AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

Ν. ΣΜΥΡΝΗ, ΓΛΥΦΑΔΑ ( 18 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                         ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 21:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                            ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 10:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                           ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 18:15                ΠΑΟΚ                                             ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 20:45                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 12:45                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 20:15                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       17/07/2022    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ              ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

ΩΡΑ:  09:00              η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου

ΩΡΑ:  10:15              η  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου 

ΩΡΑ:  11:30              η  3η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  3η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (5η – 6η θέση)

ΩΡΑ:  12:45              η  4η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  4η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (7η – 8η θέση)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       17/07/2022    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

ΩΡΑ:  18:00  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      

ΩΡΑ:  19:30  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ