AGENDA 2022

Ιανουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
7 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΑΘΗΝΑ
8 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 13:00
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (αναβολή)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΑΛΙΜΟΣ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 9 ΟΜΙΛΟΙ ( 46 ΑΓΩΝΕΣ )
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 18 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩTΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
18 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, GREECE- CROATIA

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20:00
18 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20/1 19:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 26 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 15 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, 22/1 18:00
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 22/1 16:00
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"7ο ΤΡΟΠΑΙΟ ΝΗΡΕΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΟΑΚΑ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "11α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΒΟΛΟΣ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΑΡ('Η)ΣΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
22 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
22 - 22
ΤΕΧΝΙΚΗ

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
22 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΤΟΠΙΚΟΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΧΑΝΙΑ
23 - 23
ΤΕΧΝΙΚΗ

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 23/1 09:15
23 - 23
ΤΕΧΝΙΚΗ

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΑΡΙΣΑ, 23/1 13:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, GREECE- HUNGARY

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
25 - 25
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΦΗ - ΣΚ ΡΟΗ (αναβολή)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 26/1 15:30
26 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΙΟΣ, ΙΩΝΙΚΟ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ" (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΚΑΒΑΛΑ, 28/1 17:30 | 29/1 09:30, 17:30 | 30/1 09:30, 16:30
28 - 30
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
29 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
29 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
29 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
29 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
29 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ
29 - 29
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' & ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ ( 1ο-2ο, 6ο-7ο ΑΣΤΕΡΙ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 29/1 09:00-21:00 | 30/1 09:00-19:00
29 - 30
Φεβρουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 21:00
1 - 1
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ, Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΦΑΛΗΡΟ
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΓΛΥΦΑΔΑ, 5/2 15:00
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 12:30
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ «1η ΝΗΡΕΑΔΑ 2022» (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΡΔΙΤΣΑ (25μ)
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
5 - 5
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

1η ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (5000μ σε κολυμβητήριο )

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 5/2 13:30
5 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-12 ΕΤΩΝ ( Κ9-Κ10-Κ11-Κ12 ) * KoeTv

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
5 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 6/2 12:00
6 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 6
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

1η ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (5000μ σε κολυμβητήριο )

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, 6/2 13:30
6 - 6
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

1η ΕΠΙΣΗΜΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (5000μ σε κολυμβητήριο )

ΛΑΡΙΣΑ, 6/2
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ *KoeTv

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 20:30
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΟΚ ΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, 9/2 14:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 11/2 18:30
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΟΚ ΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΘΝΙΚΟ, 11/2 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 17 ΑΓΩΝΕΣ )
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, Β΄ΦΑΣΗ, ( ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
11 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
11 - 13
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ( ΠΡΩΙ 09:00-13:00, ΑΠΟΓΕΥΜΑ 17:00-20:30 )
11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 12
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ ( 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΘΝΙΚΟ
12 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-10 ΕΤΩΝ ( Κ9-Κ10 ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 12-13/2 12:30-15:30
12 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 13
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ ( 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ
13 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΙΚΑΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 21:00
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN WOMEN EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS QUALIFICATION TOURNAMENT - ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - * LenTv

ZRENJANIN, SERBIA
17 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 11 ΕΤΩΝ ( Κ11)

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 18/2 13:30 | 19/2 13:30 | 20/2 13:00
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15/16- Κ17/18 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * -KoeTv

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 18/2 16:30 | 19/2 09:00, 16:30 | 20/2 09:00, 16:00
18 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * -KoeTv

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ 18/2 15:00 | 19/2 09:00, 15:00 | 20/2 09:00,16:00
18 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΘ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΧΑΙΔΑΡΙ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΧΑΝΙΑ
19 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΦΗ - ΣΚ ΡΟΗ

ΚΡΗΤΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:30
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΕΡΑΚΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 13:00
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΙΚΑΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:30
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ * KoeTv

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΟΚ ΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Ν. ΣΜΥΡΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:30
24 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2οι ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 12 ΕΤΩΝ ( Κ12)

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 25-27/2 12:30-16:30
25 - 27
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTV

ΟΑΚΑ
25 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 28/2 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
28 - 28
Μάρτιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
4 - 6
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΦΑΡΟΣ- ΕΛΕΝΑ ΣΑΙΡΗ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' & ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ ( 3ο- 4ο & 5ο, 7ο ΑΣΤΕΡΙ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
5 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ- ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΛΙΜΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, RUSSIA- GREECE ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΡΩΣΙΑ
8 - 8
ΤΕΧΝΙΚΗ

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
10 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΙΚΑΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:20
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17), Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, 12/3 17:00 | 13/3 09:00, 17:00
12 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

Ν. ΣΜΥΡΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00
12 - 12
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ, 12/3 17:00 | 13/3 09:00, 17:00
12 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ( Β' ΦΑΣΗ ), ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΟΦΘ

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
13 - 13
ΤΕΧΝΙΚΗ

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ, ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 13:10
13 - 13
ΤΕΧΝΙΚΗ

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 12:10
13 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, NETHERLANDS- GREECE

NETHERLANDS
15 - 15
ΤΕΧΝΙΚΗ

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
17 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΙΟΣ, ΙΩΝΙΚΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 18/3 17:45 | 19/3 10:15
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, 19/3 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ
19 - 19
ΤΕΧΝΙΚΗ

3η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΙΟΣ, ΙΩΝΙΚΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 19/3 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00 | 20/3 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00
19 - 20
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

2oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ (κολυμβητήριο 50μ)

ΚΡΗΤΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
19 - 19
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

2oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ (κολυμβητήριο 50μ)

ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 13:00
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β΄ΦΑΣΗ, 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30, 17:00
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

OAKA, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 11-12 ετών 09:00, 17:00 | 9-10 ετών 13:00
19 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΚΙΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00
19 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00 11-12 ετών | 12:00 9-10 ετών
19 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β ΦΑΣΗ, ΑΣ ΑΡΗΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
24 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β΄ ΦΑΣΗ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 27
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

2oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ (κολυμβητήριο 50μ)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
27 - 27
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

2oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ (κολυμβητήριο 50μ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ | ΩΡΑ ΕΝΡΑΞΗΣ 10:00
27 - 27
Απρίλιος 2022
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

FINA AS WORLD SERIES - FRANCE OPEN

PARIS, FRANCE
1 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ 2oς ΟΜΙΛΟΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ
1 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
2 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΦΑΣΗ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
3 - 3
ΤΕΧΝΙΚΗ

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΙΟΣ, ΙΩΝΙΚΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
3 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΕΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 21:30
4 - 4
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15), Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 12 ΑΓΩΝΕΣ )
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 25 ΑΓΩΝΕΣ )
8 - 10
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Β, Γ, Δ | ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Α | ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΟΑΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

MULTINATIONS JUNIOR SWIMMING MEET ( B: Κ17/18, G: Κ15/16 )

KRANJ, SLOVENIA
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

MULTINATIONS YOUTH SWIMMING MEET ( B: Κ15/16, G: Κ13/14 )

LIMASSOL, CYPRUS
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

" SWIM OPEN STOCKHOLM "

STOCKHOLM, SWEDEN
9 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
9 - 9
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΑΚΡΙΣΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΑΡΙΣΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00 | 17:00
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ 2022 (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΠΑΤΡΑ
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

FAMILY SWIMMING GAMES (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 9/4 09:30 | 10/4 09:30
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

FAMILY SWIMMING GAMES- MASTERS * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 9/4 17:30 | 10/4 16:30
9 - 10
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
9 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 11:30
10 - 10
ΤΕΧΝΙΚΗ

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:15
10 - 10
ΤΕΧΝΙΚΗ

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 12:40
10 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 13
ΤΕΧΝΙΚΗ

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
14 - 14
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

" 5th NIREAS CUP " - * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΛΑΡΙΣΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ (12 ΟΜΙΛΟΙ / 94 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ( 4 ΟΜΙΛΟΙ / 18 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"38α ΝΙΟΒΕΙΑ"- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΚΕΡΚΥΡΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( FINAL 4 ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΛΑΡΙΣΑ
16 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( FINAL 4 ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΛΑΡΙΣΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

8η ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ "ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2022" * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"21o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ 2022" & "17α ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
16 - 17
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ "ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΡΔΙΤΣΑ
16 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ , 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 30 ΑΓΩΝΕΣ ) || ΠΑΤΡΑ, 1 ΟΜΙΛΟΣ ( 6 ΑΓΩΝΕΣ )
17 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ
17 - 17
ΤΕΧΝΙΚΗ

4η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 13:00
17 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, 2 ΟΜΙΛΟΙ ( 20 ΑΓΩΝΕΣ ) || ΧΑΝΙΑ, 1 ΟΜΙΛΟΣ (3 ΑΓΩΝΕΣ)
18 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE B, EURO FINAL * COMPETITION SCHEDULE *

SANTA CRUZ, SPAIN
22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
27 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE B, EURO FINAL * COMPETITION SCHEDULE *

PODGORICA, MONTENEGRO
28 - 30
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΛΥΦΑΔΑ | ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
28 - 1
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 18:00 | 30/4 09:00,18:00 | 1/5 09:00,17:00
29 - 1
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ, Α' ΟΜΙΛΟΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ( 6 ΑΓΩΝΕΣ )
29 - 30
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
29 - 1
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"14α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 17:00 | 30/4 09:00,17:00
29 - 30
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"19α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ" (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΝΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 17:00 | 30/4 09:00,18:00 | 1/5 09:00,17:00
29 - 1
Μάιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ, Β' ΟΜΙΛΟΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΕΡΑΚΑΣ, ( 2 ΑΓΩΝΕΣ )
4 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OFF A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OUT A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OUT A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ (8 ΟΜΙΛΟΙ / 53 ΑΓΩΝΕΣ )
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΧΑΝΙΑ || 2 ΟΜΙΛΟΙ / 4 ΑΓΩΝΕΣ
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΡΗΤΗ, ΠΑΤΡΑ | 3 ΟΜΙΛΟΙ / 14 ΑΓΩΝΕΣ
6 - 8
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

3oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5000μ ( σε κολυμβητήριο)

ΙΛΙΣΙΑ, 6/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
6 - 6
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
6 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΠΑΝΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΙΓΑΛΕΩ, 7/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 17:00 | 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 09:30, 17:00
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΡΕΣΤΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΛΙΜΟΣ, 7/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 08:30, 16:50 | 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 08:30
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
7 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
7 - 8
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
8 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF 3ος ΑΓΩΝΑΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΝΟ ΧΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF 3ος ΑΓΩΝΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
10 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΑΤΡΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΚΡΗΤΗ, ΠΑΤΡΑ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ, ΚΕΡΚΥΡΑ
11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ACROPOLIS SWIM OPEN 2022 (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ
13 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-10-11-12 ετών

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
14 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
14 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
18 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
18 - 20
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

HELLAS OPEN

19 - 22
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

FINA AS WORLD SERIES (SUPER FINAL)

ΟΑΚΑ
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΡΗΤΗ ( 3 ΟΜΙΛΟΙ, 15 ΑΓΩΝΕΣ )
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ | 8 ΟΜΙΛΟΙ ( 77 ΑΓΩΝΕΣ )
20 - 22
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

LEN OPEN WATER CUP

ALGHERO, ITALY
20 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00 | 17:00
21 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OFF Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 - 25
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΚΙΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:30, 17:00
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:30
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ || 21/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30,17:00 | 22/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΒΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ | 21/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 16:30 22/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 15:00
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00
21 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Γ΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑ | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Γ΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑ | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΠΑΤΡΑ
25 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"28α ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ" ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΑΡΙΣΑ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
28 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ, (1 ΟΜΙΛΟΣ, 6 ΑΓΩΝΕΣ )
28 - 29
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN & ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Γ, Δ, Ε * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

OAKA
28 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ , 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 19 ΑΓΩΝΕΣ )
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"1ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΣΕΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣΙΩΝ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΛΙΣΙΑ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00, 17:00 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00
28 - 29
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΘΝΙΚΟ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
28 - 28
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ( ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 09:30 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 09:30
28 - 29
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
29 - 29
Ιούνιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (COMEN CUP) ΑΓΟΡ. Κ15-Κ16, ΚΟΡ. Κ13-Κ14

LIMASSOL, CYPRUS
3 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΚΔ ΙΩΝΙΚΟΙ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ, 4/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30, 17:00 | 5/6 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"19ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΧΑΙΔΑΡΙ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΟΥΤΡΑΚΙ
4 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ MASTERS

ΚΑΒΑΛΑ
5 - 6
ΤΕΧΝΙΚΗ

5η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
5 - 5
ΤΕΧΝΙΚΗ

5η ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
5 - 5
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΙΚΙΩΝ Α, Β, Γ, Δ, Ε

OAKA
10 - 12
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ

12 - 12
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5ΟΟΟμ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12 - 12
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
17 - 25
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΠΑΝΕΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ

BUCHAREST, ROMANIA
18 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
18 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
18 - 3
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
18 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
18 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18 - 19
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

2ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
18 - 19
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ

POLAND
20 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

23 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

23 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΑΘΗΝΑ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
25 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13- Κ14- Κ15/16- Κ17/18 (Α' ΦΑΣΗ)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
25 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ORAN, ALGERIA
25 - 5
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ALGERIA
26 - 30
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
26 - 3
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

EUROPEAN JUNIOR CHAMPIONSHIPS (Κ15-Κ18)

ALICANTE, SPAIN
29 - 3
Ιούλιος 2022
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ MASTERS

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS

1 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
1 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10, 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10- 11-12 ΕΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
2 - 3
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

OTOPENI, ROMANIA
5 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR WOMEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

NETANYA, ISRAEL
5 - 11
ΤΕΧΝΙΚΗ

WORLD GAMES

USA
5 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8)

8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 10)

8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' & ΕΠΑΝΑΛ. ΗΜΕΡΙΔΑ (6ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ)

8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN, SUPER FINAL

SANTA CRUZ, SPAIN
11 - 16
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ13-Κ14- Κ15/16- Κ17/18 ( ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )

ΑΘΗΝΑ
13 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN)

15 - 17
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ MASTERS

HELLAS MASTERS

ΑΘΗΝΑ
17 - 17
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

COLOMBIA
18 - 23
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ( OPEN )

ΑΘΗΝΑ
19 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

21 - 23
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'

22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN, SUPER FINAL

23 - 29
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ MASTERS

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MASTERS

24 - 24
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OWS)

25 - 26
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP " PYTHIA "- JUNIOR WOMEN (Κ18)

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR MEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
31 - 8
Αύγουστος 2022
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN WATER

ΛΙΜΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CHALLENGE "THETIS CUP"- WOMEN

5 - 7
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OPEN WATER)

6 - 7
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

WORLD YOUTH CHAMPIONSHIPS (K13-K15)

CHARLOTTE, USA
10 - 14
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR WOMEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
10 - 18
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
11 - 17
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
11 - 15
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
16 - 21
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ROME, ITALY
18 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CHALLENGE "SAMARTZIDIS CUP "- MEN

19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH MEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

GREECE
20 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH WOMEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

GREECE
20 - 27
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17/18

PERU
23 - 28
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIPS (Κ15-Κ18)

QUEBEC, CANADA
23 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OWS)

ΚΑΒΑΛΑ
27 - 28
Σεπτέμβριος 2022
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ (OPEN WATER)

VIVERONE, ITALY
12 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR MEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PODGORICA, MONTENEGRO
18 - 25
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

23 - 25
Ιανουάριος 2022
Φεβρουάριος 2022
Μάρτιος 2022
Απρίλιος 2022