AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, 2 ΟΜΙΛΟΙ ( 20 ΑΓΩΝΕΣ ) || ΧΑΝΙΑ, 1 ΟΜΙΛΟΣ (3 ΑΓΩΝΕΣ)

  1. A’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική             Δευτέρα                                               18/04/2022

ΩΡΑ:20:45                  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                                  ΑΕΚ

ΩΡΑ:22:00                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ

 

2η  αγωνιστική             Τριτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ:09:00                   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ                      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ:10:15                   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

3η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ:20:45                   ΑΕΚ                                                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ        

ΩΡΑ:22:00                  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

4η  αγωνιστική             Τετάρτη                                               20/01/2022

ΩΡΑ:09:00                   ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                             ΑΕΚ

ΩΡΑ:10:15                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

5η  αγωνιστική             Τετάρτη                                               20/01/2022

ΩΡΑ:20:45                  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ                     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ:22:00                  ΑΕΚ                                                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική             Δευτέρα                                               18/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 10:15                  ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 10:15                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                        ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

3η  αγωνιστική             Τετάρτη                                               20/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 10:15                  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική             Πέμπτη                                               21/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                  ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                         ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 10:15                  ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                               ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική             Πέμπτη                                                21/04/2022

ΩΡΑ: 20:30                  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 21:45                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                              ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική             Δευτέρα                                               18/04/2022

ΩΡΑ:20:30                  ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                   ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

2η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ:12:00                   ΟΦΗ                                                   ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

3η  αγωνιστική             Τρίτη                                                   19/04/2022

ΩΡΑ:20:00                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                        ΟΦΗ