Εύκολη νίκη για τον Πανιώνιο, επικράτησε 18-5 του ΠΑΟΚ σε αγώνα της 12η αγωνιστικής.
Κυρίαρχος ο γηπεδούχος, προηγήθηκε 9-2, 12-3 και 18-4 στην πορεία του αγώνα.
Πρώτες σκόρερ από τέσσερα γκολ η Άρτεμις Σαφέτη και η Ευγενία Πουστινίκοβα.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ 18-5
Τα οκτάλεπτα: 3-2, 7-1, 4-1, 4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Τάσος Παπαναστασίου): Τζούρκα, Σαφέτη 4, Μούζη, Πουστινίκοβα 4, Κοτσάφτη 2, Ξανθοπούλου, Μπογκατσένκο 2, Λούδη 1,Βαζαίου 1, Πετεινάτου, Παπαναστασίου Δημ. 1, Παπαναστασίου Ανθία 2, Μήτσου, Λενίτση, Κελαδίτη 1.
ΠΑΟΚ (Πάνος Βέργος): Φορίδου, Γραικού, Ακιλμπάγιεβα 1, Ασκερίδου, Ταυρίδου, Μυτάκη, Λαμπρούση, Κάιζερ 1, Μπίκου, Ντώνα, Λασκαρίδου 2, Μανίκα, Σύκα- Λεριώτη, Παρασκευοπούλου 1.
Διαιτητές: Μπουρδαμής, Χρονόπουλος
Αλυτάρχης: Βασίλης Λαγός
Γραφείο Τύπου ΚΟΕ: Θοδωρής Νταβέλος