AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΙΛΙΣΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΑΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                            ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 22:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ: 13:30                ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΣ                                  ΑΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΩΡΑ: 14:30               ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΡΟΔΟΥ                      ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                  ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΣ

ΩΡΑ: 21:15                ΑΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                            ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΡΟΔΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΡΟΔΟΥ                    ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:15                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                             ΑΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΣ                                  ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΡΟΔΟΥ

ΩΡΑ: 17:15                ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                   ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΕΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                         ΟΠΑΘΑ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΕΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΙΤΕΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΝΟ ΙΤΕΑΣ

 

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ: 11:00                 ΟΠΑΘΑ                                             ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 12:30                ΝΟ ΙΤΕΑΣ                                          ΑΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                              ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 20:30                ΑΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                              ΟΠΑΘΑ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                             ΑΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΩΡΑ: 11:30                ΟΠΑΘΑ                                             ΝΟ ΙΤΕΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΑΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                              ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 18:30                ΝΟ ΙΤΕΑΣ                                         ΝΗΡΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΛΑΜΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/07/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                     ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 21:00                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                 ΝΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ                               ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 11:30               ΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                             ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                     ΝΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:00                ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                            ΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

  

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                     ΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 10:30                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΝΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ                               ΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:30                ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                     ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ:20:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/07/2022

ΩΡΑ:19:00                  ΝΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ:11:00                ΝΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                             ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:12:15                 ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/07/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:19:15                 ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                            ΝΟΘΑ ΚΑΒΛΑΣ