MENU
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
AGENDA
ΠΟΛΥΜΕΣΑ
κοεMag
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΕΙΟ ΚΟΕ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
MASTERS
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δελτία τύπου
Agenda
Ειδήσεις
Άρθρα
Αφιερώματα
Συνεντεύξεις
Βαθμολογίες
Αγωνιστικές
Αποτελέσματα
Κανονισμοί
Εγκύκλιοι
Προκηρύξεις
Έντυπα
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ολοκληρώνεται η 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος
22-03-2024
1025
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Πλήρης δράση με την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος
22-03-2024
1274
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Η 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος
22-03-2024
895
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Έξι παιχνίδια για την 4η αγωνιστική της Β’ Φάσης του πρωταθλήματος
21-03-2024
1277
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ/ Β' ΦΑΣΗ
Στη Νέα Σμύρνη η…πρώτη κόρνα για την 4η αγωνιστική
19-03-2024
1085
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Αυλαία με τρεις αναμετρήσεις στη 15η αγωνιστική
19-03-2024
1309
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οδηγίες λίγο πριν την έναρξη του πανελλήνιου σχολικού πρωταθλήματος
17-03-2024
2493
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Επτά αγώνες της 13ης αγωνιστικής το Σαββατοκύριακο (16-17/3)
15-03-2024
1395
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Το Καμπ αξιολόγησης από τον Θοδωρή Βλάχο για Κ19 και Κ16
15-03-2024
1369
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ K17 - Β’ ΦΑΣΗ
Σε τέσσερις ομίλους η Β’ Φάση Νεανίδων Κ17
15-03-2024
1181
«
1
2
3
4
5
6
7
»
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - Αρχείο
Αναζητήστε αποτελέσματα, ρεκόρ, στατιστικά, επιδόσεις και αθλητές στο αρχείο της κοε
Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών
Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 5η αγων.
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
-
3/4
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
30/3
14:00
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ - 5η αγων.
ΟΦΘ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-
30/3
16:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
-
30/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12-7
27/3
14:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
-
30/3
14:00
Α' ΦΑΣΗ B' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 16η αγων.
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11-10
27/3
13:30
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
30/3
15:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
4-18
27/3
20:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20-6
27/3
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
16-9
28/3
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13-13
27/3
20:30
Όλες οι αγωνιστικές
AGENDA | ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α ΦΑΣΗ
11
Φεβ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ | Δελτία Τύπου
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι συμμετοχές στο 2ο Σχολικό πρωτάθλημα
01.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Η συγκρότηση των σχολικών ομάδων και το πρόγραμμα του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος
08.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Στη σέντρα η Α2 Γυναικών
09.02.2024
Εγκύκλιοι, προκηρύξεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 15.03.2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 20/03/2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤAΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ K19 «2023-2024»
06-03-2024