MENU
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
AGENDA
ΠΟΛΥΜΕΣΑ
κοεMag
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΕΙΟ ΚΟΕ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
MASTERS
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δελτία τύπου
Agenda
Ειδήσεις
Άρθρα
Αφιερώματα
Συνεντεύξεις
Βαθμολογίες
Αγωνιστικές
Αποτελέσματα
Κανονισμοί
Εγκύκλιοι
Προκηρύξεις
Έντυπα
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Με τέσσερις αναμετρήσεις ολοκληρώνεται η 14η αγωνιστική
15-03-2024
1356
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Το Σάββατο (16/3) οι υπόλοιποι επτά αγώνες της 3ης αγωνιστικής της Β’ φάσης
14-03-2024
1421
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17)
Η Β’ φάση του πρωταθλήματος σε 9 Ομίλους
14-03-2024
1862
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ / Β’ ΦΑΣΗ
Την Τετάρτη (13/3) Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης για τη 2η αγωνιστική και ΝΟ Πατρών - Παλαιό Φάληρο για την 3η
12-03-2024
1497
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σε Πάτρα και Περιστέρι η αυλαία της 14ης αγωνιστικής
12-03-2024
1303
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Πρόσκληση προπονητών για το πανελλήνιο σχολικό πρωτάθλημα
11-03-2024
2656
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Διήμερο Καμπ αξιολόγησης Παίδων (Κ16) στο Γουδή
09-03-2024
2567
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Το Σαββατοκύριακο (9-10/3) η 12η αγωνιστική
08-03-2024
1445
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στο Ιλίσιο «πέφτει» η αυλαία της 13ης αγωνιστικής
08-03-2024
1326
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Η 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος
08-03-2024
1977
«
1
2
3
4
5
6
7
»
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - Αρχείο
Αναζητήστε αποτελέσματα, ρεκόρ, στατιστικά, επιδόσεις και αθλητές στο αρχείο της κοε
Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών
Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 5η αγων.
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
-
3/4
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
30/3
14:00
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ - 5η αγων.
ΟΦΘ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-
30/3
16:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
-
30/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12-7
27/3
14:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
-
30/3
14:00
Α' ΦΑΣΗ B' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 16η αγων.
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11-10
27/3
13:30
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
30/3
15:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
4-18
27/3
20:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20-6
27/3
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
16-9
28/3
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13-13
27/3
20:30
Όλες οι αγωνιστικές
AGENDA | ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α ΦΑΣΗ
11
Φεβ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ | Δελτία Τύπου
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Οι συμμετοχές στο 2ο Σχολικό πρωτάθλημα
01.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Η συγκρότηση των σχολικών ομάδων και το πρόγραμμα του πανελληνίου σχολικού πρωταθλήματος
08.03.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Στη σέντρα η Α2 Γυναικών
09.02.2024
Εγκύκλιοι, προκηρύξεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 15.03.2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 20/03/2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤAΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ K19 «2023-2024»
06-03-2024