AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 18 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 10:30                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                           ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ                          ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 18:15                 ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 19:15                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                  ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.                         ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

  

  1. Γ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 20:15                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                         ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 11:30                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 12:45                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                      ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 18:30                 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 19:45                 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                         ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΠΑΟΚ                                               ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                               ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

   

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΠΑΟΚ                                               ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 10:15                 ΕΑΤΕΚ                                             ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 14:45                 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ: 16:00                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                              ΠΑΟΚ