AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 26 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        21/01/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ          ΟΦΗ                                                  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΙΛΙΣΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        21/01/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                     ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΙΛΙΣΙΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ         ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                               ΟΦΗ

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ         ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ           ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                              ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ           ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ          ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΟΦΗ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ         ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                               ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ         ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                             ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  ΑΟ

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ        ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                                 ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ        ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                    ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                 ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

  1. Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ:19:30                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ:20:45                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 12:45                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ: 18:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 19:45                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        21/01/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΟΦΘ                                                  ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 21:15                ΑΣ ΑΡΗΣ                                           ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΠΑΣ  ΦΟΙΒΟΣ                                   ΟΦΘ

ΩΡΑ: 12:15                 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                     ΑΣ ΑΡΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ: 18:30                 ΠΑΟΚ                                                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΩΡΑ: 19:45                 ΟΦΘ                                                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ: 09:30                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                     ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 10:45                ΑΣ ΑΡΗΣ                                           ΟΦΘ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 18:45                ΠΑΟΚ                                               ΑΣ ΑΡΗΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        21/01/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 20:45                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΣΚ ΡΟΗ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΣΚ ΡΟΗ                                             ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ: 12:15                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                      ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             22/01/2022

ΩΡΑ:19:00                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:20:15                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                    ΣΚ ΡΟΗ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 10:15                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             23/01/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 17:15                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                    ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ