ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Οι κληρώσεις Παίδων, Νέων ανδρών και Μίνι Κορασίδων

  14.01.2019 15:49       1662

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (14/1) στα γραφεία της ΚΟΕ οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα υδατοσφαίρισης Παίδων, Νέων ανδρών και Μίνι Κορασίδων. Αναλυτικά:

Α' ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ (22-24 Φεβρουαρίου)

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΝΟ Αργυρούπολης, Νηρέας Χαλανδρίου, ΓΣ Περιστερίου, ΑΟ Πετρούπολης

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παναθηναϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας, Μίλων, Ηλυσιακός, Απόλλων Σμύρνης

Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, ΣΚ Ροή, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης, ΑΟ Καστέλας

Δ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΑΕ Χαϊδαρίου

Ε' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Εθνικός, Νηρέας Γέρακα, ΓΣ Ηλιούπολης, Άρης Νίκαιας

ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Δελφίνια Μεταμόρφωσης, Ιωνικός Νίκαιας, Υδραϊκός, Τρίτων Αμαρουσίου

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, Ηρακλής, ΣΑΠΚ Νεάπολης, Άρης Θεσσαλονίκης, ΕΑΤΕ Κολλεγίου

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Πανσερραϊκός, Ποσειδών Ορεστιάδας, ΠΑΣ Φοίβος, ΧΑΝΘ, ΟΦΘ

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΟ Πλίτς Πλατς

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Ιτέας, ΝΕ Πατρών

ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου, ΝΟ Λάρισας, ΝΕ Λαμίας

ΟΜΙΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: Πύρρος Ιωαννίνων, ΝΑΟ Κέρκυρας, ΚΕ Κοζάνης, Δελφίνια Πτολεμαϊδας

Στην Β' Φάση (12-14 Απριλίου), ΔΕΝ προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου

 

Α' ΦΑΣΗ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (1-3 Μαρτίου)

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, Πανιώνιος, Εθνικός, ΝΟ Χίου, Απόλλων Σμύρνης

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Άρης Νίκαιας, ΓΣ Περιστερίου, Ηλυσιακός, ΓΣ Ηλιούπολης

Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, Μίλων, ΑΕ Χαϊδαρίου, Παναθηναϊκός, Ιωνικός Νίκαιας

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΑΠΣ Οξυγόνο, Άρης Θεσσαλονίκης, Μακεδονικός, ΠΑΟΚ

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΝΟ Λάρισας, ΝΟ Χαλκίδας, ΟΥΚ Βόλου, Νηρέας Λαμίας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Βουλιαγμένης

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Πύρρος Ιωαννίνων, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών, Νηρέας Γέρακα, Νηρέας Χαλανδρίου

Στην Β' Φάση (29-31 Μαρτίου), προκρίνονται συνολικά 19 ομάδες. Οι 3 πρώτες από τους Ομίλους των 5 και οι 2 πρώτες από τους Ομίλους των 4.

 

Α' ΦΑΣΗ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (8-10 Μαρτίου)

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Νηρέας Χαλανδρίου, Ολυμπιακός, ΓΣ Περιστερίου, Πανιώνιος

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ηλυσιακός, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΕ Πατρών, ΓΣ Ηλιούπολης

Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΕ Λαμίας, Αρίων Γλυφάδας, Εθνικός, ΝΟ Βουλιαγμένης

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΝΑΟ Κέρκυρας, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Άρης Θεσσαλονίκης, Ποσειδών Ορεστιάδας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Χανίων, ΑΟ Πλίτς Πλατς, ΝΟ Ρεθύμνου

Στην Τελική φάση (19-21 Ιουλίου) προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 10)

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΟΕ