AGENDA ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 2017

Ιανουάριος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ν.Ο.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Αλεξανδρούπολη
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Κ.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΩΝΙΣΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ)

Ιωάννινα
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ (ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ) ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

Πτολεμάιδα
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Βόλος
13 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινή Ημερίδα Ορίων

Αθήνα&Θεσσαλονίκη
14 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινή Ημερίδα Ορίων & Χειμερινή Ημερίδα 9-10-11-12 ετών

Περιφέρεια
15 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ν.Γ.Σ. ΑΡΤΕΜΙΣ

Νίκαια
20 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΡΟΠΑΙΟ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.

ΟΑΚΑ Αθήνα
20 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ν.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

Καβάλα
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινή Ημερίδα 9-10-11-12 ετών

Αθήνα & Θεσσαλονίκη
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ) ΕΓΟΗ

Ηράκλειο
28 - 28
Φεβρουάριος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινοί Αγώνες Ανδρών-Γυναικών

Αθήνα
3 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινοί Αγώνες ΠΜΠ-ΠΑΓΚ ΑΒ Νότιας Ελλάδας

Αθήνα
10 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Α.Κ.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Καρδίτσα
11 - 11
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Α.Σ.Κ. ΝΑΟΥΣΑ

Νάουσα
11 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινοί Αγώνες Π-Κ, Ε-Ν Νότιας Ελλάδας

Αθήνα
17 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινοί Αγώνες ΠΜΠ-ΠΑΓΚ ΑΒ Βόρειας Ελλάδας

17 - 19
Μάρτιος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινοί Αγώνες 9-10-11-12 ετών

Περιφέρεια
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Χειμερινοί Αγώνες 9-10-11-12 ετών

Αθήνα &Θεσσαλονίκη
11 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ 1927 ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΕΘΝ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Αλεξανδρούπολη
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ)

Πειραιάς
31 - 2
Απρίλιος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Ημερίδα Ορίων (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Π.Ε.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Βόλος
1 - 1
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΑΒΑΛΑ (JUNIOR) Ν.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

Καβάλα
1 - 2
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ν.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ηράκλειο
1 - 1
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΕΤΡΙΔΕΙΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη
1 - 2
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΙΔ ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Περιστέρι
7 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πολυεθνής Συνάντηση Ε/Ν

Ελλάδα
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πολυεθνής Συνάντηση Π/Κ

ΤΣΕΧΙΑ (Πράγα)
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΝΙΟΒΕΙΑ

Καβάλα
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΝΙΟΒΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Χ.Α.Ν.Θ.

Καβάλα
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 91

Ηράκλειο
8 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ιωάννινα
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΙΠΠΟΥ Α.Κ.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Χαλκίδα
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΝΙΟΒΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Χ.Α.Ν.Θ.

Καβάλα
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ Ν.Ο.ΧΑΝΙΩΝ

Χανιά
21 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Περιστέρι
21 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

46 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Γ.Σ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Περιστέρι
21 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ν.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ

Λάρισα
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΦΑΡΟΣ-ΕΛΕΝΑ ΣΑΙΡΗ 2017 (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ο.Φ.Θ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Αλεξανδρούπολη
22 - 24
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

Πτολεμάιδα
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Θερινή Ημερίδα 9-10-11-12 ετών

Αθήνα&Θεσσαλονίκη
29 - 30
Μάιος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΣΙΤΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣΙΩΝ

Ιλίσιο
5 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Α.Ε.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

Χάιδαρι
5 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ν.Ο,ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Καλάματα
5 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Βαλκανικοί Αγώνες Εφήβων-Νεανίδων

ΤΟΥΡΚΙΑ (Κωνσταντινούπολη )
6 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ηράκλειο
6 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη
6 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Διεθνής Συνάντηση ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ

Αθήνα
12 - 14
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ

Θεσσαλονίκη
13 - 14
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΡΕΣΤΕΙΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

Άλιμος
13 - 14
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΚΡΙΣΕΙΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ

Λάρισα
13 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

20-21 1η Θερινή Ημερίδα Ορίων

Αθήνα&Θεσσαλονίκη
20 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

21 1η Θερινή Ημερίδα 9-10-11-12 ετών

Περιφέρεια
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

27-28 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Θεσσαλονίκη
27 - 28
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ & ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ν.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Βουλιαγμένη
27 - 28
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΙΩΝΙΚΟΙ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΟΕΑ&ΝΑΒ

Βόλος
27 - 28
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) ΩΡΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ηράκλειο
27 - 28
Ιούνιος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Θερινοί Αγώνες 9-10-11-12 ετών

Αθήνα&Θεσσαλονίκη
3 - 4
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΕΛΦΙΔΙΟΙ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Γ.Σ.ΑΙΓΑΛΕΩ

Αιγάλεω
3 - 4
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Εθνικό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών

Αθήνα
9 - 11
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

17-18 2η Θερινή Ημερίδα Ορίων

Αθήνα&Θεσσαλονίκη
17 - 18
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

17-18 COMEN CUP

Γαλλία
17 - 18
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2η Θερινή Ημερίδα Ορίων & Θερινοί Αγώνες 9-10-11-12 ετών

18 - 18
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πανελλήνιοι Αγώνες 9-10-11-12 ετών

Αθήνα
23 - 25
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΑΒΑΛΑ 2017 (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Ο.Θ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ

Καβάλα
24 - 25
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ) Κ.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ηράκλειο
24 - 25
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πανευρωπαϊκοί Αγώνες Εφήβων-Νεανίδων 28/6 έως 2/7

ΙΣΡΑΗΛ (Netanya)
28 - 2
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Μεσογειακοί Αγώνες 30/6-4/7

ΙΣΠΑΝΙΑ (Tarragona)
30 - 4
Ιούλιος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΠΜΠ-ΠΑΓΚ

6 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Π-Κ,Ε-Ν

13 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

14ο Ολυμπιακό Φεστιβάλ Νέων

ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Gyor)
22 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών

ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Βουδαπέστη)
23 - 30
Σεπτέμβριος 2017
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πρωτάθλημα Συλλόγων που προετοιμάζονται στη θάλασσα

9 - 10
Ιανουάριος 2017
Φεβρουάριος 2017
Μάρτιος 2017
Απρίλιος 2017
Μάιος 2017
Ιούνιος 2017
Ιούλιος 2017
Σεπτέμβριος 2017