AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 10) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               07/07/2022

ΩΡΑ:17:00                 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ:18:15                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ:10:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ:11:15                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ:17:30                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ:18:45                 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ:11:15                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ:17:30                 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                            ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ:18:45                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                      ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               07/07/2022

ΩΡΑ:20:15                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ:21:30                 ΠΑΟΚ                                              ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ:12:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                        ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:13:45                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                          ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ:20:00                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:21:15                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ:12:30                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                         ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ:13:45                  ΠΑΟΚ                                              ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ:20:00                 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ:21:15                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΠΑΟΚ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       10/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

ΩΡΑ:  09:45              η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου

ΩΡΑ:  11:00              η  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου 

ΩΡΑ:  12:15              η  3η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  3η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (5η – 6η θέση)

ΩΡΑ:  13:30              η  4η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  4η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (7η – 8η θέση)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       10/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

ΩΡΑ:  17:15  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      

ΩΡΑ:  18:30  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ