Η Κολυμβητική Ομοσπονδία Ελλάδας καλεί τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής που υπηρετούν στο Δημόσιο και απασχολούνται ως προπονητές ή και τεχνικοί σύμβουλοι στα αθλήματα που καλλιεργεί η ΚΟΕ, να υποβάλουν εγγράφως την πρόθεσή τους για να αποσπασθούν στην ΚΟΕ για το σχολικό έτος 2024-25.
Η τελική επιλογή θα γίνει από το ΔΣ της ΚΟΕ.
Οι δηλώσεις-αιτήσεις θα πρέπει να αποσταλούν το αργότερο μέχρι τις 17/05/2024 στο e mail: [email protected].
Αναλυτικά οι λεπτομέρειες ΕΔΩ.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΟΕ