AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ( 4 ΟΜΙΛΟΙ / 18 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΛΙΣΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                       ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ               ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ               ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

  

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

ΩΡΑ: 20:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 12:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ                         ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

ΩΡΑ: 17:00               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

  

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 12:30                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                              ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 11:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                             ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 20:15               ΕΑΤΕΚ                                                ΠΑΟΚ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                     ΕΑΤΕΚ

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ:20:15                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                    ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:11:30                  ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:18:30                  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ