ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022-23

Τα ρόστερ των μονομάχων

  07.10.2022 15:07       1198

Το πρωτάθλημα Υδατοσφαίρισης της Α1 Εθνικής Κατηγορίας, ανοίγει την αυλαία του αύριο (8/10). 

Λίγο πριν το πρώτο σπριντ, σας παρουσιάζουμε τα Ρόστερ των 12 ομάδων που μετέχουν, όπως δηλώθηκαν στην ΚΟΕ.

 

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR (32 Συμμετοχές)

 1988 ΠΡΟΚΡ., 1989 1ος, 1990 3ος, 1991 3ος, 1992 5ος, 1993 2ος, 1994 3ος , 1995 2ος , 1996 2ος , 1997 3ος , 1998 2ος , 1999 1ος , 2000 1ος , 2001 1ος , 2002 1ος , 2003 2ος , 2004 1ος, 2005 3ος , 2006 2ος , 2007 2ος , 2008 1ος , 2009 5ος , 2010 8ος , 2014 4ος, 2015 3ος , 2016 5ος , 2017 3ος , 2018 5ος , 2019 4ος, 2020 3ος, 2021 3ος , 2022 2ος.

Ρόστερ

KOOLHAΑSS Ilse (NED)

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Σταματίνα

ΝΙΝΟΥ Ειρήνη

ΝΙΝΟΥ Παναγιώτα

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Έλενα

ΦΟΥΝΤΩΤΟΥ Ελευθερία

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Έλενα

ΚΑΡΥΤΣΑ Εύα

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα

ΚΑΤΣΩΝΗ Λυδία

ΒΟΓΚΑ Μαρία

ΤΣΙΑΡΑ Βασιλική

ΚΑΚΑΪΔΗ Ραφαέλα

ΑΔΑΜΗ Δέσποινα

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Όλγα

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Ελένη

ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Κων/να

WOLVES Iris (NED)

ΜΑΔΕΝΟΓΛΟΥ Αλίκη

ΜΟΥΣΤΑΚΑΡΙΑ Θωμαΐς

ΣΤΑΥΡΙΔΗ Ειρήνη

ΣΑΛΤΑΜΑΝΙΚΑ Ραφαέλα

ΜΑΡΔΑΚΗ Νάσια

ΜΑΡΑΓΚΟΥ Ζαφειρία

Προπονητής: ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ Θοδωρής (2ος χρόνος)

 

ΑΛΙΜΟΣ Ν.Α.Σ.  BETSSON (0 Συμμετοχές)

 Ρόστερ

ΑΣΗΜΑΚΗ Αλεξάνδρα

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ Μαργαρίτα

ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗ Ιωάννα

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Ουρανία Βασιλική

ΛΑΖΑΡH Μαρία

ΠΑΤΕΡΟΥ Ελένη

ΧΕΛΜΗ Ιωάννα

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ Αφροδίτη

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Μαρία

ΤΣΙΜΑΡΑ Ευδοκία Μαρία

ΧΑΛΔΑΙΟΥ Νεφέλη Χρυσούλα

ΚΥΡΚΟΥ Σταυρούλα

ΜΑΡΙΝΟΥ Αλεξάνδρα

MICHAILOVITS LENA (AUS)

ΚΟΒΑΣΕΒΙΤΣ Ευσταθία Νεφέλη

ΠΙΟΒΑΝ Νίκη Πατρίσια

ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα

ΛΕΚΚΟΥ Αικατερίνη

BELLA Markoch (RUS)

ΔΟΥΛΗ Βασιλική

ΖΑΛΗ Φαμπιάνα

ΟΚΟΛΙΣΤΑ Ελισάβετ

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Άννα

ΛΑΖΑΡΟΥ Ευγενία

SLEEKING Brigitte (NED)

Προπονητής: ΠΑΤΕΡΟΣ Βαγγέλης (1ος χρόνος στην Α1)

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. (7 Συμμετοχές)

 1988 ΠΡΟΚΡ., 2010 6ος , 2011 7ος, 2012 8ος, 2020 9ος, 2021 7ος , 2022 6ος.

Ρόστερ

ΜΗΤΣΟΥ Άννα

ΜΑΥΡΩΤΑ Λυδία

ΚΑΤΣΙΟΥ Χριστίνα

ΚΩΤΣΙΑ Χριστίνα

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Ανθή

ΚΑΣΕΪ Πασκάλ (AUS)

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μαριαλλένα

ΚΟΤΣΑΦΤΗ Άλκηστης

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΥ Μαριαλλένα

ΜΑΥΡΩΤΑ Ιφιγένεια

ΛΟΥΔΗ Ευαγγελία

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Δήμητρα

ΜΠΟΚΑΤΣΈΝΚΟ Μύριαμ (ISR)

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ Μαρία

ΥΦΑΝΤΗ Μυρτώ

ΚΕΛΑΔΙΤΗ Αναστασία

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ανδρονίκη

ΒΑΖΑΙΟΥ Στέλλα

ΛΕΝΙΤΣΗ Στέλλα

ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗ Παυλίνα

ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ Ελένη

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Κατερίνα

ΜΟΥΖΗ Λυδία

Προπονητής: ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Τάσος («Γάτος», 3ος χρόνος)

 

ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (4 Συμμετοχές)

 2019 7ος, 2020 6ος, 2021 9ος , 2022 8ος.

Ρόστερ

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ Εμμανουέλα (2001)

ΚΟΚΚΙΝΟΥ Αναστασία (2001)

ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΙΔΟΥ Ιωάννα (1996)

ΣΑΦΕΤΗ Άρτεμις (1999)

ΑΝΔΡΗ Παρασκευή Κων/να (2002)

ΖΜΠΗΤΑ Χριστίνα (2007)

ΚΟΛΤΣΙΔΑ Αθηνά (1996)

ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ Γεωργία (2002)

ΚΑΘΙ Ρότζερς (1998) - (GBR)

CLAPPERTON Annie (2000) - (GBR)

ΧΑΣΙΩΤΗ Βίκη (2001)

ΜΑΣΤΟΡΗ Μαρία (1978)

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Θεοφανία (2006)

ΧΑΪΤΑ Βασιλική (2003)

ΓΟΥΛΑ Ελένη (1990)

ΖΑΒΛΑΝΟΥ Κερασία (2006)

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ Δέσποινα (2004)

ΚΡΙΚΗ Μαρία (2010)

Προπονητής: ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κώστας (2ος χρόνος)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (31 Συμμετοχές)

 1992 4ος, 1993 4ος, 1994 2ος , 1995 1ος , 1996 1ος , 1997 2ος , 1998 1ος , 1999 3ος , 2000 2ος , 2001 3ος , 2002 3ος , 2003 4ος , 2004 3ος, 2005 4ος , 2006 3ος , 2007 3ος , 2008 3ος , 2009 1ος , 2010 2ος , 2011 1ος,, 2012 2ος, 2013 2ος, 2014 1ος,  2015 1ος , 2016 1ος , 2017 1ος , 2018 1ος , 2019 1ος, 2020 1ος, 2021 1ος , 2022 1ος.

Ρόστερ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χρυσούλα (1995) Τερματοφύλακας

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Ελευθερία  (1997) Περιφερειακός

ΧΥΔΗΡΙΩΤΗ Άννα (1987) Περιφερειακός

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Νικολέτα (1997) Περιφερειακός

ΤΡΙΧΑ Φωτεινή (2005) Περιφερειακός

ΞΕΝΑΚΗ Ελένη (1998) Φουνταριστός

ΣΙΟΥΤΗ Χριστίνα (2004) Περιφερειακός

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Μαργαρίτα (1994) Αμυντικός

ΤΟΡΝΑΡΟΥ Σοφία (2004) Φουνταριστός

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Βασιλική (1998) Περιφερειακός

CHRISTMAS Kyrra Donna Diane (1997) Περιφερειακός (CAN)

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ Μαρία (2001) Περιφερειακός

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα (1998) Τερματοφύλακας

ΣΑΝΤΑ Στεφανία (2004) Περιφερειακός

ΔΟΥΡΕΚΑ Σταυρούλα (1997) Τερματοφύλακας

RANEY Jordan Reese (1996) Περιφερειακός (USA)

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ Ζωή (2005) Περιφερειακός

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Αλεξάνδρα (2006) Περιφερειακός

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ- ΑΟΥΤ Αμαλία (2005) Περιφερειακός

ΔΡΑΚΩΤΟΥ Δέσποινα (2007) Περιφερειακός

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Κασιάνα  Μαρία (2006) Φουνταριστός

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ευτυχία (2006) Τερματοφύλακας

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μαρία (2007) Περιφερειακός

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ελένη (2007) Περιφερειακός

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ- ΑΟΥΤ Αικατερίνη (2005) Περιφερειακός

Προπονητής: ΤΣΙΡΙΤΣ Αλεξάνταρ (2ος χρόνος)

 

 

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (35 Συμμετοχές)

 1988 2ος, 1989 2ος, 1990 2ος, 1991 1ος, 1992 2ος, 1993 1ος, 1994 1ος , 1995 3ος , 1996 3ος , 1997 1ος , 1998 3ος , 1999 2ος , 2000 3ος , 2001 2ος , 2002 2ος , 2003 1ος , 2004 2ος, 2005 1ος , 2006 1ος , 2007 1ος , 2008 2ος , 2009 2ος , 2010 1ος , 2011 2ος,, 2012 1ος, 2013 1ος, 2014 2ος,  2015 2ος , 2016 2ος , 2017 2ος , 2018 2ος , 2019 2ος, 2020 2ος, 2021 2ος , 2022 3ος.

Ρόστερ

ΚΟΤΣΙΩΝΗ Μαρίνα

ΚΑΪΑΦΑ Σταματίνα

ΜΙΜΙΔΗ Μαρίλια

ΕΛΛΗΝΙΑΔΗ Έλενα

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Αθηνά

RIDGE Christine Amy (AUS)

TANKEEVA Ekaterina (RUS)

ΠΑΤΡΑ Μαρία

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ Κική

ΑΓΓΕΛΙΔΗ Φοίβη

ΠΑΤΡΑ Ειρήνη

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Δέσποινα

ΑΝΔΡΕΑΔΗ Δέσποινα

WRIGHT Emma (CAN)

ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗ Ειρήνη

ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ Θεοδώρα

ΚΡΑΣΣΑ Νεφέλη

ΕΥΚΑΡΠΙΔΗ Βασιλική

ΝΤΟΥΛΗ Μαρία Ευαγγελία

ΒΑΛΒΗ Ελένη

ΒΙΔΑΛΗ Ιωάννα

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μαρία Ειρήνη

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Μαρία

ΚΟΥΡΕΜΕΤΗ Δέσποινα

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ελένη

Προπονήτρια: Κική Λιώση (1ος χρόνος)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ‘NOBEL HELLAS’ (35 Συμμετοχές)

 1988 1ος, 1989 3ος, 1990 1ος, 1991 2ος, 1992 1ος, 1993 3ος, 1994 6ος , 1995 5ος , 1996 5ος , 1997 4ος , 1998 4ος , 1999 7ος , 2000 7ος , 2001 7ος , 2002 5ος , 2003 7ος , 2004 4ος, 2005 2ος , 2006 5ος , 2007 5ος , 2008 4ος , 2009 3ος , 2010 3ος , 2011 4ος,, 2012 6ος, 2013 5ος, 2014 6ος,  2015 4ος , 2016 4ος , 2017 4ος , 2018 3ος , 2019 3ος, 2020 5ος, 2021 4ος , 2022 4ος.

Ρόστερ

ΚΑΝΕΤΙΔΟΥ Ελένη

ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ Ευφροσύνη

BORISOVA Maria (RUS)

ΜΠΕΝΕΚΟΥ Ιόλη Αγγελική

ΚΟΝΤΟΝΗ Ιουλία Άννα

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ Αριάδνη Παντελία

ΜΠΕΝΕΚΟΥ Άλκηστις Χριστίνα

ΡΑΚΙΝΤΖΗ Μαρία Σωτηρία

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Φοίβη

ΣΩΤΗΡΕΛΗ Ελένη

ANDREWS Charlize Ella (AUS)

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ Βασιλική Ραφαέλα

ΜΠΕΤΑ Ελένη

ΜΠΕΚΡΗ Αναστασία

ΚΛΑΨΙΑΝΟΥ Ασημίνα

ΛΑΛΟΥΣΗ Σταματίνα

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ Σοφία

LUKIC Tijana (SRB)

ΖΕΡΒΟΥ Ιωάννα

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ Ελένη Χριστίνα

ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ Ελένη Αναστασία

ΓΑΛΑΝΑΚΗ Ελένη

ΔΙΡΧΑΛΙΔΟΥ Μαρία

ΚΟΤΣΑΜΠΑ Δέσποινα

Προπονητής: ΛΕΑΝΔΡΟΣ Στέφανος (1ος χρόνος)

 

ΑΣ ΠΑΟΚ (13 Συμμετοχές)

 1993 8ος, 1995 6ος , 1996 6ος , 1997 6ος , 1998 10ος , 2000 8ος , 2004 6ος, 2005 6ος , 2006 7ος , 2007 7ος , 2008 7ος , 2009 8ος , 2022 10ος.

Ρόστερ

ΤΖΟΥΡΚΑ Αλεξία

ΣΥΚΑ-ΛΕΡΙΩΤΗ Ελπίδα

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Βάγια

ΜΑΛΛΟΥ Εβελίνα

ΦΡΑΓΚΙΑ Δέσποινα

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Ηρώ

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Μελίνα

ΤΖΕΛΕΠΗ Ελευθερία

PUSTINIKOVA Evgenia

ΝΤΟΝΑ Κλεοπάτρα

ΜΠΙΚΟΥ Αναστασία

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Ηλιάνα

ΓΡΑΙΚΟΥ Παρασκευή

ΛΑΜΠΡΟΥΗ Ελεάνα

ΤΑΥΡΙΔΟΥ Άννα Μαρία

ΣΤΟΓΙΟΥ Εβελίνα

ΖΙΩΓΑ Φανή

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αντζέλικα

ΜΑΧΙΛΗ Άννα

ΔΑΡΑΒΙΓΚΑ Νίκη

Προπονητής: ΒΕΡΓΟΣ Παναγιώτης (2ος χρόνος)

 

ΑΕΚ (2 Συμμετοχές)

 2021 5η , 2022 5η

Ρόστερ

ΓΚΙΛΛΑ Αγγελική Μαρία (2000)

ΦΕΛΛΑ Βιργινία (2005)

ΛΙΑΠΑΚΗ Αικατερίνη (2000)

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Ευαγγελία Ειρήνη (2003)

ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ Ανδρονίκη (2004)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ελεάννα (2003)

ΜΠΙΝΙΑΡΗ Ελένη (2002)

ΙΩΑΝΝΟΥ Καρολίνα (1996)

ΦΡΑΓΓΕΛΑΚΗ Αργυρώ (2004)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ Αικατερίνη (1998)

ΤΣΙΜΑΡΑ Ευδοκία Μαρία (2003)

ΚΑΛΑΪΤΖΗ Αλεξάνδρα (2003)

MCKENTY Katie (1996) - (NZL)

LELELEI Mata ‘Afa  (1998) – (USA)

GANDO Olufunke (2004) – (RSA)

NIGRO Divina (1998) – (ITA)

Προπονητής: ΜΙΣΙΤΣ Μάρκο (1ος χρόνος)

 

 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (0 Συμμετοχές)

 Ρόστερ

ΓΚΟΤΖΙΑ Μυρτώ (2004)

ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική (2000)

ΓΡΟΖΟΠΟΥΛΟΥ Σμαράγδα (2002)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Δανάη Μαρία (2002)

ΜΠΕΡΙΚΟΥ Ευφροσύνη (2003)

ΚΑΣΣΑΡΗ Μυρτώ (2004)

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Αικατερίνη (2001)

ΚΟΒΑΤΣΕΒΙΤΣ Σπυριδούλα Μυρτώ (2001)

ΠΕΤΤΑ Πολυξένη (1999)

ΜΠΕΚΡΗ Δέσποινα (1991)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Αικατερίνη (1992)

ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ Αναστασία (2001)

ΘΡΕΨΙΑΔΗ Έλλη (2007)

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Ευρυδίκη (2000)

ΣΑΜΠΟΥ Φωτεινή (2007)

ΦΡΑΓΚΑΚΗ Σωσάννα Αναστασία (2002)

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ Βασιλεία (2008)

ΓΚΙΚΑ Χριστίνα (2006)

ΚΙΚΙΔΟΥ Άννα (2005)

ΔΙΑΠΟΥΛΗ Λυδία (2005)

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ Ελένη (2007)

ΜΠΕΤΣΗ Βασιλική (2007)

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Σπυριδούλα Δανάη (2005)

ΤΣΟΥΡΗ Μαρία (1986)

ΚΙΟΥΠΕΛΟΓΛΟΥ Μελίνα (2008)

Προπονητής: Πάτρας Βαγγέλης (1ος χρόνος στην Α1)

 

 

ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ (14 Συμμετοχές)

 2006 4η  , 2007 4η , 2008 5η , 2009 4η ,2010 5η , 2011 5η, 2012 5η, 2013 8η, 2017 6η , 2018 6η, 2019 8η, 2020 8η, 2021 8η , 2022 7η.

Ρόστερ

ΓΙΑΝΝΑΚΕΑ Αγγελική

ΑΝΔΡΟΥΤΣΕΛΗ Αθηνά

ΜΟΙΡΑΛΗ Όλγα

ΜΠΑΛΑΤΣΑ Μαρία

ΤΣΙΜΑΡΑ Ευφροσύνη

ΚΟΥΡΕΤΑ Διονυσία

ΠΕΤΑΣΗ Μαρία

ΝΤΑΣΣΙΟΥ Μαρία

ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ Βιργινία Παναγιώτα

ΖΟΦΩΛΗ Βικτωρία

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Σταυρούλα

ΚΟΝΤΑΚΟΥ Δήμητρα

ΚΕΠΕΝΟΥ Μαρία

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Βαρβάρα

ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ Νικολίνα

ΚΡΙΝΑ Αλεξάνδρα

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Γεωργία

ΛΑΜΠΑΤΟΥ Γεωργία

ΓΚΕΚΑ Ηλιάνα

ΚΟΝΤΑΚΟΥ Ανδριάνα

ΛΙΒΑΘΗΝΟΥ Αργυρώ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αναστασία

ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ Θεοδώρα

RACK Isabel (USA)

LEVI Tahel (ISR)

STEENBEEK Laura (NED)

Προπονητής: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μιχάλης (1ος χρόνος)

 

 

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (12 Συμμετοχές)

 2007 8ος , 2012 7ος , 2013 6ος , 2014 5ος, 2015 5ος , 2016 3ος , 2017 5ος , 2018 4ος , 2019 5ος, 2020 7ος, 2021 10ος , 2022 9ος.

Ρόστερ

ΦΑΡΜΑΚΗ Ελένη (1990)

ΦΑΡΜΑΚΗ Μαρία (1994)

SANCHEZ Aliena (1999)

ΛΙΜΠΙΤΑΚΗ Στυλιανή (2000)

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Μιχαήλα (2000)

DOYLE Bernadette (2000) – (NZL)

ΓΑΒΑΛΑ Αικατερίνα (2002)

ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ Κυριακή (2003)

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Μαρία (2003)

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Καδιανή (2004)

ΛΙΜΠΙΤΑΚΗ Άννα (2004)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ Χριστίνα (2004)

ΛΑΜΠΑΘΑΚΗ Δήμητρα (2006)

ΤΣΙΟΥΓΚΡΗ Νίκη (2006)

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ Ζωή (2008)

ΜΠΙΡΛΙΡΑΚΗ Ίρις (2008)

ΤΣΑΚΩΝΑΚΗ Μελίνα (2008)

ΛΙΜΠΙΤΑΚΗ Ευαγγελία (2009)

Προπονητής: ΜΠΑΡΙΩΤΑΚΗΣ Οδυσσέας (1ος χρόνος)

 

Γραφείο Τύπου ΚΟΕ: Θοδωρής Νταβέλος