ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

19/02/2011 - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (Νο 3185) - Χειμερινοί αγώνες κολύμβησης κατηγοριών Νίκαια – 2η μέρα απόγευμα – Αποτελέσματα σκυτάλες

  19.02.2011 02:00       2188

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦ-ΝΕΑΝ-Π-Κ-ΠΠ-ΠΚ Α-Β Ν. ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΙΚΑΙΑ

18 - 20 Φεβ 2011

 

                          ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

 

19/02     ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΚΥΤΑΛΕΣ

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

04:06.60

 

ΚΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΒΛΑΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

2

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.

 

04:09.13

 

ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΕΟΦΠΦ

 

 

ΘΩΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΕΟΦΠΦ

 

 

ΒΑΡΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΕΟΦΠΦ

 

 

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΟΦΠΦ

 

3

Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

04:12.74

 

ΓΚΟΥΜΠΕΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟΠΦ

 

 

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟΠΦ

 

 

ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΗΛΕΙΑΝΝΑ

ΑΟΠΦ

 

 

ΒΡΑΧΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟΠΦ

 

4

ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

04:17.83

 

ΖΟΥΜΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΟΠΙ

 

 

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΚΟΠΙ

 

 

ΜΕΖΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΠΙ

 

 

ΤΣΑΚΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΠΙ

 

5

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Ο ΜΙΛΩΝ

 

04:19.35

 

ΠΑΤΗΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΙΛΩΝ

 

 

ΣΙΝΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΜΙΛΩΝ

 

 

ΜΙΚΕΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΙΛΩΝ

 

 

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΜΙΛΩΝ

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

04:08.06

 

ΤΣΟΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΤΣΙΣΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΤΖΙΝΤΡΟΥΔΗ-ΓΑΙΤΑΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΝΟΒΑ

 

 

ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

2

ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

04:09.83

 

ΧΑΤΖΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΠΙ

 

 

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΟΠΙ

 

 

ΖΟΥΜΗ ΜΑΡΙΣΣΑ

ΚΟΠΙ

 

 

ΚΟΥΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΚΟΠΙ

 

3

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ

 

04:11.83

 

ΚΟΥΝΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΔΟΞΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΚΑΡΑΟΥΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ

Α.Ο. Ω.

 

4

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.

 

04:17.83

 

ΓΙΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΓΣ

 

 

ΜΟΤΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΠΓΣ

 

 

ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΔΑΦΝΗ-ΘΕΟΦΑΝΩ

ΠΓΣ

 

 

ΒΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΓΣ

 

5

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

04:22.87

 

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

 

ΔΑΓΛΟΥΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

 

ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

 

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

6

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

04:22.97

 

ΜΟΥΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΣΤΕΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΠΑΤΡΑ ΡΑΛΛΟΥ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

7

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Ο ΜΙΛΩΝ

 

04:25.90

 

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΙΛΩΝ

 

 

ΤΣΟΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΜΙΛΩΝ

 

 

ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗ-ΚΑΚΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΙΛΩΝ

 

 

ΚΑΛΑΓΚΙΑ ΑΓΑΠΗ-ΕΙΡΗΝΗ

ΜΙΛΩΝ

 

8

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

 

04:26.94

 

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

 

 

ΛΙΟΝΗ ΠΑΓΩΝΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

 

 

ΔΕΒΕΤΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΝΟΡΕΘΥΜ

 

 

ΚΑΤΣΙΠΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΡΕΘΥΜ

 

9

Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

05:00.76

 

ΓΚΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΗΡΧΑΛ

 

 

ΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΗΡΧΑΛ

 

 

ΕΓΚΑΡΧΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ

ΝΗΡΧΑΛ

 

 

ΜΠΟΣΓΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΗΡΧΑΛ

 

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΡΟΗ

 

ΑΚΥΡΗ ΕΚΚΙΝ

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Σ.Κ.ΡΟΗ

 

 

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ

Σ.Κ.ΡΟΗ

 

 

ΟΖΝΤΑΜΑΡ-ΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ

Σ.Κ.ΡΟΗ

 

 

ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σ.Κ.ΡΟΗ

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

04:13.71

 

ΛΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΒΟΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

2

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

04:15.75

 

ΤΣΙΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΠΑΠΠΑ ΔΑΦΝΗ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΡΕΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

3

Α.Κ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 'ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ'

 

04:25.35

 

ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΕΛΦΠΕΡ

 

 

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΕΛΕΝΗ

ΔΕΛΦΠΕΡ

 

 

ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΕΛΦΠΕΡ

 

 

ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΔΕΛΦΠΕΡ

 

4

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ

 

04:25.73

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΡΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ

Α.Ο. Ω.

 

5

Α.Ε. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

04:36.16

 

ΜΟΙΡΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

 

ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

 

ΦΑΛΑΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

6

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

04:44.34

 

ΜΕΤΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

 

ΑΛΕΞΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

 

ΧΑΙΤΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

 

ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΣΑΙΓΑΛ

 

7

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ

 

04:44.76

 

ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΓΣ ΑΡΤΕΜΙ

 

 

ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΝΓΣ ΑΡΤΕΜΙ

 

 

ΑΠΟΔΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΓΣ ΑΡΤΕΜΙ

 

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΝΓΣ ΑΡΤΕΜΙ

 

8

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ 'ΑΘΗΝΩΝ'

 

04:59.97

 

ΣΠΙΝΑΣΑ ΑΘΗΝΑ

Α.Ο.ΑΙ.ΑΘΗ

 

 

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

Α.Ο.ΑΙ.ΑΘΗ

 

 

ΠΟΛΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ

Α.Ο.ΑΙ.ΑΘΗ

 

 

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Α.Ο.ΑΙ.ΑΘΗ

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β  (50)

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Επίδοση

1

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

04:24.36

 

ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

 

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΝΟΑΡΓΥΡ

 

2

Α.Ε. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

04:31.27

 

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

 

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

 

ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ

ΑΕ ΧΑΙΔΑΡ

 

3

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

04:32.54

 

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΝΟΧΑΝ

 

 

ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΝΟΧΑΝ

 

 

ΜΠΟΦΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΝΟΧΑΝ

 

 

ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗ ΡΟΖΑΝΝΑ

ΝΟΧΑΝ

 

4

Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

04:35.59

 

ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΑΟΠΦ

 

 

ΑΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟΠΦ

 

 

ΤΡΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΟΠΦ

 

 

ΓΙΑΝΝΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΟΠΦ

 

5

Α.Ν.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

04:38.46

 

ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ

 

 

ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ

ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ

 

 

ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ

 

 

ΜΠΡΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ

 

6

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

 

04:39.07

 

ΑΡΓΕΙΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ

Α.Ο.Ν.ΓΕΡΑ

 

 

VAN BAAL TESSA LIN

Α.Ο.Ν.ΓΕΡΑ

 

 

ΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Α.Ο.Ν.ΓΕΡΑ

 

 

ΜΠΑΧΤΑΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Α.Ο.Ν.ΓΕΡΑ

 

7

"ΑΙΟΛΟ" Α.Ο. ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

04:41.87

 

ΚΑΝΤΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΕΥΤΕΡΠΗ

ΑΙΟΛ.ΠΕΤ

 

 

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΙΟΛ.ΠΕΤ

 

 

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΙΟΛ.ΠΕΤ

 

 

ΓΑΡΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΙΟΛ.ΠΕΤ

 

8

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.

 

04:42.16

 

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΠΓΣ

 

 

ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ

ΠΓΣ

 

 

ΜΗΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΓΣ

 

 

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ

ΠΓΣ

 

9

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ

 

04:42.22

 

ΣΜΙΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

Α.Ο. Ω.

 

 

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΛΙΚΗ

Α.Ο. Ω.

 

10

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

 

04:42.64

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΝ.Γ.Σ.

 

 

ΝΤΕΗΛΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΑΝ.Γ.Σ.

 

 

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΝΝΑ

ΠΑΝ.Γ.Σ.

 

 

ΝΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΝ.Γ.Σ.

 

11

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

04:49.04

 

ΓΕΡΜΑΝΑΚΟΥ ΚΛΕΙΩ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΔΡΥΓΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

 

ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΣΠΕΡΙΣΤ

 

12

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

04:53.07

 

ΔΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ

ΝΟΜΥΤΙΛ

 

 

ΚΑΤΖΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΟΜΥΤΙΛ

 

 

ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΛΗ ΑΝΘΗ

ΝΟΜΥΤΙΛ

 

 

ΓΙΔΙΩΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΝΟΜΥΤΙΛ

 

13

ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ

 

05:00.13

 

ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΠΙ

 

 

ΚΟΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

ΚΟΠΙ

 

 

ΣΟΥΜΕΛΙΔΗ ΣΥΛΒΕΣΤΡΙΑ

ΚΟΠΙ

 

 

ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΑΝΝΑ

ΚΟΠΙ

 

14

Α.Κ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 'ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ'

 

05:13.49

 

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ

ΔΕΛΦΠΕΡ

 

 

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΕΛΦΠΕΡ

 

 

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΕΛΦΠΕΡ

 

 

ΠΟΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΕΛΦΠΕΡ