AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

Ν.ΣΜΥΡΝΗ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΓΛΥΦΑΔΑ

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/06/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.                          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        01/07/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

ΩΡΑ: 11:15                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        01/07/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 21:45                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.                         ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

  

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             02/07/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             02/07/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Σάββατο                                             02/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 19:15                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

      2.  Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/06/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 22:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ

 

2η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        01/07/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 10:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        01/07/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 22:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             02/07/2022

ΩΡΑ: 11:15                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             02/07/2022

ΩΡΑ: 12:45                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Σάββατο                                             02/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                       ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 19:15                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

  

ΚΥΡΙΑΚΗ       03/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

ΩΡΑ:  09:00              η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου

ΩΡΑ:  10:15              η  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου 

ΩΡΑ:  11:30              η  3η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  3η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (5η – 6η θέση)

ΩΡΑ:  12:45              η  4η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  4η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (7η – 8η θέση)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       03/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

ΩΡΑ:  18:00  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      

ΩΡΑ:  19:30  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ