AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 9 ΟΜΙΛΟΙ ( 46 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                                        14/01/2022

ΩΡΑ: 21:30                           ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

2η  αγωνιστική                          Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                      ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                         ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                      ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                         ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                         ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 10:15                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 17:15                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        14/01/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 22:15                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 13:30                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                         ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 14:45                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΩΡΑ: 20:15                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 11:15                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                       ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 17:15                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 16:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΕΡΑΚΑ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        14/01/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 21:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 13:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΩΡΑ: 14:15                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ

 

  1. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 12:45                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

  1. Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 18:30                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 19:45                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 10:15                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 16:00               ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 17:15                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΣΚ ΡΟΗ

 

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                      ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 17:45                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 10:15                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                        ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 17:15                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ                 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                             ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                    ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛ.

 

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 10:30                    ΟΦΗ                                                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛ.

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ            ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: ΑΝΑΒΟΛΗ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛ.                          ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ: 17:00                ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 16:30                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 10:00                 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 16:00                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΟΕΑ/ΝΑΒ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             15/01/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 19:15                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                           ΟΦΘ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 11:30                 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                   ΟΦΘ

ΩΡΑ: 12:45                ΠΑΟΚ                                                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2022

ΩΡΑ: 17:15                ΟΦΘ                                                  ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 18:30                 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                            ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                            15/01/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 19:15                ΑΣ ΑΡΗΣ                                         ΧΑΝΘ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                            16/01/2022

ΩΡΑ: 11:00                 ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                             ΧΑΝΘ

ΩΡΑ: 12:15                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                    ΑΣ ΑΡΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                            16/01/2022

ΩΡΑ: 16:00                ΧΑΝΘ                                               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ: 17:15                ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ