AGENDA 2022

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"14α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 29/4 17:00 | 30/4 09:00,17:00

  (Α΄ Αγωνιστική) Παρασκευή 29/04  ώρα 17:00
   
1 50μ Ελεύθερο Ανδρών 
2 50μ Ελεύθερο ΑΓ 9-10-11-12
3 50μ Ελεύθερο Γυναικών 
4 50μ Ελεύθερο ΚΟΡ 9-10-11-12
5 400μ Μ.Α. Ανδρών 
6 400μ Μ.Α. Γυναικών
7 200μ Ύπτιο Ανδρών
8 200μ Ύπτιο ΑΓ 11-12
9 200μ Ύπτιο Γυναικών 
10 200μ Ύπτιο ΚΟΡ 11-12
11 200μ Πεταλουδα Ανδρων 
12 200μ Πεταλουδα Γυναικών
13 100μ Πρόσθιο Ανδρών 
14 100μ Πρόσθιο ΑΓ 10-11-12
15 100μ Πρόσθιο Γυναικών 
16 100μ Πρόσθιο ΚΟΡ 10-11-12
17 1500μ Ελεύθερο Ανδρών 
18 1500μ Ελεύθερο Γυναικών
19 4Χ50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ MIX 11 ετών (2 ΑΓ 2 ΚΟΡ)
20 4Χ50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ MIX 12 ετών (2 ΑΓ 2 ΚΟΡ)
21 4Χ25 MIX 9 και 10 ετών FUN (4-8 παιδιά.)
   
  (Β΄ Αγωνιστική) Σάββατο 30/04 ώρα 09:00
   
1 50μ Ύπτιο Γυναικών 
2 50μ Ύπτιο ΚΟΡ 9-10-11-12
3 50μ Ύπτιο Ανδρών 
4 50μ Ύπτιο ΑΓ 9-10-11-12
5 50μ Πρόσθιο Γυναικών 
6 50μ Πρόσθιο ΚΟΡ 9-10-11-12
7 50μ Πρόσθιο Ανδρών 
8 50μ Πρόσθιο ΑΓ 9-10-11-12
9 200μ Ελεύθερο Γυναικών 
10 200μ Ελεύθερο ΚΟΡ 10-11-12
11 200μ Ελεύθερο Ανδρών 
12 200μ Ελεύθερο ΑΓ 10-11-12
13 100μ Πεταλούδα Γυναικών 
14 100μ Πεταλούδα ΚΟΡ 11-12
15 100μ Πεταλούδα Ανδρών 
16 100μ Πεταλούδα ΑΓ 11-12
17 200μ Μ.Α. Γυναικών 
18 200μ Μ.Α. ΚΟΡ 10-11-12
19 200μ Μ.Α. Ανδρών 
20 200μ Μ.Α. ΑΓ 10-11-12
21 400μ Ελεύθερο Γυναικών 
22 400μ Ελεύθερο Ανδρών
23 4Χ50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ MIX 13+ 14 ετών 2 ΑΓ 2 ΚΟΡ)
   
  (Γ΄ Αγωνιστική) Σάββατο 30/04  ώρα 17:00
   
1 50μ Πεταλούδα Ανδρών 
2 50μ Πεταλούδα ΑΓ 9-10-11-12
3 50μ Πεταλούδα Γυναικών 
4 50μ Πεταλούδα ΚΟΡ 9-10-11-12
5 100μ Ελεύθερο Ανδρών 
6 100μ Ελεύθερο ΑΓ 9-10-11-12
7 100μ Ελεύθερο Γυναικών
8 100μ Ελεύθερο ΚΟΡ 9-10-11-12
9 200μ Πρόσθιο Ανδρών 
10 200μ Πρόσθιο ΑΓ 11-12
11 200μ Πρόσθιο Γυναικών 
12 200μ Πρόσθιο ΚΟΡ 11-12
13 100μ Ύπτιο Ανδρών 
14 100μ Ύπτιο ΑΓ 10-11-12
15 100μ Ύπτιο Γυναικών 
16 100μ Ύπτιο ΚΟΡ 10-11-12
17 800μ Ελεύθερο Ανδρών 
18 800μ Ελεύθερο γυναικών
19 4x50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ MIX 15 και άνω (2 ΑΓ 2 ΚΟΡ)