ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Πρωτάθλημα Υδατοσφαίρισης Νέων Ανδρών

Συνεχίζεται η προκριματική φάση

  19.01.2012 13:53       962

Με τη διεξαγωγή των αγώνων σε επτά ακόμα ομίλους συνεχίζεται το επόμενο τριήμερο η προκριματική φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης Νέων Ανδρών που θα ολοκληρωθεί με τον όμιλο 1. την επόμενη εβδομάδα. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

2.  Β’ ΟΜΙΛΟΣ  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  

1η  αγωνιστική        Παρασκευή            20/1/12

ΩΡΑ:    19:00        ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΟΖ.        ΔΕΛΦΙΝΙΑ  ΠΤΟΛΕΜ.        
ΩΡΑ:    20:00        ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ        ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ.    
ΩΡΑ:    21:00        ΝΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ            ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   

2η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12

ΩΡΑ:    12:00        ΔΕΛΦΙΝΙΑ  ΠΤΟΛΕΜ.    ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ.    
ΩΡΑ:    13:00        ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ        ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ
ΩΡΑ:    14:00        ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΟΖ.        ΝΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ

3η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12

ΩΡΑ:    19:00        ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ.        ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ        
ΩΡΑ:    20:00        ΝΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ            ΔΕΛΦΙΝΙΑ  ΠΤΟΛΕΜ.        
ΩΡΑ:    21:00        ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ        ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΟΖ.

4η  αγωνιστική        Κυριακή            22/1/12

ΩΡΑ:    09:00        ΔΕΛΦΙΝΙΑ  ΠΤΟΛΕΜ.    ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΩΡΑ:    10:00        ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΟΖ.        ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ.    
ΩΡΑ:    11:00        ΝΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ            ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ

5η  αγωνιστική        Κυριακή            22/1/12

ΩΡΑ:    16:00        ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ        ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΟΖ.    
ΩΡΑ:    17:00        ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ.        ΝΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ:    18:00        ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ        ΔΕΛΦΙΝΙΑ  ΠΤΟΛΕΜ.
        

3.  ΟΜΙΛΟΣ   ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ  

1η  αγωνιστική        Παρασκευή            20/1/12

ΩΡΑ:    17:00        ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ.        ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ:    18:00        ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ            ΝΕ  ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ:    19:00        ΑΝAΓΕΝ.  ΛΑΜΙΑΣ        ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12

ΩΡΑ:    10:00        ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ            ΝΕ  ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ:    11:00        ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ        ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ:    12:00        ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ.        ΑΝΕΓΕΝ.  ΛΑΜΙΑΣ    

3η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12

ΩΡΑ:    17:30        ΝΕ  ΛΑΜΙΑΣ            ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ        
ΩΡΑ:    18:30        ΑΝΕΓΕΝ.  ΛΑΜΙΑΣ        ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ        
ΩΡΑ:    19:30        ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ            ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ.

4η  αγωνιστική        Κυριακή            22/1/11

ΩΡΑ:    10:00        ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ            ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ:    11:00        ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ.        ΝΕ  ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ:    12:00        ΑΝΕΓΕΝ.  ΛΑΜΙΑΣ        ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ

5η  αγωνιστική        Κυριακή            22/1/11

ΩΡΑ:    17:30        ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ        ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ.
ΩΡΑ:    18:30        ΝΕ  ΛΑΜΙΑΣ            ΑΝΕΓΕΝ.  ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ:    19:30        ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ            ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ    

5.  ΟΜΙΛΟΣ  ΧΑΝΙΩΝ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ  

1η  αγωνιστική        Παρασκευή            20/1/12

ΩΡΑ:    21:00        ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ

2η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12

ΩΡΑ:    12:00        ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ        ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12

ΩΡΑ:    18:00        ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ            ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.  Α’ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

1η  αγωνιστική        Παρασκευή            20/1/12
ΩΡΑ:    20:00        ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ    ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.
ΩΡΑ:    21:00        ΝΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            ΝΟ  ΧΙΟΥ

2η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    09:30        ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.        ΝΟ  ΧΙΟΥ
ΩΡΑ:    10:30        ΝΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

3η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    15:00        ΝΟ  ΧΙΟΥ                ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ:    16:30        ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.        ΝΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ    

8.  Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ

1η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    11:00        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ        ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.
ΩΡΑ:    12:00        ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ            ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ

2η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    17:30        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ        ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ:    18:30        ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ            ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.

3η  αγωνιστική        Κυριακή            22/1/12
ΩΡΑ:    10:00        ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ
ΩΡΑ:    11:00        ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.        ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ

9.  Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΑΝΟΓ-Α. ΔΗΜΗΤΡΟΠ.)

1η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    12:00        ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΩΡΑ:    13:00        ΝΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ            ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    19:00        ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ            ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΩΡΑ:    20:00        ΝΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ            ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

3η  αγωνιστική        Κυριακή            22/1/12
ΩΡΑ:    10:00        ΝΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ            ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΩΡΑ:    11:00        ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ        ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

10.  Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

1η  αγωνιστική        Παρασκευή            20/1/12
ΩΡΑ:    19:30        ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
ΩΡΑ:    20:30        ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.        ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

2η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    11:00        ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ            ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ:    12:30        ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.        ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.

3η  αγωνιστική        Σάββατο            21/1/12
ΩΡΑ:    18:30        ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.        ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ:    20:00        ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.        ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Από το Γραφείο Τύπου

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΡΑΚΗΣ