AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) Β΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

4 ΟΜΙΛΟΙ (22 ΑΓΩΝΕΣ), ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Δευτερά                                              27/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΩΡΑ: 21:45                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

2η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 13:30               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:45                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

4η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: αναβολή               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 21:45               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ

   

5η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:45                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

   

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΛΙΣΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                       ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 21:45                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                             ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 21:45                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  

3η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 19:00                 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                        ΠΑΟΚ

 

2η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             30/12/2021

ΩΡΑ: 10:00                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                         ΕΑΤΕΚ

 

3η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               30/12/2021

ΩΡΑ: 19:00                ΠΑΟΚ                                                   ΕΑΤΕΚ

 

    

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 11:30                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                ΟΦΗ

 

2η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  28/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             29/12/2021

ΩΡΑ: 11:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ