Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών 2023 - 2024


ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFF


1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
Πέμ 23/5
19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
-
Πέμ 23/5
20:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
Πέμ 23/5
21:30

2η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
Κυρ 26/5
18:00
ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
Κυρ 26/5
20:00

3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
Τρί 28/5
19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
-
Πέμ 30/5
20:00

4η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
Πέμ 30/5
18:00

5η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
Σάβ 1/6
17:00

PLAY OFF Ημιτελικοί 1-4


1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
11 -3
Παρ 17/5
19:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΟΚ
17 -8
Παρ 17/5
16:00

2η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -12
Κυρ 19/5
17:00
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
9 -13
Κυρ 19/5
15:00

PLAY OFF 5-8


1η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18 -10
Παρ 17/5
21:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
12 -7
Παρ 17/5
20:30

2η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7 -8
Κυρ 19/5
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 -12
Κυρ 19/5
14:30

PLAY IN



1οι αγώνες
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15 -14
Παρ 19/4
21:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4 -5
Παρ 19/4
21:00


2οι αγώνες
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
15 -10
Κυρ 21/4
19:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6 -8
Κυρ 21/4
19:00


3οι αγώνες
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11 -9
Τρί 23/4
19:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 -4
Τρί 23/4
21:00

PLAY OUT



1οι αγώνες
ΑΕΚ
ΟΦΘ
17 -10
Σάβ 20/4
18:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
15 -14
Σάβ 20/4
14:30


2οι αγώνες
ΟΦΘ
ΑΕΚ
6 -15
Τετ 24/4
15:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
7 -8
Πέμ 25/4
15:00

PLAY OFF (προημιτελικά)



1οι αγώνες
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΟΚ
11 -12
Σάβ 20/4
19:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
24 -25
Σάβ 20/4
19:30


2οι αγώνες
ΠΑΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
14 -13
Τετ 24/4
20:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -11
Τετ 24/4
19:30


3οι αγώνες
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
10 -13
Σάβ 27/4
19:00

Β' ΦΑΣΗ G1 Α' ΓΥΡΟΣ


1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
20 -7
Σάβ 2/3
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΟΚ
20 -12
Σάβ 2/3
19:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
11 -10
Σάβ 2/3
19:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7 -10
Σάβ 2/3
16:30

2η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
13 -8
Τρί 5/3
18:00
ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
11 -17
Τρί 5/3
14:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6 -7
Σάβ 9/3
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11 -8
Τετ 13/3
20:30

3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
14 -4
Σάβ 16/3
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11 -16
Σάβ 16/3
19:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
15 -9
Σάβ 16/3
19:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ
8 -10
Σάβ 16/3
16:30

4η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
13 -11
Τετ 20/3
20:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 -10
Τετ 27/3
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8 -13
Σάβ 23/3
15:00
ΠΑΟΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
12 -9
Σάβ 23/3
15:00

Β' ΦΑΣΗ G2 Α' ΓΥΡΟΣ


1η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΦΘ
5 -3
Σάβ 2/3
15:00
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΕΚ
8 -12
Σάβ 2/3
19:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
8 -9
Σάβ 2/3
15:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
17 -8
Σάβ 2/3
17:00

2η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 -11
Σάβ 9/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
16 -8
Σάβ 9/3
16:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
7 -6
Σάβ 9/3
14:00
ΟΦΘ
ΝΟ ΧΙΟΥ
6 -14
Σάβ 9/3
15:30

3η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 -7
Σάβ 16/3
13:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
7 -10
Τετ 13/3
19:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΦΘ
15 -8
Σάβ 16/3
15:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΕΚ
10 -5
Σάβ 16/3
17:00

4η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10 -7
Σάβ 23/3
18:00
ΟΦΘ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
7 -13
Σάβ 23/3
16:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
10 -10
Σάβ 23/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΙΟΥ
10 -10
Σάβ 23/3
19:30

Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ


5η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15 -8
Τετ 3/4
18:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
6 -15
Σάβ 30/3
14:00
ΠΑΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
12 -22
Τετ 27/3
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
7 -9
Τετ 27/3
20:30

6η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ
22 -5
Σάβ 6/4
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
15 -9
Σάβ 6/4
19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
12 -12
Τετ 10/4
19:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
8 -8
Σάβ 6/4
17:45

7η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9 -18
Σάβ 13/4
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
16 -8
Σάβ 13/4
16:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
7 -9
Σάβ 13/4
18:30
ΠΑΟΚ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7 -7
Σάβ 13/4
15:30

8η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11 -9
Τετ 17/4
19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
17 -10
Τετ 17/4
21:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
10 -8
Τετ 17/4
20:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6 -9
Τετ 17/4
21:30

Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ


5η Αγωνιστική
ΟΦΘ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11 -16
Σάβ 30/3
16:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
8 -7
Σάβ 30/3
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12 -7
Τετ 27/3
14:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -10
Σάβ 30/3
14:00

6η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕΚ
10 -5
Σάβ 6/4
15:00
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9 -12
Σάβ 6/4
15:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
7 -5
Σάβ 6/4
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΟΦΘ
15 -11
Σάβ 6/4
17:00

7η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 -17
Σάβ 13/4
17:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
6 -13
Σάβ 13/4
18:00
ΟΦΘ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
9 -8
Σάβ 13/4
14:00
ΑΕΚ
ΝΟ ΧΙΟΥ
11 -10
Σάβ 13/4
18:30

8η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
15 -8
Τετ 17/4
20:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΦΘ
15 -9
Τετ 17/4
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΕΚ
9 -11
Τετ 17/4
14:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11 -5
Τετ 17/4
17:00

Α' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΓΥΡΟΣ


1η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
8 -6
Τετ 27/9
21:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
7 -6
Σάβ 23/9
15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8 -9
Τετ 11/10
21:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7 -13
Τετ 11/10
16:00

2η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
18 -10
Σάβ 30/9
18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
19 -4
Σάβ 30/9
17:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 -9
Σάβ 30/9
15:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
17 -6
Σάβ 30/9
16:30

3η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 -28
Δευ 2/10
17:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
14 -10
Τετ 4/10
18:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6 -8
Τετ 4/10
20:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8 -13
Τετ 4/10
17:00

4η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
6 -6
Σάβ 14/10
16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
16 -6
Σάβ 14/10
19:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
13 -5
Σάβ 14/10
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
25 -11
Σάβ 14/10
15:00

5η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
15 -6
Σάβ 21/10
15:00
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 -19
Σάβ 21/10
15:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
8 -9
Κυρ 22/10
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9 -12
Σάβ 21/10
16:00

6η Αγωνιστική
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 -8
Κυρ 29/10
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
22 -6
Παρ 27/10
13:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
18 -5
Κυρ 29/10
18:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
8 -17
Κυρ 29/10
17:30

7η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7 -12
Κυρ 5/11
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -6
Σάβ 4/11
15:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
11 -9
Σάβ 4/11
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9 -21
Σάβ 4/11
16:30

Β' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΓΥΡΟΣ


1η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
15 -8
Σάβ 23/9
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΚ
11 -8
Σάβ 23/9
16:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
12 -6
Σάβ 23/9
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΘ
21 -8
Τετ 27/9
15:00

2η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -11
Σάβ 30/9
18:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 -10
Σάβ 30/9
18:00
ΟΦΘ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
5 -16
Σάβ 30/9
14:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΕΚ
5 -7
Σάβ 30/9
16:30

3η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
5 -6
Τετ 4/10
21:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΦΘ
17 -6
Τετ 4/10
15:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11 -16
Τετ 4/10
15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
14 -6
Τετ 4/10
20:30

4η Αγωνιστική
ΟΦΘ
ΑΕΚ
8 -12
Σάβ 14/10
15:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
13 -7
Σάβ 14/10
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
13 -9
Σάβ 14/10
17:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
8 -8
Σάβ 14/10
15:00

5η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -14
Κυρ 22/10
12:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
15 -13
Σάβ 21/10
15:30
ΑΕΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -11
Σάβ 21/10
20:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΦΘ
11 -5
Σάβ 21/10
14:00

6η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 -9
Κυρ 29/10
15:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΦΘ
16 -8
Κυρ 29/10
15:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
26 -10
Κυρ 29/10
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΚ
15 -7
Κυρ 29/10
13:00

7η Αγωνιστική
ΟΦΘ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
6 -21
Σάβ 4/11
14:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
13 -25
Σάβ 4/11
18:00
ΑΕΚ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
7 -13
Σάβ 4/11
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
7 -12
Σάβ 4/11
15:00

Α' ΟΜΙΛΟΣ Β' ΓΥΡΟΣ


8η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
16 -12
Τετ 8/11
19:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
6 -9
Τετ 8/11
16:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΧΙΟΥ
15 -8
Τετ 8/11
15:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
15 -11
Τετ 8/11
21:30

9η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
10 -13
Σάβ 11/11
17:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 -15
Κυρ 12/11
18:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
12 -12
Σάβ 11/11
15:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10 -16
Σάβ 11/11
17:00

10η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
11 -11
Τετ 15/11
14:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 -11
Τετ 15/11
20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
28 -9
Τετ 15/11
14:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
22 -8
Τετ 6/12
21:00

11η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8 -6
Σάβ 18/11
19:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
12 -15
Κυρ 19/11
14:00
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΧΙΟΥ
9 -6
Σάβ 18/11
15:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 -21
Σάβ 18/11
16:00

12η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11 -9
Σάβ 25/11
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
19 -5
Σάβ 25/11
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
15 -13
Κυρ 26/11
18:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
17 -9
Σάβ 25/11
16:30

13η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
12 -8
Τετ 29/11
20:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -12
Τετ 29/11
20:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
13 -18
Τετ 29/11
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -5
Τετ 29/11
15:00

14η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10 -10
Σάβ 2/12
19:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
7 -9
Σάβ 2/12
17:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
7 -11
Σάβ 2/12
18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
21 -4
Σάβ 2/12
15:00

Β' ΟΜΙΛΟΣ Β' ΓΥΡΟΣ


8η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
13 -20
Τετ 8/11
20:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
8 -7
Τετ 8/11
14:00
ΟΦΘ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 -19
Τετ 8/11
15:30
ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
8 -10
Τετ 8/11
21:30

9η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -17
Σάβ 11/11
19:00
ΑΕΚ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
8 -9
Σάβ 11/11
20:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
7 -7
Σάβ 11/11
17:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΟΦΘ
13 -5
Σάβ 11/11
15:00

10η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕΚ
6 -5
Τετ 15/11
20:30
ΟΦΘ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
8 -11
Τετ 15/11
15:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
12 -11
Τετ 6/12
19:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
16 -13
Τετ 15/11
14:00

11η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΟΦΘ
8 -8
Σάβ 18/11
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -12
Σάβ 18/11
16:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -10
Σάβ 18/11
16:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
9 -14
Σάβ 18/11
14:00

12η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16 -7
Σάβ 25/11
19:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
8 -9
Σάβ 25/11
16:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΕΚ
13 -5
Σάβ 25/11
16:00
ΟΦΘ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
6 -16
Σάβ 25/11
15:00

13η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
8 -14
Τετ 29/11
15:00
ΟΦΘ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
7 -11
Τετ 29/11
14:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7 -19
Τετ 29/11
20:30
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -19
Τετ 29/11
21:30

14η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΦΘ
25 -3
Σάβ 2/12
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
17 -12
Σάβ 2/12
19:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΑΕΚ
12 -8
Τρί 5/12
14:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11 -10
Σάβ 2/12
15:00

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFF



1η Αγωνιστική
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
9 -7
Τρί 21/5
21:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
14 -5
Τρί 21/5
19:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8 -7
Τρί 21/5
18:00


2η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
Παρ 24/5
18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
-
Παρ 24/5
19:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
-
Παρ 24/5
20:30


3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
Κυρ 26/5
16:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
-
Κυρ 26/5
20:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
Κυρ 26/5
20:00


4η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
Τετ 29/5
18:00


5η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
Παρ 31/5
19:30

Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF



1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
13 -4
Τετ 15/5
19:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
12 -7
Τετ 15/5
18:00


2η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -10
Παρ 17/5
21:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -11
Παρ 17/5
21:45

PLAY OFF



1οι αγώνες
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 -6
Παρ 26/4
21:45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
19 -7
Παρ 26/4
19:30


2οι αγώνες
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
11 -14
Κυρ 28/4
19:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
14 -13
Κυρ 28/4
13:00


3οι αγώνες
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
11 -10
Τρί 30/4
19:30

PLAY OUT



1οι αγώνες
ΑΕΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
8 -7
Παρ 26/4
21:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
17 -9
Παρ 26/4
15:30


2οι αγώνες
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ
5 -7
Κυρ 28/4
20:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
6 -11
Κυρ 28/4
15:30

Α' ΦΑΣΗ Α' ΓΥΡΟΣ



1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ
23 -2
Σάβ 23/9
14:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ
8 -15
Σάβ 23/9
20:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -15
Σάβ 23/9
15:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
9 -19
Τετ 27/9
20:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
20 -6
Τετ 27/9
21:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
9 -16
Τετ 27/9
20:00


2η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2 -21
Σάβ 30/9
18:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
18 -6
Σάβ 30/9
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
24 -11
Σάβ 30/9
15:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
7 -15
Σάβ 30/9
17:00
ΑΕΚ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
9 -20
Σάβ 30/9
15:00
ΠΑΟΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
16 -7
Σάβ 30/9
15:30


3η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
12 -12
Σάβ 7/10
15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
10 -19
Τετ 11/10
20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -6
Τετ 11/10
19:30
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7 -18
Σάβ 7/10
20:00
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΠΑΟΚ
22 -5
Τετ 11/10
21:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΑΕΚ
14 -7
Τετ 11/10
20:30


4η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
10 -12
Σάβ 14/10
16:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
6 -18
Σάβ 14/10
18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
26 -0
Σάβ 14/10
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
10 -8
Σάβ 14/10
18:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6 -12
Σάβ 14/10
14:00
ΑΕΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
16 -9
Σάβ 14/10
16:30


5η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΟΚ
13 -12
Σάβ 21/10
14:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΚ
7 -3
Σάβ 21/10
19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
20 -4
Τετ 25/10
19:30
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7 -13
Τετ 25/10
20:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12 -20
Τετ 25/10
21:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12 -10
Τετ 25/10
20:30


6η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6 -8
Κυρ 29/10
16:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
13 -12
Κυρ 29/10
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13 -6
Παρ 27/10
19:30
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
6 -23
Κυρ 29/10
15:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
17 -9
Κυρ 29/10
13:30
ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
4 -15
Κυρ 29/10
16:30


7η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
12 -7
Τετ 1/11
20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
22 -7
Κυρ 12/11
14:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7 -6
Σάβ 4/11
19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΠΑΟΚ
15 -7
Τετ 1/11
13:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΕΚ
14 -14
Σάβ 4/11
17:00
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11 -11
Τετ 1/11
21:30


8η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΕΚ
14 -7
Σάβ 11/11
16:00
ΠΑΟΚ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
17 -10
Σάβ 11/11
16:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
11 -19
Σάβ 11/11
18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
22 -3
Σάβ 11/11
15:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
8 -13
Σάβ 11/11
13:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13 -6
Σάβ 11/11
18:30


9η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΠΑΟΚ
9 -9
Σάβ 18/11
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -13
Σάβ 18/11
16:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
5 -14
Σάβ 18/11
14:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
16 -3
Σάβ 18/11
19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -13
Σάβ 18/11
15:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9 -11
Κυρ 19/11
17:00


10η Αγωνιστική
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16 -2
Τετ 22/11
21:45
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
16 -7
Τετ 22/11
14:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΟΚ
19 -7
Τετ 22/11
14:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ
9 -7
Σάβ 25/11
18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
29 -3
Κυρ 26/11
13:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
7 -15
Τετ 22/11
20:30


11η Αγωνιστική
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
13 -10
Τετ 29/11
20:00
ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -13
Τετ 29/11
21:30
ΠΑΟΚ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
13 -8
Τετ 29/11
15:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7 -16
Τετ 29/11
14:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
7 -8
Τετ 29/11
20:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
12 -11
Τετ 29/11
19:30

Α' ΦΑΣΗ Β' ΓΥΡΟΣ



12η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
13 -7
Σάβ 2/3
16:00
ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2 -25
Σάβ 2/3
15:30
ΑΕΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19 -5
Σάβ 2/3
13:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
5 -19
Σάβ 2/3
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
12 -8
Σάβ 2/3
17:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
18 -8
Σάβ 2/3
17:00


13η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
28 -4
Τετ 6/3
19:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -11
Τετ 6/3
20:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 -23
Τετ 6/3
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
15 -6
Τετ 6/3
20:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΑΕΚ
19 -4
Τετ 6/3
21:45
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ
13 -18
Σάβ 9/3
13:30


14η Αγωνιστική
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
10 -10
Τετ 13/3
14:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 -8
Σάβ 16/3
15:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 -9
Σάβ 16/3
16:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
15 -6
Τετ 13/3
20:30
ΠΑΟΚ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
5 -22
Σάβ 16/3
15:30
ΑΕΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
6 -11
Σάβ 16/3
15:15


15η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΠΑΟΚ
16 -3
Τετ 20/3
13:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
16 -10
Τετ 20/3
21:45
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -26
Πέμ 21/3
19:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -11
Τετ 20/3
21:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
11 -2
Σάβ 23/3
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΕΚ
9 -9
Σάβ 23/3
14:30


16η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11 -10
Τετ 27/3
13:30
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8 -7
Σάβ 30/3
15:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
4 -18
Τετ 27/3
20:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20 -6
Τετ 27/3
19:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
16 -9
Πέμ 28/3
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13 -13
Τετ 27/3
20:30


17η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
14 -8
Σάβ 6/4
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10 -9
Σάβ 6/4
14:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -15
Σάβ 6/4
17:00
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17 -4
Σάβ 6/4
18:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -19
Τετ 3/4
20:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΕΚ
14 -9
Σάβ 6/4
17:00


18η Αγωνιστική
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
1 -11
Τετ 10/4
20:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12 -17
Κυρ 7/4
16:15
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -13
Τετ 10/4
20:30
ΠΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
0 -12
Τετ 10/4
15:30
ΑΕΚ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
11 -5
Τετ 10/4
20:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
15 -8
Τετ 10/4
17:30


19η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
4 -13
Σάβ 13/4
16:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΟΚ
3 -10
Σάβ 13/4
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
14 -5
Σάβ 13/4
15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10 -17
Σάβ 13/4
19:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
21 -12
Σάβ 13/4
15:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
10 -16
Σάβ 13/4
15:00


20η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
14 -11
Τετ 17/4
15:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13 -6
Τετ 17/4
18:00
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
18 -11
Κυρ 14/4
12:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -13
Τετ 17/4
20:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
11 -10
Τρί 16/4
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
22 -7
Τετ 17/4
20:00


21η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
9 -13
Σάβ 20/4
15:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
10 -16
Σάβ 20/4
14:30
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
6 -18
Σάβ 20/4
15:00
ΑΕΚ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
11 -5
Σάβ 20/4
15:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -32
Τετ 24/4
14:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19 -5
Σάβ 20/4
15:00


22η Αγωνιστική
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
8 -13
Τρί 23/4
20:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ
19 -3
Τρί 23/4
20:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ
9 -8
Τετ 24/4
15:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
16 -8
Τετ 24/4
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -14
Τετ 24/4
20:30
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
10 -8
Τετ 24/4
21:45