19η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
15 -3
Τετ 28/3
19:30
ΟΦΗ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
5 -10
Σάβ 31/3
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΟΚ
11 -6
Σάβ 31/3
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -8
Σάβ 31/3
16:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9 -3
Σάβ 31/3
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 -6
Κυρ 1/4
19:30


20η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 -15
Σάβ 14/4
19:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -3
Σάβ 14/4
18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -6
Κυρ 15/4
19:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
4 -5
Σάβ 14/4
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
9 -7
Σάβ 14/4
14:30
ΠΑΟΚ
ΟΦΗ
-
Σάβ 14/4
15:00


21η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
-
Σάβ 21/4
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
15 -5
Τετ 18/4
15:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
7 -8
Τετ 18/4
15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ
-
Σάβ 21/4
14:00
ΟΦΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -13
Τετ 18/4
15:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10 -8
Τετ 18/4
15:30


22η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
Τετ 25/4
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΦΗ
-
Τετ 25/4
15:30
ΠΑΟΚ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
-
Τετ 25/4
15:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
Τετ 25/4
15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
-
Τετ 25/4
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
-
Τετ 25/4
15:30

Α' ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ



1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
25 -4
Σάβ 21/10
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15 -5
Σάβ 21/10
16:00


2η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17 -3
Τετ 25/10
21:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
20 -6
Τετ 25/10
19:30


3η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 -10
Σάβ 4/11
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10 -7
Σάβ 4/11
17:00


4η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -16
Σάβ 11/11
15:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
6 -14
Σάβ 11/11
15:30


5η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -16
Τετ 15/11
19:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -13
Τετ 15/11
19:15


6η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -9
Σάβ 18/11
16:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 -10
Σάβ 18/11
16:00

Α' ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ



1η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
9 -11
Σάβ 21/10
14:00
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6 -13
Σάβ 21/10
14:30


2η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
9 -11
Τετ 25/10
15:00
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
6 -10
Τετ 25/10
20:30


3η Αγωνιστική
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5 -9
Σάβ 4/11
16:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
8 -6
Σάβ 4/11
15:00


4η Αγωνιστική
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
15 -9
Σάβ 11/11
19:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
18 -13
Σάβ 11/11
14:00


5η Αγωνιστική
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5 -9
Τετ 15/11
16:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
14 -5
Τετ 15/11
19:00


6η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
10 -6
Σάβ 18/11
14:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
17 -13
Σάβ 18/11
16:00

Β' ΦΑΣΗ Α' ΓΥΡΟΣ



1η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
10 -6
Σάβ 25/11
14:30
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9 -16
Σάβ 25/11
14:00


2η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4 -13
Τρί 28/11
18:30
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
13 -10
Τετ 29/11
14:30


3η Αγωνιστική
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 -9
Τετ 6/12
14:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 -12
Τετ 6/12
19:30

Β' ΦΑΣΗ Β' ΓΥΡΟΣ



4η Αγωνιστική
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 -6
Σάβ 9/12
18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
7 -6
Σάβ 9/12
13:00


5η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12 -11
Τετ 13/12
20:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10 -9
Τετ 13/12
15:00


6η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
9 -7
Σάβ 16/12
17:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
14 -4
Σάβ 16/12
17:30

Β' ΦΑΣΗ ΜΕΤΑΞΥ



1ος αγώνας
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -7
Σάβ 9/12
14:30
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
9 -5
Σάβ 9/12
16:00


2ος αγώνας
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9 -8
Τετ 13/12
18:00
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
8 -10
Τετ 13/12
21:00


3ος αγώνας
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
16 -6
Σάβ 16/12
19:30

Γ' ΦΑΣΗ ΟΜ. 1-4 Α' ΓΥΡΟΣ



1η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -12
Παρ 5/1
20:30
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
6 -24
Παρ 5/1
15:00


2η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12 -5
Τετ 10/1
19:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8 -10
Τετ 10/1
18:30


3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
15 -4
Τετ 24/1
19:15
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -20
Τετ 24/1
15:00

Γ' ΦΑΣΗ ΟΜ. 1-4 Β' ΓΥΡΟΣ



4η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11 -5
Σάβ 10/2
18:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
25 -3
Σάβ 10/2
17:00


5η Αγωνιστική
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 -10
Σάβ 17/2
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
9 -6
Σάβ 17/2
17:00


6η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9 -21
Σάβ 10/3
14:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20 -6
Παρ 9/3
18:00

Γ' ΦΑΣΗ ΟΜ. 5-8 Α' ΓΥΡΟΣ



1η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
9 -7
Παρ 5/1
20:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
17 -6
Παρ 5/1
19:30


2η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9 -9
Τετ 10/1
14:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
16 -5
Τετ 10/1
20:00


3η Αγωνιστική
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
6 -8
Τετ 24/1
21:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
7 -5
Τετ 24/1
19:00

Γ' ΦΑΣΗ ΟΜ. 5-8 Β' ΓΥΡΟΣ



4η Αγωνιστική
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9 -8
Σάβ 10/2
19:00
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 -15
Σάβ 10/2
16:00


5η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
12 -10
Σάβ 17/2
15:00
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
2 -13
Σάβ 17/2
17:00


6η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
12 -7
Σάβ 10/3
13:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10 -9
Σάβ 10/3
19:00