Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών 2021 - 2022

Τελικοί PLAY OFF 1-2



1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -6
Σάβ 21/5
17:00


2η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -8
Δευ 23/5
18:30


3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
14 -12
Τετ 25/5
17:00

Τελικοί PLAY OFF 3-4



1η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
17 -16
Κυρ 22/5
19:30


2η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
16 -15
Τρί 24/5
21:00


3η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
20 -19
Πέμ 26/5
20:30

Τελικοί PLAY OFF 5-6



1η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
9 -7
Κυρ 22/5
16:30


2η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
11 -8
Τρί 24/5
14:30


3η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
8 -7
Πέμ 26/5
16:30

Γ3 ΦΑΣΗ PLAY OFF



1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
15 -8
Σάβ 14/5
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -8
Σάβ 14/5
19:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12 -10
Σάβ 14/5
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΟΚ
8 -9
Σάβ 14/5
13:15


2η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10 -9
Δευ 16/5
21:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -7
Δευ 16/5
20:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
12 -16
Δευ 16/5
19:00
ΠΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 -13
Δευ 16/5
14:30


3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
17 -7
Τετ 18/5
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
11 -10
Τετ 18/5
18:15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΟΚ
5 -6
Τετ 18/5
15:00

Γ3 ΦΑΣΗ PLAY OUT



1η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17 -6
Σάβ 14/5
19:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
9 -5
Τετ 18/5
21:00


2η Αγωνιστική
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΝΟ ΧΙΟΥ
5 -7
Παρ 20/5
20:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
8 -11
Δευ 16/5
20:00

Γ2 ΦΑΣΗ PLAY OFF



1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
22 -5
Πέμ 5/5
14:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
12 -8
Πέμ 5/5
21:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17 -8
Πέμ 5/5
18:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
14 -7
Παρ 6/5
20:00


2η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 -22
Σάβ 7/5
12:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -15
Σάβ 7/5
20:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7 -14
Σάβ 7/5
17:30
ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
14 -13
Κυρ 8/5
16:00


3η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
14 -9
Τρί 10/5
20:00

Γ2 ΦΑΣΗ PLAY OUT



1η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
9 -5
Πέμ 5/5
21:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13 -3
Πέμ 5/5
12:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
5 -3
Πέμ 5/5
20:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
13 -7
Πέμ 5/5
21:30


2η Αγωνιστική
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΚ
6 -8
Σάβ 7/5
20:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
7 -14
Σάβ 7/5
12:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
12 -10
Σάβ 7/5
18:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9 -18
Σάβ 7/5
17:00


3η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
12 -11
Δευ 9/5
20:00

Γ1 ΦΑΣΗ



1η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
14 -7
Τετ 6/4
21:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
13 -10
Τετ 6/4
18:30
ΑΕΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
16 -17
Τετ 6/4
21:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
12 -9
Πέμ 7/4
15:00


2η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
9 -13
Σάβ 9/4
16:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7 -6
Σάβ 9/4
14:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11 -9
Σάβ 9/4
14:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕΚ
13 -6
Σάβ 9/4
17:30


3η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
-
Δευ 11/4
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11 -9
Δευ 11/4
18:30

Β' ΦΑΣΗ G1



1η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
11 -12
Σάβ 19/2
16:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9 -12
Σάβ 19/2
19:00


2η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12 -16
Σάβ 26/2
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
12 -8
Σάβ 26/2
20:00


3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
15 -8
Σάβ 5/3
14:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
15 -11
Σάβ 5/3
18:00


4η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11 -13
Σάβ 19/3
18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
12 -12
Σάβ 19/3
15:00


5η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
15 -7
Σάβ 26/3
14:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
14 -9
Σάβ 26/3
12:30


6η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8 -13
Σάβ 2/4
12:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -14
Σάβ 2/4
18:00

Β' ΦΑΣΗ G2



1η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
10 -16
Σάβ 19/2
16:00
ΑΕΚ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6 -5
Σάβ 19/2
20:30


2η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
13 -11
Παρ 25/2
20:15
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΕΚ
7 -3
Σάβ 26/2
18:00


3η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
7 -11
Σάβ 5/3
16:00
ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9 -12
Σάβ 5/3
20:30


4η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9 -13
Σάβ 19/3
18:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ
13 -6
Σάβ 19/3
16:00


5η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
13 -12
Σάβ 26/3
16:00
ΑΕΚ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
6 -11
Σάβ 26/3
20:30


6η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8 -7
Σάβ 2/4
18:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΚ
8 -7
Σάβ 2/4
19:30

Β' ΦΑΣΗ G3



1η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
16 -8
Σάβ 19/2
17:15
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
13 -9
Τετ 23/2
15:00


2η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11 -8
Σάβ 26/2
12:15
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10 -11
Σάβ 26/2
20:00


3η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
15 -8
Σάβ 5/3
14:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
14 -9
Σάβ 5/3
15:30


4η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
2 -12
Σάβ 19/3
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11 -11
Σάβ 19/3
14:30


5η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
12 -10
Σάβ 26/3
16:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
11 -4
Σάβ 26/3
15:00


6η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
8 -9
Σάβ 2/4
17:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 -13
Σάβ 2/4
14:30

Β' ΦΑΣΗ G4



1η Αγωνιστική
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΝΟ ΧΙΟΥ
5 -7
Σάβ 19/2
18:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
10 -12
Σάβ 19/2
14:30


2η Αγωνιστική
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
1 -9
Σάβ 26/2
18:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 -11
Σάβ 26/2
18:00


3η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΝΟ ΧΙΟΥ
3 -7
Σάβ 5/3
16:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
11 -9
Σάβ 5/3
00:00


4η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
17 -7
Σάβ 19/3
18:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 -5
Σάβ 19/3
17:00


5η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
18 -6
Σάβ 26/3
18:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
6 -11
Σάβ 26/3
14:30


6η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
11 -9
Σάβ 2/4
18:00
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 -10
Σάβ 2/4
18:00

Α' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΓΥΡΟΣ



1η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10 -18
Σάβ 2/10
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 -9
Σάβ 2/10
16:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17 -12
Σάβ 2/10
16:00
ΑΕΚ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
16 -8
Τετ 6/10
21:30


2η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
9 -8
Σάβ 9/10
16:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11 -10
Σάβ 9/10
17:30
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
8 -11
Σάβ 9/10
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
16 -7
Πέμ 14/10
19:30


3η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 -17
Σάβ 16/10
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
23 -8
Σάβ 16/10
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
12 -11
Σάβ 16/10
16:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΑΕΚ
10 -15
Σάβ 16/10
15:00


4η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 -15
Σάβ 23/10
15:00
ΑΕΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
6 -9
Σάβ 23/10
17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
9 -8
Σάβ 23/10
15:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -16
Σάβ 23/10
18:30


5η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11 -8
Σάβ 6/11
16:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
8 -7
Σάβ 6/11
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΕΚ
6 -12
Σάβ 6/11
17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
27 -4
Σάβ 6/11
16:00


6η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
11 -16
Σάβ 13/11
15:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 -4
Σάβ 13/11
15:00
ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -13
Σάβ 13/11
20:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
9 -6
Σάβ 13/11
18:00


7η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕΚ
7 -16
Πέμ 30/12
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16 -3
Τρί 23/11
19:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
9 -8
Σάβ 20/11
15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
9 -6
Σάβ 20/11
16:00

Β' ΟΜΙΛΟΣ Α' ΓΥΡΟΣ



1η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
12 -17
Σάβ 2/10
16:00
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -23
Σάβ 2/10
18:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΧΙΟΥ
14 -7
Τετ 6/10
21:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17 -8
Τετ 13/10
21:30


2η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
19 -4
Τετ 27/10
20:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
11 -7
Σάβ 9/10
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9 -6
Σάβ 9/10
20:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
20 -9
Τετ 13/10
14:30


3η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4 -17
Σάβ 16/10
15:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -12
Σάβ 16/10
18:00
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
12 -17
Σάβ 16/10
18:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
8 -9
Σάβ 16/10
16:00


4η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
12 -2
Σάβ 23/10
14:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7 -8
Σάβ 23/10
18:00
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11 -13
Σάβ 23/10
14:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 -14
Σάβ 23/10
16:00


5η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
21 -7
Σάβ 6/11
18:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
10 -7
Σάβ 6/11
14:15
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
4 -9
Σάβ 6/11
18:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7 -14
Σάβ 6/11
17:30


6η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9 -21
Σάβ 13/11
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -11
Σάβ 13/11
16:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
11 -12
Σάβ 13/11
18:00
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -8
Σάβ 13/11
14:00


7η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
11 -6
Σάβ 20/11
18:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
15 -6
Σάβ 20/11
17:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
9 -11
Σάβ 20/11
17:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
17 -7
Σάβ 20/11
15:00

Α' ΟΜΙΛΟΣ Β' ΓΥΡΟΣ



8η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕΚ
5 -9
Σάβ 27/11
18:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
22 -8
Σάβ 27/11
15:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
14 -21
Σάβ 27/11
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7 -17
Σάβ 27/11
17:00


9η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΚ
7 -6
Κυρ 12/12
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
11 -3
Σάβ 11/12
14:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
7 -8
Σάβ 11/12
16:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 -11
Σάβ 11/12
16:30


10η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20 -5
Σάβ 18/12
14:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -16
Σάβ 18/12
15:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 -11
Σάβ 18/12
18:30
ΑΕΚ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
9 -7
Σάβ 18/12
16:00


11η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 -5
Σάβ 8/1
00:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕΚ
9 -7
Σάβ 8/1
16:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4 -6
Σάβ 8/1
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
22 -3
Σάβ 8/1
14:00


12η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -9
Σάβ 15/1
17:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
7 -11
Σάβ 15/1
15:00
ΑΕΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
18 -10
Σάβ 15/1
20:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1 -23
Σάβ 15/1
15:00


13η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
14 -8
Σάβ 29/1
15:00
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
6 -10
Σάβ 29/1
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ
23 -3
Σάβ 29/1
15:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
14 -10
Σάβ 29/1
17:00


14η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13 -9
Σάβ 5/2
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -14
Σάβ 5/2
13:00
ΠΑΟΚ DOMUS ERGO
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10 -4
Σάβ 5/2
15:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
7 -12
Σάβ 5/2
18:30

Β' ΟΜΙΛΟΣ Β' ΓΥΡΟΣ



8η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
8 -9
Σάβ 27/11
16:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
10 -6
Σάβ 27/11
14:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
11 -9
Σάβ 27/11
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3 -14
Σάβ 27/11
18:00


9η Αγωνιστική
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
7 -16
Σάβ 11/12
18:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
8 -7
Σάβ 11/12
17:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -8
Σάβ 11/12
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
9 -18
Σάβ 11/12
16:00


10η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
13 -5
Σάβ 18/12
15:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8 -9
Σάβ 18/12
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
12 -4
Σάβ 18/12
16:00
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
13 -11
Σάβ 18/12
18:00


11η Αγωνιστική
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
6 -17
Σάβ 8/1
17:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
17 -9
Σάβ 8/1
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
16 -10
Σάβ 8/1
14:15
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
15 -9
Σάβ 8/1
00:00


12η Αγωνιστική
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7 -14
Σάβ 15/1
16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
9 -12
Σάβ 15/1
17:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ
11 -7
Σάβ 15/1
18:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -6
Τετ 9/2
18:00


13η Αγωνιστική
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
15 -10
Σάβ 29/1
17:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
20 -5
Σάβ 29/1
17:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
7 -11
Σάβ 29/1
19:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
11 -8
Σάβ 29/1
17:00


14η Αγωνιστική
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
6 -9
Σάβ 5/2
18:00
ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5 -10
Σάβ 5/2
18:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΧΙΟΥ
11 -10
Σάβ 5/2
15:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6 -14
Σάβ 5/2
16:00

Τελικοί PLAY OFF 1-2



1η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 -7
Κυρ 22/5
15:00


2η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8 -18
Τρί 24/5
21:00


3η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
14 -9
Πέμ 26/5
18:30

Τελικοί PLAY OFF 3-4



1η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
11 -10
Κυρ 22/5
16:30


2η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -10
Τρί 24/5
19:30


3η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
-
Πέμ 26/5
00:00

B2 ΦΑΣΗ PLAY OFF



1η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -5
Σάβ 14/5
16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
13 -5
Σάβ 14/5
14:30


2η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 -11
Δευ 16/5
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
15 (11) -16 (11)
Δευ 16/5
19:30


3η Αγωνιστική
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11 -9
Τετ 18/5
20:00

Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF



1η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
13 -6
Πέμ 5/5
14:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΚ
15 -6
Πέμ 5/5
21:00


2η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
4 -16
Σάβ 7/5
19:00
ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 -13
Σάβ 7/5
19:00

Β' ΦΑΣΗ PLAY OUT



1η Αγωνιστική
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
13 -9
Πέμ 5/5
20:00
ΠΑΟΚ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
14 -5
Πέμ 5/5
19:45


2η Αγωνιστική
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
9 -10
Σάβ 7/5
14:30
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ
6 -15
Σάβ 7/5
14:00

Α' ΦΑΣΗ



1η Αγωνιστική
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
10 -6
Σάβ 6/11
16:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -9
Σάβ 6/11
19:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
8 -14
Σάβ 6/11
14:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
7 -10
Σάβ 6/11
18:00
ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4 -13
Σάβ 6/11
16:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΕΚ
8 -12
Κυρ 7/11
15:00


2η Αγωνιστική
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2 -17
Σάβ 13/11
14:15
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
4 -10
Σάβ 13/11
13:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΠΑΟΚ
18 -7
Σάβ 13/11
16:30
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
5 -15
Σάβ 13/11
15:00
ΑΕΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20 -6
Σάβ 13/11
21:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
26 -3
Σάβ 13/11
16:00


3η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 -18
Σάβ 20/11
16:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
5 -10
Τετ 24/11
20:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
14 -1
Τετ 24/11
15:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13 -6
Σάβ 20/11
14:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -23
Σάβ 20/11
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΑΕΚ
17 -9
Δευ 15/11
19:30


4η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
13 -9
Σάβ 27/11
13:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
14 -5
Σάβ 27/11
14:15
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
15 -3
Σάβ 27/11
18:00
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
3 -16
Παρ 26/11
20:45
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
9 -14
Σάβ 27/11
17:00
ΑΕΚ
ΠΑΟΚ
19 -6
Σάβ 27/11
16:00


5η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3 -27
Σάβ 4/12
14:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΚ
9 -9
Σάβ 11/12
19:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
16 -8
Τετ 15/12
14:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
12 -5
Σάβ 11/12
14:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2 -14
Τετ 15/12
20:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15 -5
Τετ 15/12
19:00


6η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
22 -5
Τετ 9/2
13:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΟΚ
14 -7
Σάβ 18/12
14:15
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
7 -7
Σάβ 18/12
14:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
16 -7
Σάβ 18/12
14:00
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
6 -11
Σάβ 18/12
14:00
ΑΕΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
8 -10
Σάβ 18/12
17:15


7η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
10 -4
Σάβ 8/1
16:00
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
7 -16
Κυρ 9/1
00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19 -4
Σάβ 8/1
14:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
11 -13
Δευ 11/4
19:00
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕΚ
11 -15
Σάβ 8/1
17:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
6 -13
Τρί 1/2
21:00


8η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕΚ
7 -14
Τετ 12/1
20:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
26 -3
Τετ 12/1
19:30
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
7 -18
Κυρ 6/2
12:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 -6
Τετ 12/1
18:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΟΚ
14 -9
Τετ 12/1
14:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
7 -19
Τετ 12/1
20:30


9η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2 -20
Σάβ 15/1
18:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
19 -1
Σάβ 15/1
15:30
ΠΑΟΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
13 -9
Σάβ 15/1
19:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
10 -9
Σάβ 15/1
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11 -11
Δευ 28/2
19:00
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15 -9
Σάβ 15/1
15:00


10η Αγωνιστική
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3 -10
Τετ 19/1
20:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΠΑΟΚ
23 -6
Τετ 19/1
19:30
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -17
Τετ 19/1
20:45
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΕΚ
7 -20
Τετ 19/1
16:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
15 -10
Τετ 19/1
17:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
5 -17
Τετ 19/1
17:00


11η Αγωνιστική
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
8 -8
Σάβ 29/1
17:00
ΑΕΚ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -9
Σάβ 29/1
13:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
37 -4
Σάβ 29/1
14:15
ΠΑΟΚ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
9 -9
Τετ 9/2
14:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
5 -12
Σάβ 29/1
20:30
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17 -4
Σάβ 29/1
15:30


12η Αγωνιστική
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
7 -10
Σάβ 5/2
14:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
16 -7
Παρ 11/3
18:00
ΑΕΚ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
10 -12
Σάβ 5/2
17:30
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
17 -8
Σάβ 5/2
15:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
12 -6
Τετ 9/2
20:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΟΚ
18 -5
Σάβ 5/2
16:00


13η Αγωνιστική
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21 -4
Σάβ 12/2
18:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
12 -9
Σάβ 12/2
19:00
ΠΑΟΚ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
2 -18
Σάβ 12/2
11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
14 -5
Σάβ 12/2
16:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ
7 -18
Σάβ 12/2
14:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -15
Σάβ 12/2
19:00


14η Αγωνιστική
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΟΚ
11 -10
Σάβ 26/2
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
13 -10
Σάβ 26/2
15:00
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5 -21
Σάβ 26/2
14:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
7 -9
Σάβ 26/2
14:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
11 -8
Τετ 16/2
19:30
ΑΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
7 -14
Δευ 4/4
21:30


15η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
8 -12
Σάβ 5/3
16:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
8 -16
Σάβ 5/3
13:30
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -13
Σάβ 5/3
19:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
15 -5
Σάβ 5/3
17:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
12 -9
Σάβ 12/3
16:00
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
9 -19
Σάβ 5/3
15:00


16η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ
19 -6
Σάβ 19/3
17:00
ΑΕΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
10 -7
Σάβ 19/3
20:00
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
6 -19
Σάβ 19/3
17:00
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
4 -14
Σάβ 19/3
14:45
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
20 -2
Σάβ 19/3
18:30
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
6 -16
Σάβ 19/3
15:30


17η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 -25
Τετ 23/3
20:30
ΠΑΟΚ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6 -5
Τετ 23/3
15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
11 -5
Δευ 11/4
19:30
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
4 -13
Τετ 23/3
19:00
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
14 -4
Τετ 23/3
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΑΕΚ
13 -7
Τετ 23/3
20:00


18η Αγωνιστική
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
9 -15
Σάβ 26/3
00:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΠΑΟΚ
24 -2
Σάβ 26/3
16:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5 -14
Σάβ 26/3
14:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
22 -9
Σάβ 26/3
16:00
ΑΕΚ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
18 -7
Σάβ 26/3
17:30
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
10 -6
Σάβ 26/3
14:45


19η Αγωνιστική
ΑΕΚ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
20 -5
Σάβ 2/4
19:00
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -21
Παρ 15/4
18:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16 -5
Σάβ 2/4
16:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
4 -11
Σάβ 2/4
20:30
ΠΑΟΚ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
10 -14
Σάβ 2/4
15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
19 -4
Σάβ 2/4
12:30


20η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ
13 -8
Τετ 6/4
20:30
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
1 -20
Τετ 6/4
20:45
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΚ
4 -11
Τετ 6/4
14:00
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
8 -10
Τετ 6/4
19:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
13 -10
Τετ 6/4
18:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
8 -12
Τετ 6/4
14:15


21η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
11 -5
Σάβ 9/4
19:00
ΠΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
9 -18
Σάβ 9/4
15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
20 -4
Σάβ 9/4
16:00
ΑΕΚ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15 -8
Σάβ 9/4
17:00
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
8 -16
Σάβ 9/4
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
19 -9
Σάβ 9/4
16:00


22η Αγωνιστική
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
12 -10
Τετ 13/4
19:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΕΚ
14 -9
Τετ 13/4
18:00
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
5 -19
Κυρ 10/4
12:00
ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ
5 -12
Τετ 13/4
14:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
17 -4
Τετ 13/4
19:30
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
9 -23
Τετ 13/4
20:30