AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

10 ΟΜΙΛΟΙ / 50 ΑΓΩΝΕΣ, ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΣΚ ΡΟΗ

ΩΡΑ: 21:45                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

5η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

   

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ:20:30                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                            ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ:21:45                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

4η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 21:45                 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                             ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                           ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

   

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 12:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                                  ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 13:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                                 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 20:45                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                              ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΩΡΑ: 22:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 12:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                             ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 13:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

  

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                      ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 20:45                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                     ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: αναβολή           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

 

3η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή           ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ  ΑΟ

 

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή            ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 22:30                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή            ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                      ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 22:30                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 21:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 10:00                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                              ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 19:00                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 19:00               ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                       ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 11:00                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 19:00                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                      ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 20:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΟΦΗ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 11:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

ΩΡΑ: 12:15                ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                            

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 19:00                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                              ΟΦΗ

ΩΡΑ: 20:15                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 20:15                ΟΦΘ                                                   ΑΣ ΑΡΗΣ

ΩΡΑ: 21:15                ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΟΡ/ΔΑΣ                      ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 11:00                ΟΦΘ                                                  ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 12:15                ΑΣ ΑΡΗΣ                                           ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΟΡ/ΔΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή           ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΟΡ/ΔΑΣ                  ΟΦΘ

ΩΡΑ: αναβολή           ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΑΣ ΑΡΗΣ

 

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 20:15                ΠΑΟΚ                                                ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 09:00                ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                                  ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 10:15                ΠΑΟΚ                                                 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 15:30                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                                 ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 16:45                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                     ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ