AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ11) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 6 ΟΜΙΛΟΙ ( 17 ΑΓΩΝΕΣ )

  

  1. B’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               14/07/2022

ΩΡΑ:21:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                               ΝΟ ΧΙΟΥ

 

 

  1. B’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΓΕΡΑΚΑ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 12:30                ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 14:30                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                              ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

  

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                      ΝΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛ.

  

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                          ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

  

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 19:45                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                      ΣΚ ΡΟΗ

ΩΡΑ: 20:45                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 13:00               ΣΚ ΡΟΗ                                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 17:00               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                        ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 18:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΣΚ ΡΟΗ

  

  6. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                   ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ