ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ / Α1 ΑΝΔΡΩΝ & Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Τα Ρόστερ των ομάδων για τα φετινά (2023-24) πρωταθλήματα

  20.09.2023 14:16       10454

Με την ευκαιρία έναρξης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α1 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών & Γυναικών (23 Σεπτεμβρίου), σας παρουσιάζουμε τα Ρόστερ των 16 & 12 ομάδων αντίστοιχα που μετέχουν, όπως δηλώθηκαν στην ΚΟΕ.

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (37 Συμμετοχές)

1987 4ος, 1988 6ος, 1989 3ος, 1990 5ος, 1991 3ος, 1992 1ος, 1993 1ος, 1994 2ος, 1995 1ος, 1996 1ος, 1997 3ος, 1998 2ος, 1999 1ος, 2000 1ος, 2001 1ος, 2002 1ος, 2003 1ος, 2004 1ος, 2005 1ος, 2006 2ος, 2007 1ος, 2008 1ος, 2009 1ος, 2010 1ος, 2011 1ος 2012 2ος, 2013 1ος, 2014 1ος, 2015 1ος, 2016 1ος, 2017 1ος, 2018 1ος, 2019 1ος, 2020 1ος, 2021 1ος, 2022 1ος, 2023 1ος

ΖΕΡΔΕΒΑΣ Μάνος (1997) Τερματοφύλακας

ΓΚΙΛΛΑΣ Νίκος (2003) Περιφερειακός

ΓΕΝΗΔΟΥΝΙΑΣ Ντίνος (1993) Περιφερειακός

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ Γιάννης (1988) Περιφερειακός

ΓΟΥΒΗΣ Κώστας (1994) Αμυντικός

ΔΕΡΒΙΣΗΣ Γιώργος (1994) Περιφερειακός

BUSLJE Andro (1986) Αμυντικός (CRO)

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αλέξανδρος (1999) Περιφερειακός

BIJAC Marko (1991) Τερματοφύλακας (CRO)

ΔΗΜΟΥ Δημήτρης (2000) Περιφερειακός

ΔΑΜΙΓΟΣ Θόδωρος (2004) Τερματοφύλακας

VAMOS Marton Gyorgy (1992) Περιφερειακός (HUN)

ΛΙΑΝΤΖΙΡΗΣ Νικηφόρος (2005) Περιφερειακός

ΔΙΡΧΑΛΙΔΗΣ Γιώργος (2007) Περιφερειακός

LONCAR Luka (1987) Φουνταριστός (CRO)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δημήτρης (1999) Φουνταριστός

ΑΛΑΦΡΑΓΚΗΣ Γιάννης (1999) Αμυντικός

ΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ Ιπποκράτης (2000) Αμυντικός

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Αριστείδης (2005) Αμυντικός

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Σπύρος (2005) Περιφερειακός

ΖΑΡΡΑΣ Γιάννης (2007) Περιφερειακός

ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος (2008) Περιφερειακός

ΒΛΑΧΑΚΗΣ Άρης (2007) Περιφερειακός

ΠΑΛΥΒΟΣ Βαγγέλης (2007) Περιφερειακός

Προπονητής: KOLJANIN Hrvoje (CRO) - (1ος χρόνος)

 

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (37 Συμμετοχές)

1987 3ος, 1988 4ος, 1989 4ος, 1990 2ος, 1991 1ος, 1992 2ος, 1993 2ος, 1994 3ος, 1995 4ος, 1996 2ος, 1997 1ος, 1998 1ος, 1999 2ος, 2000 2ος, 2001 2ος, 2002 2ος, 2003 2ος, 2004 2ος, 2005 8ος, 2006 6ος, 2007 4ος, 2008 5ος, 2009 3ος, 2010 3ος, 2011 2ος, 2012 1ος, 2013 2ος, 2014 2ος, 2015 3ος, 2016 2ος, 2017 2ος, 2018 2ος, 2019 2ος, 2020 2ος 2021 2ος, 2022 2ος, 2023 2ος

ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ Παναγιώτης

ΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ Αριστείδης

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Νίκος

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Στάθης

ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗΣ Νίκος

WOODDHEAD Dylan Robert (USA)

ΚΑΠΟΤΣΗΣ Μάριος

ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗΣ Νίκος

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Μανώλης

ΑΛΜΥΡΑΣ Ανδρέας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Θωμάς

ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Τάσος

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ασημάκης

ΛΕΒΑΝΤΗΣ Χρήστος

ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ Νίκος

ΔΡΙΤΣΑΣ Βασίλης

ΣΠΑΧΙΤΣ Σεμίρ

UBOVIC Nemanja (SRB)

ΜΠΕΛΕΣΗΣ Κώστας

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Στάθης

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Θανάσης

ΛΕΓΑΚΗΣ Λευτέρης

ΧΑΤΖΗΣ Δημήτρης

ΑΛΕΥΡΑΣ Νίκος

ΔΑΜΔΗΔΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

Προπονητής: VUJIASINOVIC Vladan (SRB)  - (2ος χρόνος)

 

ΝΟ ΧΙΟΥ (37 Συμμετοχές)

1987 5ος, 1988 3ος, 1989 6ος, 1990 6ος, 1991 6ος, 1992 6ος, 1993 8ος, 1994 6ος, 1995 6ος, 1996 10ος, 1997 2ος, 1998 5ος, 1999 10ος, 2000 7ος, 2001 8ος, 2002 7ος, 2003 4ος, 2004 7ος, 2005 4ος, 2006 5ος, 2007 3ος, 2008 4ος, 2009 6ος, 2010 9ος, 2011 5ος, 2012 3ος, 2013 3ος, 2014 7ος, 2015 9ος, 2016 8ος, 2017 10ος, 2018 3ος, 2019 10ος, 2020 9ος, 2021 11ος, 2022 13ος, 2023 12ος

ΚΑΡΑΚΟΥΡΟΣ Γιάννης

ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Γιάννης

ΜΙΜΙΔΗΣ Στέλιος

ΚΑΡΑΚΟΥΡΟΣ Μιχάλης

ΜΑΡΟΥΛΑΣ Μάρκος

ΑΜΠΑΖΗΣ Ματθαίος

ΥΔΡΑΙΟΣ Ανδρέας

ΠΑΝΤΑΖΑΟΠΟΥΛΟΣ Γιάννης

ΑΓΙΩΡΓΟΥΣΗΣ Νίκος

ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ Μιχάλης

ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΣ Νίκος

ΘΕΟΔΟΣΗΣ – ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ Διονύσης

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ Νίκος

ΦΡΥΔΑΣ Δημήτρης

ΜΠΟΗΣ Μιχάλης

ΚΟΥΣΤΟΥΠΕΚΗΣ Νίκος

ΦΡΥΔΑΣ Κώστας

ΜΙΣΕΝΤΖΗΣ Κώστας

GAGULIC Andro (CRO)

CHIKOVANI Luka (GEO)

Προπονητής: ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ Μάκης (1ος χρόνος)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (35 Συμμετοχές)

1987 2ος, 1988 1ος, 1989 2ος, 1990 3ος, 1991 4ος, 1992 3ος, 1993 3ος, 1994 1ος, 1995 2ος, 1996 4ος, 1997 8ος, 1998 9ος, 1999 6ος, 2000 5ος, 2001 3ος, 2002 3ος, 2003 3ος, 2004 5ος, 2005 2ος, 2006 1ος, 2007 2ος, 2008 2ος, 2009 11ος, 2011 8ος, 2012 12ος, 2014 6ος, 2015 4ος, 2016 4ος, 2017 8ος, 2018 5ος, 2019 4ος, 2020 6ος, 2021 14ος, 2022 7ος, 2023 7ος

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Ιάσων

TESANOVIC Djordje (MNE)

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ Κώστας

ΛΑΔΑΣ Συμεών

ΤΖΩΡΑΚΑΚΗΣ Ανδρέας

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Γιώργος

ΜΥΡΙΛΟΣ Τάσος

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ Μιχάλης

ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ Νίκος

ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ Πέτρος

ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ Άρης

ΠΑΠΑΚΟΣ Κώστας

ΛΑΔΑΣ Παναγιώτης

ΠΑΝΑΡΕΤΟΣ Θόδωρος

ΜΑΝΔΑΛΙΟΣ Κώστας

ΚΟΚΚΙΝΟΣ Ιωσήφ

MESKHI Giorgi (GEO)

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Γιώργος

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΛΗΣ Βαγγέλης

ΚΟΜΜΙΑΝΟΣ Δημήτρης

ΝΑΝΝΟΣ Δημήτρης

ΚΩΝΣΤΑΣ Θόδωρος

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος

ΣΕΡΦΑΣ Σπύρος

Προπονητής: Κουντουδιός Φάνης (11ος χρόνος)

 

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (31 Συμμετοχές)

1987 1ος, 1988 2ος, 1989 1ος, 1990 1ος, 1991 2ος, 1992 4ος, 1993 4ος, 1994 5ος, 1995 3ος, 1996 6ος, 1997 7ος, 1998 7ος, 1999 8ος, 2000 8ος, 2001 6ος, 2002 6ος, 2003 12ος, 2005 6ος, 2006 10ος, 2007 10ος, 2008 11ος, 2014 10ος, 2015 7ος, 2016 7ος 2017 3ος, 2018 8ος, 2019 7ος, 2020 5ος, 2021 12ος, 2022 8ος, 2023 9ος

NANGLE Samuel (AUS)

MIJUSKOVIC Petar (MNE)

ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ Κώστας

ΜΑΥΡΑΚΗΣ Γρηγόρης

ΜΠΟΜΠΟΣ Δημήτρης

ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ Τάσος

ΤΖΕΛΑΤΗΣ Δημήτρης

ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗΣ Δημήτρης

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Στάθης

ΠΟΥΡΟΣ Βαγγέλης

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Νεκτάριος

ΤΣΑΤΑΛΙΟΣ Μιχάλης

ΜΙΓΚΛΗΣ Μιχάλης

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γιάννης

ΠΡΙΜΗΚΥΡΙΟΣ Αντώνης

ΙΛΙΤΣ Παναγιώτης

ΚΟΛΟΒΟΣ Σπύρος

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Σπύρος Κίμων

ΑΓΡΙΤΕΛΗΣ Νίκος

ΛΕΔΑΚΗΣ Παναγιώτης

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Δημήτρης

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Παναγής

Προπονητής: ΚΑΤΡΟΥΤΖΑΝΑΚΗΣ Γιάννης (3ος χρόνος)

 

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (28 Συμμετοχές)

1990 8ος, 1992 8ος, 1993 6ος, 1994 9ος, 1995 7ος, 1996 5ος, 1997 6ος, 1998 4ος, 1999 3ος, 2000 3ος, 2001 5ος, 2002 5ος, 2003 5ος, 2004 6ος, 2005 5ος, 2006 4ος, 2007 6ος, 2008 7ος, 2009 10ος, 2010 12ος, 2012 8ος, 2013 8ος, 2018 10ος, 2019 8ος, 2020 11ος, 2021 10ος, 2022 11ος, 202313ος

ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ Στράτος

ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ Σταμάτης

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Παναγιώτης (2000)

ΓΕΩΡΒΑΣΑΚΗΣ Βαγγέλης (2008)

ΓΡΑΣΣΟΣ Γιώργος (2007)

ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ Σταύρος (2008)

ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ Παναγιώτης (1996)

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ Παναγιώτης (2007)

ΜΗΤΡΑΚΗΣ Γιώργος (2006)

ΜΠΑΤΑΚΗΣ Νίκος (1989)

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νίκος (2007)

ΠΑΠΠΑΣ Φώντας (2003)

ΣΚΟΥΝΑΚΗΣ Αντώνης (2007)

ΣΑΧΟΥ Πάουλο (2007)

ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ Γιώργος (2007)

ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Αντώνης (1990)

ARAKI Kenta (1995) - (JPN)

GUSAROV Ivan (1997) – (RUS)

ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ Λευτέρης (2008)

ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ Αντώνης (1999)

ΠΑΖΑΪΤΗΣ Λευτέρης (1999)

ΔΑΜΙΑΝΟΣ Φίλιππος (2003)

ΡΙΖΩΝΑΚΗΣ Σταύρος (2008)

ΤΣΙΣΤΡΑΚΗΣ Μανώλης (2000)

Προπονητής: ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ Μανούσος(1ος χρόνος)

 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (26 Συμμετοχές)

1987 6ος, 1988 7ος, 1989 5ος, 1990 4ος, 1991 8ος, 1992 10ος, 1993 11ος, 1999 5ος, 2000 4ος, 2001 4ος, 2002 4ος, 2003 11ος, 2005 11ος, 2007 7ος, 2008 8ος, 2009 5ος, 2010 6ος, 2011 3ος, 2012 4ος, 2013 5ος, 2014 3ος, 2015 2ος, 2016 3ος, 2017 6ος, 2020 12ος, 2022 12ος, 2023 8ος

RISTICEVIC Dimitrije (1992) Τερματοφύλακας (SRB)

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ Δημοσθένης (1991) Περιφερειακός

ΑΛΒΕΡΤΗΣ Νίκος (1995) Περιφερειακός

ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑΣ Μάριος (1995) Περιφερειακός

ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ Δημήτρης (2002) Φουνταριστός

ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ Κώστας (2005) Φουνταριστός

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ Δημήτρης (2006) Τερματοφύλακας

ΕΓΝΑΤΙΑΔΗΣ Αλέξανδρος (2007) Περιφερειακός

ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ Ορέστης (2006) Αμυντικός

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ Φοίβος (2004) Περιφερειακός

ΤΣΑΓΚΑΣ Γιάννης (2006) Περιφερειακός

ΓΑΒΡΙΗΛ Γιάννης (2007) Αμυντικός

ΧΩΜΑΤΑΣ Βασίλης (2006) Φουνταριστός

ΧΑΡΗΣ Νίκος (2006) Περιφερειακός

ΜΠΡΑΪΜΗΣ Διονύσης

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Γιώργος

ΑΓΚΟΡΤΣΑΣ Γιάννης

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ Άγγελος

ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Χρυσόστομος

ΣΚΛΗΡΑΣ Γιάννης

ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ Ανδριανός

ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ Περσέας

ΜΑΡΣΕΛΟΣ Δημήτρης

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΗΣ

STEVENSON Benjamin Dutsh (USA)

Προπονητής: ΜΑΖΗΣ Δημήτρης (2ος χρόνος)

 

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ (24 Συμμετοχές)

1987 7ος, 1989 8ος, 1991 5ος, 1992 5ος, 1993 5ος, 1994 4ος, 1995 5ος, 1996 3ος, 1997 5ος, 1998 3ος, 1999 7ος, 2000 6ος, 2001 7ος, 2002 10ος. 2003 7ος, 2004 3ος, 2005 7ος. 2006 11ος, 2009 7ος, 2010 8ος, 2011 9ος, 2012 10ος, 2013 12ος, 2017 11ος

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ Διονύσης

ΤΣΑΣΕΡΛΗΣ Βασίλης

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλης

ΚΑΖΑΚΟΣ Δημήτρης

ΠΟΛΛΑΤΟΣ Ιάσων

ΓΚΟΤΣΗΣ Παναγιώτης

ΒΙΚΑΤΟΣ Τάσος

ΠΑΣΣΑΣ Θαρραλέος

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γιώργος

ΠΑΠΑΔΟΓΚΩΝΑΣ Παναγιώτης

ΓΑΒΑΛΑΣ Γιάννης

ΤΖΩΡΤΖΗΣ Γιάννης

ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Απόστολος

ΜΠΕΤΧΑΒΑΣ Θωμάς

ΦΙΛΙΠΠΆΤΟΣ Οδυσσέας

ΛΑΜΠΑΤΟΣ Βαγγέλης

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας

ΚΡΕΜΑΝΤΑΛΑΣ Κώστας

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτρης

ΓΙΩΤΗΣ Αχιλλέας

ΚΟΥΛΗΣ Σωτήρης

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Γιώργος

WILSON Matthew Riley (AUS)

Προπονητής: ΝΤΟΣΚΑΣ Γιώργος (1ος χρόνος)

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (23 Συμμετοχές)

1994 11ος, 1996 8ος, 1997 9ος, 1998 12ος, 2003 8ος, 2004 4ος, 2005 3ος, 2006 3ος, 2007 5ος, 2008 3ος, 2009 2ος, 2010 2ος, 2011 4ος, 2012 5ος, 2013 9ος, 2014 8ος, 2015 11ος, 2017 9ος, 2018 11ος, 2020 8ος, 2021 7ος, 2022 3ος, 2023 4ος

ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ Κώστας (1999)

ΚΟΠΕΛΙΑΔΗΣ Νίκος (1996)

ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ Δημήτρης (2003)

ΓΚΙΟΥΒΕΤΣΗΣ Κώστας (1999)

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ Γιώργος (1997)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Παύλος (1997)

ΠΑΠΑΚΟΣ Γιάννης (1995)

ΓΟΥΝΑΣ Αλέξανδρος (1989)

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Γρηγόρης (1997)

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ Γιάννης (2006)

ΜΠΑΓΙΟΥΜΙ Μωχάμετ (2006)

ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ Κώστας (1990)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Αχιλλέας (2000)

ΜΟΥΡΙΚΗΣ Κώστας (1988)

MOSKOV Nikola (1997) - (ΜΝΕ)

UKROPINA Alexa (1998) – (SRB)

ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ Θωμάς (2006)

ΠΑΥΛΟΣΤΑΘΗΣ Γιάννης (2006)

ΣΟΦΟΣ Κώστας (2006)

ΤΣΙΑΒΟΣ Φίλιππος (2007)

ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ Χριστόφορος (2006)

ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Κώστας (2006)

Προπονητής: ΔΗΜΟΥ Κώστας (7ος χρόνος)

 

ΠΑΟΚ (23 Συμμετοχές)

2001 9ος, 2002 8ος, 2003 6ος, 2004 9ος, 2005 10ος, 2006 7ος, 2007 8ος, 2008 9ος, 2009 9ος, 2010 4ος, 2011 6ος, 2012 7ος, 2013 6ος, 2014 4ος, 2015 6ος, 2016 6ος, 2017 4ος, 2018 7ος, 2019 5ος, 2020 10ος, 2021 6ος, 2022 6ος, 2023 6ος

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ Χαρίλαος

ΠΡΟΣΙΝΙΚΛΗΣ Νίκος

ΠΡΟΣΙΝΙΚΛΗΣ Πολυμέρης

ΤΣΟΛΑΚΟΥΔΗΣ Νίκος

KOOPMAN Jesse (NED)

ΚΕΧΑΛΑΡΗΣ Γιάννης

ΚΟΥΓΙΟΥΝΗΣ Φίλιππος

ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ Χρήστος

ΚΑΠΡΑΓΚΟΣ Κώστας

ΚΑΡΑΤΖΑΣ Σπιθολέων

ΣΑΛΕΧ Αλί

ΒΕΚΡΗΣ Λάζαρος

ΤΣΙΟΥΜΑΣ Δημήτρης

ΣΙΟΡΔΙΛΗΣ Φώντας

ΠΑΤΣΙΚΑΣ Γεδεών

ΝΤΑΛΑΠΑΣ Ιάσων

ΚΕΧΑΛΑΡΗΣ Βασίλης

DELIC Marin (CRO)

ΞΥΛΑΣ Παναγιώτης

ΜΠΙΜΠΛΙΑΣ Πασχάλης

ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ Άγγελος

ΠΑΣΜΑΤΖΗΣ Αντώνης

ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ Θανάσης

Προπονητής: ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ Θόδωρος (5ος χρόνος)

 

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (23 Συμμετοχές)

2000 11ος, 2002 9ος, 2003 9ος, 2004 8ος, 2005 9ος, 2006 8ος, 2007 9ος, 2008 6ος, 2009 8ος, 2010 5ος, 2011 7ος, 2012 9ος, 2013 10ος, 2014 9ος, 2015 10ος, 2016 9ος, 2017 5ος, 2018 9ος, 2019 9ος, 2020 7ος, 2021 9ος, 2022 14ος, 2023 14ος

ΚΑΛΗΣ Φοίβος Αλέξανδρος

ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ Παναγιώτης

ΒΑΣΣΟΣ Νίκος

ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ Ηλίας Μάριος

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Μάριος

ΜΑΜΜΟΣ Ίκαρος

ΓΑΛΑΝΗΣ Νίκος

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος

ΔΗΜΟΥ Παύλος

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ Νίκος

ΚΟΝΤΟΝΗΣ Νίκος

ΚΟΥΜΗΣ Αλέξανδρος

ΛΕΜΠΕΣΗΣ Διαμαντής

ΜΑΓΚΙΩΡΗΣ Παναγιώτης

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αλέξανδρος

ΦΛΕΓΚΑΣ Κώστας

ΦΛΩΡΟΣ Ανδρέας

ΚΟΧΕΙΛΑΣ Νικόλαος

ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ Γεράσιμος

ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ Παναγιώτης

ΜΠΕΡΔΕΣ Δημήτρης

ΣΑΡΡΟΣ Δημήτρης

ΤΣΟΚΑΣ Φάνης

PAVICIC Capucho Vitor (GER)

OGUZCAN Kaan (TUR)

Προπονητής: ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ Κώστας (1ος χρόνος)

 

ΥΔΡΑΪΚΟΣ (9 Συμμετοχές)

2015 5ος, 2016 5ος, 2017 7ος, 2018 4ος, 2019 6ος, 2020 3ος, 2021 5ος, 2022 5ος, 2023 10ος

ΓΚΑΡΑΝΗΣ Γιάννης

ΜΠΛΑΝΗΣ Φώτης

ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος

SUZUKI Toi (JPN)

ΜΗΤΡΑΚΗΣ Νίκος

ΖΩΡΖΟΣ Φώντας

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Στάθης                                

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτρης

TAKATA Mitsuru (JPN)

ΛΙΑΠΑΚΗΣ Μανώλης

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Μάριος

ΚΑΤΣΙΝΟΥΛΑΣ Λευτέρης

ΚΑΤΣΑΓΟΥΝΟΣ Γιώργος

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος – Άγγελος

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ Στάθης

ΠΑΡΤΣΟΓΛΟΥ Δημήτρης

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κώστας

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Αλέξανδρος

ΠΙΤΑΡΑΚΗΣ Τάσος

ΔΑΛΕΖΙΟΣ Ιωσήφ

ΜΑΡΩΠΑΚΗΣ Μίνωας

Προπονητής: ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ Νίκος (2ος χρόνος)

 

ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ (7 Συμμετοχές)

1992 9ος, 1993 12ος, 1995 10ος, 1996 11ος, 1998 10ος, 1999 11ος, 2019 12ος

ΠΑΥΛΙΔΗΣ Χρήστος (1995)

ΓΙΩΡΤΣΟΣ Γιώργος (1996)

ΝΑΝΟΣ Χαράλαμπος (1998)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Νίκος (1996)

ΤΣΑΚΙΡΗΣ Βαγγέλης (1999)

ΙΩΣΗΦ Βασίλης (2003)

ΜΑΡΑΓΚΟΣ Γιώργος (2002)

ΒΑΛΤΣΙΩΤΗΣ Γιάννης (2005)

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Δημήτρης (2005)

ΠΡΩΪΜΑΚΗΣ Γιώργος (2004)

ΒΑΚΑΛΕΡΗΣ Κώστας (2004)

ΚΙΟΣΗΣ Ραφαήλ (2001)

ΣΤΕΡΓΙΟΥ Γιώργος (1996)

ΓΚΙΟΚΑΣ Θανάσης (2003)

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Παντελής (2004)

AMIRHOSSEIN Keihani (1996) - (ΙΡΝ)

VASIC Uros (1996) – (SRB)

ΚΟΡΙΤΣΑΣ Δημήτρης (2006)

ΤΟΠΟΛΙΓΚΑΣ Νίκος (2005)

ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ Γιάννης (2007)

ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗΣ Ιωακείμ (2007)

ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ Κώστας (2007)

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Στέφανος (2007)

ΚΩΣΤΑΛΑΣ Πέτρος (2008)

ΠΑΤΡΩΝΑΣ Αντώνης (2008)

Προπονητής: ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Λάμπρος (1ος χρόνος)

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (6 Συμμετοχές)

2018 6ος, 2019 3ος, 2020 4ος, 2021 3ος, 2022 4ος, 2023 3ος

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Στέφανος

ΣΟΛΑΝΑΚΗΣ Μανώλης

ΓΑΡΔΙΚΑΣ Νίκος

ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ Κώστας

ΑΛΑΜΑΝΟΣ Αλέξανδρος

ΓΟΝΙΩΤΑΚΗΣ Άγγελος

ΜΟΚΚΑΣ Κώστας

ΚΑΒΟΥΣΑΝΟΣ Βασίλης

ΔΙΠΛΑΡΟΣ Μιχάλης

BOGDANOVIC Nikola (SRB)

ΤΡΟΥΛΟΣ Χαράλαμπος

ΤΣΑΧΕΙΛΙΔΗΣ Μανώλης

ΤΟΤΤΗΣ Γιάννης

SHUSHIASHVILI Nika (GEO)

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γιάννης

ΤΣΙΑΒΑΛΙΑΡΗΣ Δημήτρης

ΚΟΥΡΑΣΑΝΗΣ Χαράλαμπος

ΠΑΤΣΟΣ Φώτης

ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Νίκος

ΝΤΟΥΡΟΣ Σπύρος

ΠΕΣΚΡΟΒΝΙ Δημήτρης

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χάρης

ΟΡΙΑΝΟΣ Ιάκωβος

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ Βαγγέλης

ΚΑΡΑΚΑΣΙΛΗΣ Θανάσης

Προπονητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Νίκος (4ος χρόνος)

 

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (4 Συμμετοχές)

2019 11ος, 2021 4ος, 2022 9ος, 5ος

HOLLAND Drew Lukas (1995) – (USA)

ΣΕΝΝΗΣ Μανώλης (2005)

ΤΟΡΑΚΗΣ Γιώργος (1989)

ΦΩΣΚΟΛΟΣ Άγγελος (1995)

ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΗΣ Κώστας Τάσος (1995)

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ Χρήστος (2004)

ΠΡΕΚΑΣ Μανώλης (1996)

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ Διονύσης (1985)

ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ Θανάσης Χρυσοβαλάντης (1994)

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ Ανδρέας (2005)

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Δημήτρης (2006)

ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ Μιχάλης (2005)

ΚΥΡΙΑΖΗΣ Γιώργος (2005)

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Νίκος (2004)

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γιώργος (2004)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Στέλιος (2005)

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γιάννης (2006)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Αριστοτέλης (2003)

ΜΠΕΡΙΣΤΙΑΝΟΣ Γιάννης (1988)

ADZIC Danilo (1996) - (MNE)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δημήτρης (1998)

ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ Κώστας (2008)

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γιάννης (2008)

ΦΛΩΡΟΣ Παναγιώτης (2008)

ΛΙΤΙΝΑΣ Σταύρος (2006)

Προπονητής: ΛΟΥΔΗΣ Κώστας (5ος χρόνος)

 

ΑΕΚ (3 Συμμετοχές)

2021 8η, 2022 10η, 2023 11η

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Κώστας (1975)

ΜΑΡΙΝΑΓΗΣ Γιάννης Χρήστος (2001)

ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ Δημήτρης (2001)

ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Κώστας (2006)

ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ Δημήτρης (2003)

ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ Νίκος (1979)

ΜΑΥΡΩΤΑΣ Άρης (2000)

ΧΗΤΟΣ Γιώργος (2006)

ΖΑΚΧΑΙΟΣ Γιάννης (2005)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Σπύρος (2006)

ΑΣΒΕΣΤΗΣ Χρήστος

ΠΑΡΤΣΟΓΛΟΥ Δημήτρης

ΚΑΖΑΖΗΣ Μιχάλης

ΒΕΚΚΟΣ Μιχάλης

ΠΑΠΠΑΣ Αλέξανδρος

ΤΟΥΡΚΟΜΕΝΗΣ Ιάσων

ΣΙΑΜΑΣ Παναγιώτης

ΣΙΑΜΑΣ Χρήστος

ΣΙΑΜΑΣ Γιώργος

ΣΑΒΙΤΣ Γιώργος

Προπονητής: ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ Νίκος (2ος χρόνος)

 

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Οι Συμμετοχές αφορούν την Α1 και οι Κατατάξεις των ομάδων το σύνολο (με την Α’ Εθνική Κατηγορία)

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (23 Συμμετοχές)

1988 2ος, 1989 2ος, 1990 2ος, 1991 1ος, 1992 2ος, 1993 1ος, 1994 1ος, 1995 3ος, 1996 3ος, 1997 1ος, 1998 3ος, 1999 2ος, 2000 3ος, 2001 2ος, 2002 2ος, 2003 1ος, 2004 2ος, 2005 1ος, 2006 1ος, 2007 1ος, 2008 2ος, 2009 2ος, 2010 1ος, 2011 2ος, 2012 1ος, 2013 1ος, 2014 2ος, 2015 2ος, 2016 2ος, 2017 2ος, 2018 2ος, 2019 2ος, 2020 2ος 2021 2ος, 2022 3ος, 2023 2ος

ΚΟΤΣΙΩΝΗ Μαρίνα

ΚΑΪΑΦΑ Τίνα

SLEEEKING Brigitte (NED)

ΕΛΛΗΝΙΑΔΗ Έλενα

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Αθηνά

RIDGE Amy Christine (AUS)

JOUSTRA Kitty Lynn (NED)

ΠΑΤΡΑ Μαρία

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ Κική

ΑΓΓΕΛΙΔΗ Φοίβη

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Χρυσή

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Δέσποινα

ΑΝΔΡΕΑΔΗ Δέσποινα

ΚΡΑΣΣΑ Νεφέλη

ΚΑΠΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Εμμανουέλα

ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ Θεοδώρα

ΛΟΥΠΑΚΗ Φαίδρα

ΒΑΛΒΗ Ελένη

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μαρία Ειρήνη

ΛΑΓΟΥ Ήλια

ΚΟΥΡΟΥΜΕΤΗ Δέσποινα

ΜΙΜΙΔΗ Μαρίλεια

Προπονητής: Λιόση Κική (2ος χρόνος)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (23 Συμμετοχές)

1988 1ος, 1989 3ος, 1990 1ος, 1991 2ος, 1992 1ος, 1993 3ος, 1994 6ος, 1995 5ος, 1996 5ος, 1997 4ος, 1998 4ος, 1999 7ος, 2000 7ος, 2001 7ος, 2002 5ος, 2003 7ος, 2004 4ος, 2005 2ος, 2006 5ος, 2007 5ος, 2008 4ος, 2009 3ος, 2010 3ος, 2011 4ος, 2012 6ος, 2013 5ος, 2014 6ος, 2015 4ος, 2016 4ος, 2017 4ος, 2018 3ος, 2019 3ος, 2020 5ος, 2021 4ος, 2022 4ος, 2023 3ος

ΣΩΤΗΡΕΛΗ Ελένη

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ Αριάδνη

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Όλγα

TURNER  Cecily May (GBR)

ΜΠΕΤΑ Ελένη

ΝΙΝΟΥ Ειρήνη

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Φοίβη

ΜΠΕΝΕΚΟΥ Άλκηστις

MICHAILOVIC Lena (AUS)

ΚΑΝΕΤΙΔΟΥ Ελένη

ΜΠΕΝΕΚΟΥ Ιόλη

ΤΟΡΝΑΡΟΥ Σοφία

ΜΑΥΡΩΤΑ Λύδια

ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ Ευφροσύνη

ΚΛΑΨΙΑΝΟΥ Ασημίνα

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ Σοφία

ΒΑΗ Κωνσταντίνα

ΘΡΕΨΙΑΔΗ Έλλη

ΚΟΥΤΡΗ Έλενα

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Λύδια

ΜΑΡΟΥΛΗ Ελένη

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Σπυριδούλα Νεφέλη

ΒΕΛΕΝΤΖΑ Ασημίνα

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΟΥ Μαρία

Προπονητής: Στέφανος Λέανδρος (2ος χρόνος)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (23 Συμμετοχές)

1992 4ος, 1993 4ος, 1994 2ος, 1995 1ος, 1996 1ος, 1997 2ος, 1998 1ος, 1999 3ος, 2000 2ος, 2001 3ος, 2002 3ος, 2003 4ος, 2004 3ος, 2005 4ος, 2006 3ος, 2007 3ος, 2008 3ος, 2009 1ος, 2010 2ος, 2011 1ος, 2012 2ος, 2013 2ος, 2014 1ος, 2015 1ος, 2016 1ος, 2017 1ος, 2018 1ος, 2019 1ος, 2020 1ος, 2021 1ος, 2022 1ος

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα (1998) Τερματοφύλακας

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Ελευθερία (1997) Περιφερειακός

ΧΥΔΗΡΙΩΤΗ Ιωάννα (1997) Περιφερειακός

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Νικόλ (1998) Περιφερειακός

ΤΡΙΧΑ Φωτεινή (2005) Περιφερειακός

ΞΕΝΑΚΗ Ελένη (1998) Φουνταριστός

ΣΙΟΥΤΗ Χριστίνα (2004) Αμυντικός

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Μαργαρίτα (1994) Αμυντικός

ΣΑΝΤΑ Στεφανία (2004) Περιφερειακός

ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ Βασιλική (1998) Περιφερειακός

ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ Ζωή (2005) Περιφερειακός

ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ Μαρία (2001) Φουνταριστός

NIGRO Divina Lucia (1997) Τερματοφύλακας

ΔΡΑΚΩΤΟΥ Δέσποινα (2007) Περιφερειακός

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΑΟΥΤ Αμαλία (2005) Περιφερειακός

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Ευτυχία (2006) Τερματοφύλακας

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μαρία (2007) Περιφερειακός

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Ελένη (2007) Περιφερειακός

ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗ Μαγδαληνή Ραφαέλα (2007) Περιφερειακός

ΒΟΓΚΑ Μαρία (2007) Περιφερειακός

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Δήμητρα (2007) Αμυντικός

ΧΕΛΜΗ Μαρία (2008) Περιφερειακός

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Θεοδώρα (2009) Περιφερειακός

ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ Ευφροσύνη (2008) Περιφερειακός

ΚΩΤΣΑΚΗ Χριστίνα (2006) Τερματοφύλακας

Προπονητής: Δημήτρης Κραβαρίτης (1ος χρόνος)

 

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (20 Συμμετοχές)

1989 1ος, 1990 3ος, 1991 3ος, 1992 5ος, 1993 2ος, 1994 3ος, 1995 2ος, 1996 2ος, 1997 3ος, 1998 2ος, 1999 1ος, 2000 1ος, 2001 1ος, 2002 1ος, 2003 2ος, 2004 1ος, 2005 3ος, 2006 2ος, 2007 2ος, 2008 1ος, 2009 5ος, 2010 8ος, 2014 4ος, 2015 3ος, 2016 5ος, 2017 3ος, 2018 5ος, 2019 4ος, 2020 3ος, 2021 3ος, 2022 2ος, 2023 4ος

ΚΑΡΥΤΣΑ Ευαγγελία

ΤΣΙΑΡΑ Βασιλική

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη

ΚΟΥΡΕΤΑ Ντένια

FRANKE Ciara Sinead (USA)

ΛΟΥΔΗ Αναστασία

ΠΙΟΒΑΝ Νίκη Πατρίτσια

O REILLY Madison Christine (USA)

ΦΟΥΝΤΩΤΟΥ Ελευθερία

ΜΟΥΣΤΑΚΑΡΙΑ Θωμαίς

ΝΙΝΟΥ Παναγιώτα

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Ευαγγελία

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Ειρήνη

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ Ελένη

ΣΑΛΤΑΜΑΝΙΚΑ Ραφαέλα

ΑΔΑΜΗ Δέσποινα

ΚΑΤΣΩΝΗ Λύδια

ΜΑΔΕΝΟΓΛΟΥ Αλίκη

ΚΑΚΑΪΔΗ Ραφαέλα

ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ Ελευθερία

Προπονητής: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Αργύρης (1ος χρόνος)

 

ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ (13 Συμμετοχές)

2006 4η, 2007 4η, 2008 5η, 2009 4η, 2010 5η, 2011 5η, 2012 5η, 2013 8η, 2017 6η, 2018 6η, 2019 8η, 2020 8η, 2021 8η, 2022 7η, 2023 8η

ΓΙΑΝΝΑΚΕΑ Αγγελική

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Σταυρούλα

ΑΝΔΡΟΥΤΣΕΛΗ Αθηνά

ΜΠΑΛΑΤΣΑ Μαρία

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Γεωργία

ΚΕΠΕΝΟΥ Μαρία

ΚΟΝΤΑΚΟΥ Δήμητρα

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Βαρβάρα

ΜΟΙΡΑΛΗ Όλγα

ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ Νικολίνα

ΓΚΕΚΑ Ηλιάνα

ΤΣΙΜΑΡΑ Ευφροσύνη

ΛΙΑΠΑΚΗ Κατερίνα

ΜΠΙΝΙΑΡΗ Ελένη

ΜΠΕΚΡΗ Αναστασία

ΑΡΝΑ  Βασιλική

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αναστασία

ΖΗΚΟΥ Κων / να

ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ Θεοδώρα

ΛΑΜΠΑΤΟΥ Γεωργια

ΚΟΝΤΑΚΟΥ Ανδριάννα

ΜΠΑΛΑΤΣΑ Ναυσικά

TUCHINA Alina (RUS)

SNELGAR Kelsey (NZL)

WEBSTER Larisa (AUS)

Προπονητής: ΣΑΚΚΑΛΗΣ Κώστας (4ος χρόνος)

 

ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (10 Συμμετοχές)

1990 8η, 1997 8η, 1998 6η, 1999 6η, 2000 6η, 2001 6η, 2002 7η, 2003 6η, 2004 7η, 2005 7η, 2006 6η, 2007 6η, 2008 8η

Ρόστερ

SAMSONOVA Diana

KAWAGUCHI Kako (JPN)

FARKASH Yahav (ISR)

ΤΣΙΟΥΓΚΡΗ Νίκη

ΜΑΥΡΕΛΟΥ Βάσω

ΠΑΣΒΑΝΤΗ Βενετία

ΒΟΥΛΓΑΡΗ Νεφέλη

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ Κατερίνα

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ Αγάπη

ΤΡΟΥΛΑΚΗ Αθηνά Μαρία

ΠΛΟΥΜΗ Μαρκέλλα

ΓΛΥΝΙΑΔΑΚΗ Ειρήνη

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ Κλεάνθη

ΓΡΑΣΣΟΥ Λύδια

ΛΙΟΔΑΚΗ Μαριάντα

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ Ανδριάννα

ΧΑΒΡΕ Αλεξάνδρα

ΚΑΡΑΔΑΚΗ Κων / να

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Νικολέτα

ΧΑΤΖΑΚΗ Ιωάννα

ΦΟΥΡΑΚΗ Ασπασία

ΖΑΧΑΡΑΚΗ Ραφαηλία

ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ Αναστασία

ΠΡΑΠΑ Κατερίνα Άρτεμις

INABA Akari

Προπονητής: ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ Γιώργος (1ος χρόνος)

 

ΠΑΟΚ (9 Συμμετοχές)

1993 8ος, 1995 6ος, 1996 6ος, 1997 6ος, 1998 10ος, 2000 8ος, 2004 6ος, 2005 6ος, 2006 7ος, 2007 7ος, 2008 7ος, 2009 8ος, 2022 10ος, 2023 7ος

GANGL Edina (HUN)

ΜΠΙΚΟΥ Αναστασία

ΚΟΛΤΣΙΔΑ Αθηνά

ΤΖΕΛΕΠΗ Ελευθερία

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Ηλιάνα

ΝΤΑΣΙΟΥ Μαρία

ΓΡΑΙΚΟΥ Παρασκευή

ΓΙΑΜΠΑΣΑΚΟΥ Εβελίνα

ΦΡΑΓΚΙΑ Δέσποινα

ΝΤΟΝΑ – ΤΣΙΑΚΑ Κλεοπάτρα

ΚΟΝΤΟΝΗ Ιουλία

ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ Βιργινία

ΣΥΚΑ – ΛΕΡΙΩΤΗ Ελπίδα

ΤΑΥΡΙΔΟΥ Άννα Μαρία

ΣΤΟΓΙΟΥ Εβελίνα

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αντζέλικα

ΣΑΛΕΧ Φιλιώ

ΚΑΛΛΙΑ Κλειώ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Φαίδρα

ΦΛΩΡΟΥ Φλωρεντία

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ Ιωάννα

ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ Ερμιόνη

ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΟΥ Ελένη

ΧΡΗΣΤΑΛΑ Παναγιώτα

Προπονητής: ΧΑΤΖΕΛΗ Χρύσα (2ος χρόνος)

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (5 Συμμετοχές)

2010 6ος, 2011 7ος, 2012 8ος, 2020 9ος, 2021 7ος, 2022 6ος, 2023 6ος

ASKEW Mary Alice (2000) – (USA)

POLJAK Tea (2001) – (CRO)

ΥΦΑΝΤΗ Μυρτώ (2005)

ΜΑΥΡΩΤΑ Ιφιγένεια (1999)

ΚΟΤΣΑΦΤΗ – ΑΠΕΡΓΗ Άλκηστη (2003)

ΜΑΣΤΡΟΑΚΑΛΟΥ Μαρία Άννα (2000)

ΔΟΥΛΗ Βασιλική (2000)

ΛΟΥΔΗ Ευαγγελία (1998)

ΚΩΤΣΙΑ Χριστίνα (1994)

ΠΑΤΕΡΟΥ Ελένη (2003)

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Δήμητρα (1999)

ΚΕΛΑΔΙΤΗ Αναστασία Ελένη (2007)

ΚΑΤΣΙΟΥ Χριστίνα (2004)

ΜΟΥΖΗ Λύδια (2008)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Ανδρονίκη (2009)

ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΟΥ Νικολέτα (2010)

ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ Λούσυ (2010)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σοφία (2011)

ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ Βιργινία (2008)

ΣΤΑΥΡΙΔΗ Δέσποινα (2007)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα (2007)

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Θεανώ (2008)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Γεωργία (2010)

ΚΟΥΣΚΟΥΛΗ Ευτυχία (2008)

ΘΕΛΕΡΙΤΗ Μαργαρίτα (2008)

Προπονητής: Τάσος Παπαναστασίου

 

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (2 Συμμετοχές)

1996 9ος, 1998 12ος, 2017 8ος, 2022 12ος

ΠΡΑΠΑ Κατερίνα

ΚΑΝΤΑΛΕΑ Ιωάννα

ΣΑΡΑΚΗ Ελεάνα

ΣΠΑΡΠΑΛΕΖΟΥ Όλγα

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνα

ΜΑΝΙΑΤΗ Δήμητρα

ΚΟΚΚΙΝΟΥ Αναστασία

ΤΣΕΝΟΥ Βιολέτα

ΛΑΖΑΡΟΥ Ευγενία

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Ευριδίκη

ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ Άννα

ΚΑΚΛΗ Μάγια

ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ Ελένη

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙ Ελίζα

ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥ Νίκη

ΦΕΛΛΑ Βιργινία

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Μελίνα

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα

ΜΥΓΔΑΛΙΑ Μαρία

ΚΑΝΤΕΡΕΛΟΥ Νικολέτα

ΚΑΠΟΤΗ Ευστρατία

ΚΑΨΗ Μαρία Ελένη

Προπονητής: Τσόκας Γιώργος (2ος χρόνος)

 

ΑΕΚ (2 Συμμετοχές)

2021 5η, 2022 5η, 2023 9η

ΛΑΖΑΡΗ Μαρία (2002)

ΚΟΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική (2000)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Δανάη (2002)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ελεάνα (2003)

PAULI ANNA Naomi (NED)

ΚΑΛΑΪΤΖΗ Αλεξάνδρα (2003)

ΓΚΙΛΛΑ Αγγελική Μαρία (2000)

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Βασιλική Ουρανία(1998)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία Αλεξάνδρα (2006)

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Θεοφανία (2006)

ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗ Ιωάννα (2000)

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ Μαρία (2001)

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Μικαέλα (2000)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Κασσιάνα Μαρία (2006)

ΧΕΛΜΗ Ιωάννα (2002)

Προπονητής: ΜΙΣΙΤΣ Μάρκο (2ος χρόνος)

 

ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ (1 Συμμετοχή)

2023 5η

ΑΣΗΜΑΚΗ Αλεξάνδρα

ΧΑΛΔΑΙΟΥ Νεφέλη

ΤΣΙΜΑΡΑ Ευδοκία

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ Μαργαρίτα

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Ηρώ Βασιλεία

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ Μελίνα

ΡΑΚΙΝΤΖΗ Μαρία Σωτηρία

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Τίνα

MEGENS Maud (NED)

KOOLHAAS Ilse Adrianna (NED)

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ Εμμανουέλα

ΤΖΟΥΡΚΑ Αλεξία Ευγενία

ΚΟΒΑΤΣΕΒΙΤΣ Νεφέλη

ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα

ΚΥΡΚΟΥ Σταυρούλα

ΜΠΙΤΣΑΚΟΥ Αφροδίτη

ΛΕΚΚΟΥ Κατερίνα

ΣΙΓΑΛΑ Ανθή

ΖΛΑΤΟΥ Ζωή

ΚΑΡΑΜΑΝΗ Κωνσταντίνα

ΜΑΝΗ Σοφία Ευαγγελία

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ Αγγελική

ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ιωάννα

MARKOCH Bella

DEL SOTO Patricia (ESP)

Προπονητής: Παναγιώτης Βέργος (1ος χρόνος)

 

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1 Συμμετοχή)

2023 10η

ΓΚΟΤΖΙΑ Μυρτώ (2004)

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Μαρία (2004)

ΓΡΟΖΟΠΟΥΛΟΥ Σμαράγδα (2002)

ΚΟΛΛΙΑ Πηνελόπη (1998)

ΜΠΕΡΙΚΟΥ Ευφροσύνη (2003)

ΚΑΣΣΑΡΗ Μυρτώ (2004)

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ Κατερίνα (2001)

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ Βασιλική Ραφαέλα (2004)

ΠΕΤΤΑ Πολυξένη (1999)

ΠΕΤΑΣΗ Μαρία (1999)

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Κατερίνα (1992)

ΛΑΛΟΥΣΗ Σταματίνα (2006)

ΜΑΜΟΓΛΟΥ Άννα (1996)

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Σπυριδούλα Δανάη (2005)

ΓΚΙΚΑ Χριστίνα (2006)

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μιχαέλα (2009)

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ Ελένη (2007)

LEVI Tahel (2004) – (ISR)

Προπονητής: Ανδρεάκος Θόδωρος (1ος χρόνος)

 

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΚΟΕ