AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 19 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 22:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Δευτέρα                                        13/12/2021

ΩΡΑ: 20:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 11:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 12:00               ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 19:15                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 20:30                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 11:30                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                          ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΩΡΑ: 12:45                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 18:30                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:45                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021           

ΩΡΑ: 20:00                ΠΑΟΚ                                                ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 13:30                ΕΑΤΕΚ                                              ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 18:30                ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ                                ΕΑΤΕΚ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 11:30                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                              ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 12:45                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 11:30                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                             ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 12:45                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ