AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 10 ΟΜΙΛΟΙ ( 89 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 21:45                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                             ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 13:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ: 14:15               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                      ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 17:00                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 18:15                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 10:00                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 11:15                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 18:15                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 20:00                ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.                        ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                         ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 09:00                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                        ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.

ΩΡΑ: 10:15               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 20:00                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                             ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΩΡΑ: 21:15                ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.                        ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 11:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 12:45                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                         ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 18:30                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                         ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 19:45                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

  

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 21:15                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                     ΑΕΚ

ΩΡΑ: 22:15                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                         ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 19:15                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 20:30               ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 09:30                ΑΕΚ                                                   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 10:45                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                         ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 16:30                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΑΕΚ

ΩΡΑ: 17:15                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                            ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΦΑΛΗΡΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Δευτέρα                                              13/12/2021

ΩΡΑ: 20:00                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                   ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 21:30                ΑΕΚ                                                   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

 

   

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 20:30                ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                  ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 09:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:45               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 16:00                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 17:15                ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 09:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                       ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:15                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΑΝΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 16:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 17:15                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

  

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 18:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΔΙΩΝΗ ΝΑ

 

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 18:00                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 09:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                    ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 10:15                ΔΙΩΝΗ ΝΑ                                        ΣΚ ΡΟΗ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 16:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΔΙΩΝΗ ΝΑ

ΩΡΑ: 17:15                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 11:15                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                              ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 19:30               ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 20:45                ΠΕΚΕΒ                                              ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 10:00                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΠΕΚΕΒ

ΩΡΑ: 11:15                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                             ΝΟ ΧΙΟΥ

 

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 20:00                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                     ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:15                ΠΑΟΚ                                                  ΧΑΝΘ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 11:00                ΧΑΝΘ                                                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 12:15               ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                     ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 17:30                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΧΑΝΘ

ΩΡΑ: 18:45                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                  ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 09:00                ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 10:15                ΠΑΟΚ                                                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 16:00                ΧΑΝΘ                                                ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΩΡΑ: 17:15                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΠΑΟΚ

 

  

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 20:00                ΟΦΘ                                                  ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ: 21:15                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 11:00                ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.                                ΟΦΘ

ΩΡΑ: 12:15               ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 18:30                ΕΑΤΕΚ                                               ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.

ΩΡΑ: 19:45                ΟΦΘ                                                  ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 09:30                ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                               ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ: 10:45                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΟΦΘ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 17:30                ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.                                ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 18:45                ΕΑΤΕΚ                                              ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 15:30                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 16:00                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        10/12/2021

ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

ΩΡΑ: 20:45                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΟΦΗ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 12:00                ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 13:15               ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                       ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/12/2021

ΩΡΑ: 19:00                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                              ΟΦΗ

ΩΡΑ: 20:15                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

ΩΡΑ: 13:15                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/12/2021

ΩΡΑ: 19:00                ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 20:15                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                              ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ