AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ , 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 30 ΑΓΩΝΕΣ ) || ΠΑΤΡΑ, 1 ΟΜΙΛΟΣ ( 6 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική             Δευτέρα                                               18/04/2022

ΩΡΑ: 12:30                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                      ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 13:45                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                       ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

2η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 10:30                  ΟΦΗ                                                   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ: 20:00                  ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 21:30                  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                        ΟΦΗ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική             Τετάρτη                                               20/04/2022

ΩΡΑ: 12:30                  ΟΦΗ                                                   ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 13:45                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

5η  αγωνιστική             Τετάρτη                                               20/04/2022

ΩΡΑ: 19:00                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                               ΟΦΗ

ΩΡΑ: 20:15                  ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική             Κυριακή                                              17/04/2022

ΩΡΑ: 12:00                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                          ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική             Δευτέρα                                               18/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                  ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ

 

2η  αγωνιστική             Δευτέρα                                               18/04/2022

ΩΡΑ: 20:30                  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

3η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ: 13:30                  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 14:30                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                          ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

4η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ: 20:30                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                       ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:30                  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική             Τετάρτη                                               20/04/2022

ΩΡΑ: 12:00                  ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                              ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 13:15                  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                              ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

5η  αγωνιστική             Τετάρτη                                               20/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                       ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

  

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Δευτέρα                                              18/04/2022

ΩΡΑ:20:30                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ:21:45                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  19/04/2022

ΩΡΑ:20:30                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ:21:45                 ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             20/04/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ:11:00                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΝΟ ΧΙΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Τετάρτη                                             20/04/2022

ΩΡΑ:20:30                 ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ:21:45                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

5η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               21/04/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ:11:00                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Δευτέρα                                              18/04/2022

ΩΡΑ:19:30                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ:20:45                 ΠΑΟΚ                                                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  19/04/2022

ΩΡΑ:10:30                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:11:15                 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Τρίτη                                                  19/04/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                      ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ:19:15                 ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ