ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΑΝΔΡΩΝ

Η 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος

  02.02.2018 12:58       477

Με τα παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (3-4/2) η Α’ Φάση του 32ου πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών.

ΣΑΒΒΑΤΟ, 3/2

Κολ. Χαλκίδας   16.00     ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

                                     (Παϊρακταρίδης, Κουρτίδης)

Κολ. Γέρακα       17.30     ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

                                            (Δαμιανάκης, Θωμάς)

ΚΥΡΙΑΚΗ, 4/2

Κολ. Νίκαιας      13.00     ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

                                 (Πολυχρονόπουλος, Στεφανάκης)

Κολ. Λάρισας    14.30     ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

                                         (Κυράνης Κ., Σπυρόπουλος)

Κολ. Ποσειδώνιο              14.30     ΟΦΘ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

                                                  (Σπανούδης, Καρούλης)

Κολ. Αλίμου       15.00     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

                                                (Μπιράκης, Σαρρής)

Κολ. Χαϊδαρίου                15.00     ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

                                                       (Κωνσταντινίδης, Ποσποτίκης)

Κολ. «Αντ. Πεπανός»     16.00     ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

                                                     (Μοίραλης, Βασιλείου Κ.)

ΟΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1.ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ             20-9       6

-.ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ             15-10     6

3.ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ                   16-15     4

4.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            11-12     3

-.ΙΩΝΙΚΟΣ                        15-21     3

6.ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ            14-16     1

7.ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                14-16     0

8.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ     14-20     0

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1.ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ           23-10     6

-.ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ          18-11     6

3.ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                26-18     3

-.ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                  23-17     3

-.ΟΦΘ                            19-19     3

-.ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                 18-21     3

7.ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ          9-21       0

8.ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              15-34     0

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΟΕ