AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 25 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        08/04/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                     ΑΣ ΑΡΗΣ

ΩΡΑ: 21:15                ΠΑΟΚ                                                ΟΦΘ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/04/2022

ΩΡΑ: 11:00                ΟΦΘ                                                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 12:15               ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                                   ΠΑΟΚ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/04/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΟΦΘ

ΩΡΑ: 19:15                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                    ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                                  ΑΣ ΑΡΗΣ

ΩΡΑ: 10:15                ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΟΦΘ                                                  ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ: 17:15                ΑΣ ΑΡΗΣ                                            ΠΑΟΚ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/04/2022

ΩΡΑ: 15:00                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 16:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                             ΟΦΗ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΟΦΗ

ΩΡΑ: 11:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: 16:30                ΟΦΗ                                                  ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                               ΣΚ ΡΟΗ

 

       4. Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             11/04/2022

ΩΡΑ: 21:30                ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/04/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                           ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 09:30                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ                                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 16:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

  1. Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             09/04/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 20:15                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 11:15                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             10/04/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 18:15                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ