AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 17 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        11/02/2022

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 22:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                        ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:ΑΝΑΒΟΛΗ          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                               ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                          ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             13/02/2022

ΩΡΑ:10:30                 ΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                       ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

  1. Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΛΙΣΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        11/02/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 13:00                 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                       ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 10:30                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                      ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 11:45                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                  ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 18:30                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 19:45                ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             13/02/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                              ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ:11:15                 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                    ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

2η  αγωνιστική          Κυριακή                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             12/02/2022

ΩΡΑ: 16:00               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛ.                     ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ