ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Η 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος

  09.11.2017 11:40       334

Συνεχίζεται το Σάββατο (11/11) το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κστηγορίας Γυναικών με την 4η αγωνιστική της Α’ Φάσης.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Κολ. Εθνικό Πειραιά       15.30     ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

                                               (Ποσποτίκης, Δερελής)

Κολ. ΑΝΟΓ          15.30     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

                                                (Θωμάς, Δαμιανάκης)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ                3              3              0              0              52-14     9

2.ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ       3              2              0              1              42-21     6

3.ΕΘΝΙΚΟΣ                      3              1              0              2              20-52     3

4.ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             3              0              0              3              15-42     0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/11): ΑΝΟ Γλυφάδας – Ολυμπιακός, Εθνικός – ΝΟ Βουλιαγμένης

 

ΣΚΟΡΕΡ

11 Ασημάκη (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

11 Χυδηριώτη Ι. (ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)

8 Ξενάκη (ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)

7 Πλευρίτου Β. (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

7 Πρωτοπαπά (ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Κολ. Ηρακλείου                14.00     ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

                                                            (Χατζηαναστασίου, Σαρρής)

Κολ. «Αντ. Πεπανός»     19.00     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

                                              (Πολυχρονόπουλος, Δασκαλοπούλου)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                 3              3              0              0              29-21     9

2.ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ             3              2              0              1              30-23     6

3.ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.               3              1              0              2              27-27     3

4.ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.             3              0              0              3              17-32     0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/11): ΝΟ Ρεθύμνου – Νηρέας Χαλανδρίου, ΝΕ Πατρών – Τρίτων Αμαρουσίου

 

ΣΚΟΡΕΡ

11 Καρυπίδου Ηρ. (ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

9 Σελετοπούλου (ΤΡΙΤΩΝ)

9 Τριχά (ΝΗΡΕΑΣ)

8 Δούλη (ΝΗΡΕΑΣ)

7 Κουτέλη (ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ