AGENDA 2022

ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ( ΠΡΩΙ 09:00-13:00, ΑΠΟΓΕΥΜΑ 17:00-20:30 )

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: Παρασκευή  Πρωί 11/02   09:00

 

1.

100μ. Διπλά Πέδιλα

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β- Προαγωνιστικά Α-Β

2.

100μ. Διπλά Πέδιλα

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β- Προαγωνιστικά Α-Β

3.

100μ. Υποβρύχιο

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α

4.

100μ. Υποβρύχιο

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α

5.

4Χ100μ. Διπλά Πέδιλα

Μικτή ομάδα (2 αγόρια – 2 κορίτσια)

1η (ΝΕΩΝ-Ν/ΔΩΝ) . 2η (Π/παιδ.Α.Β-Π/κορ.Α.Β) – 3η (ΑΝ-ΓΥΝ).-4η (ΠΑΙΔ.-ΚΟΡ.) 

 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  Παρασκευή  Απόγευμα 11/02    17:00

 

1.

100μ. Επιφάνεια

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β- Προαγωνιστικά Α-Β

2.

100μ. Επιφάνεια

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β – Προαγωνιστικά Α-Β

3.

800μ. Επιφάνεια

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α

4.

800μ. Επιφάνεια

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α

5.

4Χ200μ. Επιφάνεια

1η Νέων –2η Π/παίδων Α– Β- 3η Ανδρών – 4η Παίδων

6.

4Χ200μ. Επιφάνεια

1η Νεανίδων–2η Π/κορασιδων Α –Β – 3η Γυναικών 4η Κορασίδων

 

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  Σάββατο  Πρωί  12/02    09:00

 

1.

200μ. Διπλά Πέδιλα

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β- Προαγωνιστικά Α-Β

2.

200μ. Διπλά Πέδιλα

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β- Προαγωνιστικά Α-Β

3.

50μ. Άπνοη

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α

4.

50μ. Άπνοη

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασίδων Α

5.

4Χ50 Επιφάνεια

Προαγωνιστική Μικτή Ομάδα Α-Β

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: Σάββατο Απόγευμα 12/02    17:00

 

1.

1500μ. Επιφάνεια

Ανδρών–Νέων-Παίδων

2.

1500μ.Επιφάνεια

Γυναικών–Νεανίδων-Κορασίδων

3.

200μ. Επιφάνεια

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β- Προαγωνιστικά Α-Β

4.

200μ. Επιφάνεια

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β- Προαγωνιστικά Α-Β

5.

4Χ100μ. Επιφάνεια

1η Νέων –2η Π/παίδων Α– Β- 3η Ανδρών – 4η Παίδων

6.

4Χ100μ.Επιφάνεια

1η Νεανίδων–2η –Π/κορασιδων Α –Β – 3η Γυναικών 4η Κορασίδων

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: Κυριακή Πρωί 13/02   09:00

 

1.

50μ. Διπλά Πέδιλα

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β – Προαγωνιστικά Α-Β

2.

50μ. Διπλά Πέδιλα

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β – Προαγωνιστικά Α-Β

3.

400μ. Διπλά Πέδιλα

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β

4.

400μ. Διπλά Πέδιλα

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β

5.

400μ. Υποβρύχιο

Ανδρών–Νέων–Παίδων

6.

400μ. Υποβρύχιο

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων

  

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: Κυριακή Απόγευμα 13/02   17:00

  

1.

50μ. Επιφάνεια

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β – Προαγωνιστικά Α-Β

2.

50μ. Επιφάνεια

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β – Προαγωνιστικά Α-Β

3.

400μ. Επιφάνεια

Ανδρών–Νέων–Παίδων–Π/παίδων Α– Β

4.

400μ. Επιφάνεια

Γυναικών–Νεανίδων–Κορασίδων–Π/κορασιδων Α –Β

5.

4Χ50μ. Επιφάνεια

Μικτή ομάδα (2 αγόρια – 2 κορίτσια)

1η (ΝΕΩΝ-Ν/ΔΩΝ) . 2η (Π/παιδ.Α.Β-Π/κορ.Α.Β) – 3η (ΑΝ-ΓΥ).- 4η (ΠΑΙ.- ΚΟΡ.)