ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΕΔΥ

Οι ενδιαφέροντες αγώνες της δεύτερης μέρας

  23.09.2022 23:57       305

Με ενδιαφέροντες αγώνες συνεχίστηκε για δεύτερη μέρα το τουρνουά προετοιμασίας που διοργανώνει ο ΣΕΔΥ και είναι αφιερωμένο στη μνήμη του Αδαμάντιου Μαντή. Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Παρασκευής (23/9):

Α' ΟΜΙΛΟΣ (Κολυμβητήρια, Γλυφάδας, Βουλιαγμένης):

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1-11

Οκτάλεπτα: 0-3, 0-1, 0-4, 1-3.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Δημήτρης Μάζης): Ριστίσεβιτς, Τζελάτης, Ζερβουδάκης, Σιαμάς Γ., Δευτεραίος, Σιαμάς Χρ., Σγουρίδης, Χατζηγούλας, Δερμιτζάκης, Σιαμάς Π., Αλβέρτης 1, Βασιλάκης, Χωματάς.

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Βλάντο Βουγιασίνοβιτς): Τζωρτζάτος, Χαλυβόπουλος 2, Κωνσταντόπουλος, Καλογερόπουλος, Τρούλος 2, Νικολαΐδης 2, Παπασηφάκης 1, Γούντχεντ, Αλαφραγκής 1, Καπότσης, Κουρούβανης 1, Φάρμερ 1, Ανδρεάδης, Σαπουνάκης, Σπηλιόπουλος 1.

Διαιτητές: Κατσώνης – Κραβαρίτης

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΟΚ 10-11

Οκτάλεπτα: 3-3, 2-2, 2-5, 3-1.

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Μάνθος Βουλγαράκης): Λεβεντάκης, Γράσσος, Πολύζος, Μητράκης Γ. 1, Μπατάκης 3, Νικολαΐδης 1, Ντα Σίλβα 1, Σολεϊμάνιπακ 1, Μαζοκοπάκης 1, Κουτρουλάκης, Τζανακάκης, Μαραγκουδάκης 2.

ΠΑΟΚ (Θοδωρής Χατζηθεοδώρου): Αϊβαλιώτης, Καπράγκος, Παπαμανωλιουδάκης, Προσινικλής Ν., Καλαργυρός, Κεχαλάρης 1, Μιλάρντοβιτς 1, Τσολακούδης 1, Χαραλαμπόπουλος 3, Προσινικλής Π. 1, Κούπμαν 1, Κουγιούνης 2, Αλειφτήρας, Λασκαρίδης 1, Καρατζάς.

Διαιτητές: Κατσώνης – Κραβαρίτης

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 13-11

Οκτάλεπτα: 3-4, 1-2, 3-2, 6-3

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γιάννης Κατρουζανάκης): Κουρούβανης, Ηλιόπουλος, Σαρτζετάκης 1, Τσαταλιός, Χατζηκυριακάκης 1, Χαλυβόπουλος Ι., Γιαννόπουλος 5, Παπαποστόλου 4, Παπαγεωργίου, Δαμιανός, Αγκόρτσας 2, Γκάρντιγιαν, Βουτσάς, Θωμόγλου, Μιγκλής.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Δημήτρης Μάζης): Ριστίσεβιτς, Τζελάτης, Ζερβουδάκης, Σιαμάς Γ. 1, Δευτεραιος, Σιαμάς Χ., Άτζιτς 3, Σγουρίδης 1, Χατζηγούλας 1, Δερμιτζάκης 3, Σιαμάς Π. 1, Αλβέρτης 1, Κρατημένος, Χωματάς.

Διαιτητές: Μπουδραμής, Αγγελίδης

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 17-1

Οκτάλεπτα: 5-1, 4-0, 4-0, 4-0

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΜΕΝΗΣ (Βλάντιμιρ Βουγιασίνοβιτς): Τζωρτζάτος, Χαλυβόπουλος 2, Κωνσταντόπουλος 1, Καλογερόπουλος 3, Τρούλος 3, Νικολαΐδης 2, Παπασηφάκης 1,  Γούντχεντ 1, Αλαφραγκής 1, Καπότσης 1, Κουρούβανης 1, Φάρμερ, Ανδρεάδης, Σαπουλάκης, Σπηλιόπουλος 1

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Μάνθος Βουλγαράκης): Κούμης, Γράσσος, Πολύζος, Μητράκης, Μπατάκης, Νικολαΐδης, Ντα Σίλβα 1, Σολεϊμάνιπακ, Μαζοκοπάκης, Κουτρουλάκης, Τζανακάκης, Μαραγκουδάκης

Διαιτητές: Κωνσταντινίδης, Αγγελίδης

Β΄ΟΜΙΛΟΣ (Κολυμβητήρια Ν. Σμύρνης, Ιλίσιο):

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ 17-7

Οκτάλεπτα: 5-2, 3-2, 5-3, 4-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κώστας Δήμου): Λιμαράκης, Κοπελιάδης 1, Γκιουβέτσης 2, Μπιτάτζε 4, Νταλάπας 1, Καλαϊτζής, Παπάκος 1, Γούνας 4, Σπούνερ 2, Καπετανάκης 2, Αναγνώστου, Κανελλόπουλος

ΥΔΡΑΪΚΟΣ (Νίκος Καραμάνης): Μάμαλης, Μπεκές, Δαλαμπέκης, Παπαδημητρίου, Παπαβασιλείου, Μπλάνης 4, Ρομπόπουλος, Δημακόπουλος 1, Ζώρζος, Κοντονής 1, Μπερτόλης 1, Μητράκης, Μακαντάνης, Μουρατίδης

Διαιτητές: Σπανούδης – Αγγελίδης

ΝΟ ΧΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 15-12

Οκτάλεπτα: 3-4, 3-2, 4-3, 5-3

ΝΟ ΧΙΟΥ (Γιώργος Ντόσκας): Γιαννάρας, Μιμίδης 1, Παππάς 2, Αμπατζής, Χαλατζιάν 2, Καρακάσης 2, Κανδιόγλου, Τζώρτζης 2, Μαρουλάς, Χατζηστεφάνου 3, Βέκκος 2, Γαβαλάς 1, Καραβάς.

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Τάσος Σχίζας): Κατσινούλας, Μπόμπος, Κρανιάς 1, Τασσόπουλος, Μοσχοβέλης 2, Λεμπέσης 1, Σφηκάκης 2, Αράι 3, Τούμπουρος, Τσιστράκης, Ξυλάς, Αράκι 3, Ασβέστης, Παναγιώτι, Τσιφτσής.

Διαιτητές: Σπανούδης, Χατζηγούλας

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 9-15

Οκτάλεπτα: 1-4, 3-6, 3-3, 2-2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Φάνης Κουντουδιός): Γρηγοριάδης, Κατσαγούνος, Ιωάννου, Τεσάνοβιτς, Μπέτο 3, Θεοδόσης 2, Παπαδόγκωνας 1, Βιτέλλας 2, Πρωτοψάλτης, Μπεριστιάνος, Μαθιόπουλος 1, Λαδάς, Δροσόπουλος, Βαλλιανάτος, Ζωγράφος

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κώστας Δήμου): Λιμαράκης, Κοπελιάδης 1, Μπαγιούμη, Γκιουβέτσης, Μπιτάτζε 1, Νταλάπας 5, Καλαϊτζής, Μουρατίδης, Παπάκος 1, Γούνας 4, Σπούνερ 1, Καπετανάκης 2, Αναγνώστου, Κανελλόπουλος, Κατραούρας.

Διαιτητές: Παϊρακταρίδης – Χατζηγούλας

ΥΔΡΑΪΚΟΣ - ΝΟ ΧΙΟΥ 9-12

Οκτάλεπτα: 2-1, 1-7, 4-2, 2-2.

ΥΔΡΑΪΚΟΣ (Νίκος Καραμάνης): Μάμαλης, Μπεκές, Λαλαμπέκης, Παπαδημητρίου, Παπαβασιλείου, Μπλάνης 1, Ρομπόπουλος 1, Δημακόπουλος 1, Ζώρζος, Κοντονής 3, Μπερτόλης 3, Μητράκης, Μακαντάνης, Μουρατίδης.

ΝΟ ΧΙΟΥ (Γιώργος Ντόσκας): Γιαννάρας, Μιμίδης, Παπάς Α. 1, Αμπαζής, Χαλατζιάν 2, Καρακάσης 1, Κανδιόγλου 2, Τζώρτζης 1, Μαρουλάς, Χατζηστεφάνου 2, Βέκκος 2, Γαβαλάς 1, Καραβάς.

Διαιτητές: Διαμιανάκης – Σπανούδης

Δείτε τα ματς της πρώτης μέρας ΕΔΩ.

Δείτε όλο το πρόγραμμα ΕΔΩ.

Γραφείο Τύπου ΚΟΕ: Γιάννης Κορακής