AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ (12 ΟΜΙΛΟΙ / 94 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 21:15                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 12:00                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 13:15                 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                         ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΩΡΑ: 19:15                ΑΟ Π . ΦΑΛΗΡΟΥ                          ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                         ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 10:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 14:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 15:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

  

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ,

ΩΡΑ: 11:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                              ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 16:00               ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.                          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 17:00               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΝΟ ΧΙΟΥ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ:19:00                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 10:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 16:00               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 17:00               ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

  

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 22:00                ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.                  ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 15:00                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 19:00               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.

 

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.                     ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                     ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ:20:30                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ:21:30                 ΣΚ ΡΟΗ                                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:09:00                 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΩΡΑ:10:00                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΣΚ ΡΟΗ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:16:00                  ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ:17:00                 ΣΚ ΡΟΗ                                           ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

  

  1. ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΕΡΑΚΑ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ:20:00                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                           ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:21:15                 ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                               ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΑΛ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:13:00                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                          ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΑΛ.

ΩΡΑ:14:15                 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

 

  1. ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:11:00                 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΣΑΛ.                       ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:12:00                 ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:30                ΠΑΟΚ                                               ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                              ΑΣ ΑΡΗΣ

ΩΡΑ: 13:00                ΕΑΤΕΚ                                              ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ: 18:15                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                            ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:15                ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΕΑΤΕΚ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΕΑΤΕΚ                                               ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:00                ΠΑΟΚ                                                ΑΣ ΑΡΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ: 17:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                               ΠΑΟΚ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ:20:00                 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

ΩΡΑ:21:00                 ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:12:00                 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                               ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ:13:00                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                              ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ:19:00                 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                         ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:11:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

ΩΡΑ:12:00                ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:17:00                 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                              ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ:18:00                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                              ΟΦΗ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/04/2022

ΩΡΑ:20:00                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ:21:00                 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:10:00                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                             ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ:11:00                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΑΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                          ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ:19:00                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ:11:00                 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:16:00                 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                          ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΩΡΑ:17:00                 ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                    ΝΕ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:19:00                 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.                                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ:20:00                 ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ                           ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

  

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:09:00                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.                               ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ:10:00                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                              ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:16:00                  ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ:17:00                  ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ                       ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:12:00                 ΔΙΩΝΗ                                               ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ:13:00                 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                               ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:19:00                  ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                    ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ:20:00                  ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                           ΔΙΩΝΗ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:12:00                ΔΙΩΝΗ                                               ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:13:00                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                   ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΛΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:12:00                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ:13:00                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΟΦΘ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                   ΟΦΘ

ΩΡΑ:19:00                 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:10:00                  ΟΦΘ                                                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ:11:00                  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                      ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/04/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΝΟ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                               ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑ

ΩΡΑ:19:00                 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΟΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ:11:00                 ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ                             ΝΟ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/04/2022

ΩΡΑ:17:00                 ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                              ΜΓΣ ΠΑΝΣ/ΚΟΣ

ΩΡΑ:18:00                 ΝΟ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                               ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ