ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Κληρώσεις Νεανίδων, Παίδων, Μίνι Παίδων

  11.04.2018 13:16       941

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (11.4.18) οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Νεανίδων (Β’ Φάση), Παίδων (Γ’ Φάση) και Μίνι Παίδων (Β’ Φάση). Αναλυτικά:

ΝΕΑΝΙΔΕΣ / Β’ Φάση 18-20/5

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Ρεθύμνης, ΓΣ Περιστερίου, Τρίτων Αμαρουσίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Ολυμπιακός, Νηρέας Χαλανδρίου, Εθνικός Πειραιά, ΓΣ Ηλιούπολης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΕ Πατρών, Πανιώνιος, Ηλυσιακός

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, ΠΑΟΚ, ΟΥΚ Βόλου, ΑΠΣ Οξυγόνο

Στην Τελική φάση (29/6-1/7) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 8).

 

ΠΑΙΔΩΝ / Γ’ Φάση 25-27/5

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, Εθνικός Πειραιά, ΑΝΟ Γλυφάδας, Νηρέας Γέρακα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χανίων Ολυμπιακός, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΓΣ Ηλιούπολης, Νηρέας Χαλανδρίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΟΦΗ, Παναθηναϊκός, ΑΕ Χαϊδαρίου, ΓΣ Περιστερίου

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Πανσερραϊκός, ΚΕ Κοζάνης, Δελφίνια Πτολεμαϊδας, ΠΑΟΚ

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΝΟ Πατρών, ΟΦΘ, Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λάρισας, Νίκη Βόλου

Στην Τελική φάση (29/6- 1/7) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 10)

 

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ / Β’ Φάση 4-5/5

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χίου, Παναθηναικός, Άρης Νίκαιας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Νηρέας Γέρακα, Πανιώνιος, ΑΕ Χαϊδαρίου

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Ολυμπιακός, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΣΚ Ροή

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Υδραϊκός, ΓΣ Ηλιούπολης, ΑΟ Καστέλας, Εθνικός Πειραιά

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΝΑΟ Κέρκυρας, ΠΑΟΚ, ΠΑΣ Φοίβος, Ηρακλής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Άρης Θεσσαλονίκης, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΟΦΘ, Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: Πανσερραικός, ΝΟ Καβάλας, ΚΕ Κοζάνης, Δελφίνια Πτολεμαίδας

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Νίκη Βόλου, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Λάρισας, ΝΟ Λάρισας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΟ Πλιτς Πλατς, ΝΟ Ρεθύμνης

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Βουλιαγμένης

Στην Γ΄ Φάση (15-17/6), προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 20 ομάδες).

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΟΕ