ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Νέα Καμπ αξιολόγησης για Παίδες Κ16 - Τέσσερα γκρουπ, σε τρία κολυμβητήρια

  19.04.2024 15:12       3124

Νέα Καμπ Παίδων Κ16, για προπονήσεις - αξιολογήσεις - φιλικές αναμετρήσεις θα πραγματοποιηθούν, σε τέσσερα γκρουπ, την Κυριακή 21/4, την Τρίτη 23/4 και την Τετάρτη 24/4, σε τρία διαφορετικά κολυμβητήρια και σύμφωνα με τον παρακάτω προγραμματισμό και τους αναφερόμενους αθλητές που έχουν κληθεί: 

Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλίμου. Κυριακή 21/4 ώρα παρουσίασης 07:30: 

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ:

ΜΠΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          

 

ΣΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ:

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

 

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

 

ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ:

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΓΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                                            

 

ΚΡΕΜΑΝΤΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΛΑΜΠΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ:

ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                        

 

ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΠΕΡΣΕΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ:

ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

 Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλίμου. Κυριακή 21/4, ώρα παρουσίασης 15:00: 

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ:

ΜΠΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          

 

ΣΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ:

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

 

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ:

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΓΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                                            

 

ΚΡΕΜΑΝΤΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΛΑΜΠΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ:

ΚΟΥΪΜΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

 

ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                        

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ:

ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

Κολυμβητήριο Παλαιού Φαλήρου. Τρίτη 23/4, ώρα παρουσίασης 20:30: 

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ:

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

ΜΠΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          

 

ΣΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ:

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

 

ΠΙΜΠΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                            

 

ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ:

ΚΟΥΪΜΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

 

ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                        

 

ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΠΕΡΣΕΑΣ

Κολυμβητήριο «ΓΟΥΔΗ» του Δήμου Αθηναίων. Τετάρτη 24/4, ώρα παρουσίασης 20:30:

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ:

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

ΜΠΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          

 

ΣΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ:

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

 

ΠΙΜΠΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                            

 

ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ:

ΚΟΥΪΜΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ                        

 

ΜΑΡΣΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΠΕΡΣΕΑΣ


Γραφείο Τύπου ΚΟΕ: Γιάννης Κορακής