MENU
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ
ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ
AGENDA
ΠΟΛΥΜΕΣΑ
κοεMag
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΡΧΕΙΟ ΚΟΕ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ
MASTERS
Toggle navigation
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
OPEN WATER
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
MASTERS
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δελτία τύπου
Agenda
Ειδήσεις
Άρθρα
Αφιερώματα
Συνεντεύξεις
Βαθμολογίες
Αγωνιστικές
Αποτελέσματα
Κανονισμοί
Εγκύκλιοι
Προκηρύξεις
Έντυπα
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ο Ολυμπιακός 13χ13, νίκησε 28-4 τον ΓΣ Περιστερίου στον Πειραιά
06-03-2024
916
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Άνετα ο Εθνικός GoldForce πέρασε με 23-5 από τα Χανιά
06-03-2024
940
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Η εκδήλωση προσφοράς συλλεκτικής μπάλας για τη μεγαλύτερη δωρεά στον φιλανθρωπικό αγώνα Εθνικής Ανδρών - Λιμενικού (pics)
05-03-2024
1100
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ / Β’ ΦΑΣΗ
Ο ΝΟ Βουλιαγμένης υπέταξε, 13-8, τον Παναθηναϊκό και φεύγει για Βαρκελώνη (pics)
05-03-2024
1491
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ / Β’ ΦΑΣΗ
Πέρασε άνετα κι από το Ποσειδώνιο ο Ολυμπιακός, 17-11 τον ΠΑΟΚ Domus Ergo και βλέπει Φερεντσβάρος
05-03-2024
1586
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Καμπ Νεανίδων και Κορασίδων στη Θεσσαλονίκη
05-03-2024
1569
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) / Α’ ΦΑΣΗ
Ποιοι πέρασαν στη Β’ φάση (αποτελέσματα, βαθμολογίες)
03-03-2024
3771
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ13 - Α' ΦΑΣΗ
Οι ομάδες που προκρίθηκαν στη Β' Φάση - Αποτελέσματα, Βαθμολογίες
03-03-2024
1682
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Ο ΓΣ Ηλιούπολης έριξε από την κορυφή τον Άρη Θ., πέρασε δεύτερος ο ΝΑΟ Κέρκυρας, «διπλά» και για Ιωνικό και Ηλυσιακό
03-03-2024
2293
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Στη κορυφή και ο ΝΟ Λάρισας, πρώτη νίκη για τον Νέο Ηρακλή
03-03-2024
1730
«
6
7
8
9
10
11
12
»
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - Αρχείο
Αναζητήστε αποτελέσματα, ρεκόρ, στατιστικά, επιδόσεις και αθλητές στο αρχείο της κοε
Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών
Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 5η αγων.
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
-
3/4
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
30/3
13:00
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ - 5η αγων.
ΟΦΘ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-
30/3
16:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
-
30/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12-7
27/3
14:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
-
30/3
14:00
Α' ΦΑΣΗ B' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 16η αγων.
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11-10
27/3
13:30
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
30/3
15:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
4-18
27/3
20:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20-6
27/3
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
-
28/3
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13-13
27/3
20:30
Όλες οι αγωνιστικές
AGENDA | ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α ΦΑΣΗ
11
Φεβ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΑΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ19 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
29
Μάρ
ΔΗΜΟΦΙΛΗ | Ειδήσεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ & ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΡΙΜΑ: Με τέρμα σε «νεκρό» χρόνο έχασε η εθνική μας ομάδα των Γυναικών το χάλκινο μετάλλιο (9-10 από την Ισπανία)
16.02.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17)
Οι ομάδες που προκρίνονται από την Α’ στη Β’ φάση - Όλα τ’ αποτελέσματα, βαθμολογίες
04.02.2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ / ΝΤΟΧΑ
Καταιγιστική στην πρεμιέρα η Εθνική, «βύθισε» 24-6 την Κίνα (pics)
05.02.2024
Εγκύκλιοι, προκηρύξεις
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 15.03.2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ K15 «2023-2024» 20/03/2024
11-03-2024
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Προκηρύξεις
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΡΩΤAΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ K19 «2023-2024»
06-03-2024