AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΠΑΝΟΣ , ΠΑΤΡΑ

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΝΟΙΧΤΟ Ν.Ο.Π

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               21/07/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ:19:30                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                         ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        22/07/2022

ΩΡΑ:09:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                      ΠΑΟΚ

ΩΡΑ:10:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                        ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        22/07/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ:19:30                 ΠΑΟΚ                                               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             23/07/2022

ΩΡΑ:09:00                 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ:10:30                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                        ΠΑΟΚ

  

5η  αγωνιστική           Σάββατο                                             23/07/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:19:30                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               21/07/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ:19:30                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        22/07/2022

ΩΡΑ:09:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:10:30                ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.                                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        22/07/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:19:30                 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ

 

4η  αγωνιστική           Σάββατο                                             23/07/2022

ΩΡΑ:09:00                 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ                                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ:10:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Σάββατο                                             23/07/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ

ΩΡΑ:19:30                 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       24/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

ΩΡΑ:  09:00              η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου

ΩΡΑ:  10:15              η  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου 

ΩΡΑ:  11:30              η  3η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  3η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (5η – 6η θέση)

ΩΡΑ:  12:45              η  4η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  4η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (7η – 8η θέση)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       24/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ Ν.Ο.Π

ΩΡΑ:  18:00  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      

ΩΡΑ:  19:30  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ