ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Νέων ανδρών, Εφήβων, Νέων γυναικών, Νεανίδων

  13.11.2019 12:27       1285

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (13/11) οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων (Α' Φάση) υδατοσφαίρισης Νέων ανδρών, Εφήβων, Νέων γυναικών και Νεανίδων. Αναλυτικά:

ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Νηρέας Γέρακα, ΑΕΚ, Τρίαινα Βούλας, ΝΟ Χίου

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Απόλλων Σμύρνης, Εθνικός, ΓΣ Ηλιούπολης, Ηλυσιακός, ΠΕΚΕ Βροντάδου

Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΕ Χαϊδαρίου, Νηρέας Χαλανδρίου, Ιωνικός Νίκαιας, ΓΣ Περιστερίου, Μίλων

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Πανσερραϊκός, ΠΑΟΚ, Πύρρος Ιωαννίνων, ΟΦΘ, ΑΠΣ Οξυγόνο

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, Πανιώνιος

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΠΑΣ Φοίβος, Νηρέας Λαμίας, ΝΟ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου, Ολυμπιακός

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου, Παναθηναϊκός

Οι αγώνες 10-12 Ιανουαρίου, ενώ στην επόμενη φάση, ΔΕΝ προκρίνεται μόνον η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

 

ΕΦΗΒΩΝ

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, Άρης Νίκαιας, ΑΟ Πετρούπολης, Ιωνικός Νίκαιας

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Βουλιαγμένη, ΝΟ Χαλκίδας, ΓΣ Περιστερίου, Τρίτων Αμαρουσίου, ΑΕ Χαϊδαρίου

Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΣΚ Ροή, Υδραϊκός, Νηρέας Χαλανδρίου

Δ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Παναθηναϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας, Μίλων, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης, Δελφίνια Μεταμόρφωσης

Ε' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Ολυμπιακός, Εθνικός, ΓΣ Ηλιούπολης, Νηρέας Γέρακα

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Τριχωνίδας. ΝΟ Ναυπλίου, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λαμίας, Νίκη Βόλου, ΝΕ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ: ΝΟ Καβάλας, Πανσερραϊκός, ΝΟ Αλεξανδρούπολης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ποσειδών Ορεστιάδας

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ: ΟΦΘ, ΚΕ Κοζάνης, ΝΑΟ Κέρκυρας, Δελφίνια Πτολεμαϊδας, Πύρρος Ιωαννίνων

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, Άρης Θεσσαλονίκης, Ηρακλής, ΠΑΣ Φοίβος, ΣΑΠΚ Νεάπολης

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: Ηλυσιακός, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, Απόλλων Σμύρνης

Οι αγώνες 24-26 Ιανουαρίου, ενώ στην επόμενη φάση ΔΕΝ προκρίνεται μόνον η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

 

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Εθνικός, ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΕΚ, Πανιώνιος

Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Νηρέας Χαλανδρίου, Ολυμπιακός, Ηλυσιακός, Ιωνικός Νίκαιας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΝΟ Γλυφάδας

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΟΥΚ Βόλου, ΠΑΟΚ, ΝΕ Πατρών, ΓΣ Περιστερίου

Οι αγώνες 10-12 Ιανουαρίου, ενώ στην Τελική Φάση (25-27 Ιουνίου), προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 8).

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΝΟ Γλυφάδας, Νηρέας Χαλανδρίου, Ηλυσιακός, ΓΣ Περιστερίου, Τρίτων Αμαρουσίου

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Εθνικός, Άρης Θεσσαλονίκης, Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, Πανσερραϊκός

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Πανιώνιος, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Πατρών, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΝΟ Λάρισας

ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Χανίων, ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ

Οι αγώνες 24-26 Ιανουαρίου, ενώ στην επόμενη φάση ΔΕΝ προκρίνεται μόνο η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΟΕ