AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13), Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 5 ΟΜΙΛΟΙ ( 50 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 21:45               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                        ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 13:15               ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                        ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΩΡΑ: 20:15                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 10:45                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                            ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:15                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

  

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                      ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 21:45               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 10:45               ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ: 19:15                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                       ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 10:45                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                               ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 18:45                ΝΟ ΧΙΟΥ                                          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

 

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 19:15               ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 11:15               ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ: 20:15                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 11:15                ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 19:15                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 19:00                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                               ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ

ΩΡΑ: 20:15               ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                  ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 11:15               ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                              ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ                                     ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 19:15                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                              ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                               ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ: 10:15                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                            ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 19:15                ΠΑΕ ΑΡΓΗΣ                                     ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

 

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 20:15                ΕΑΤΕΚ                                             ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΩΡΑ: 21:30               ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 12:15                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                            ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ: 13:30               ΠΑΟΚ                                                ΑΣ ΑΡΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 18:30                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                   ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:45                ΕΑΤΕΚ                                              ΠΑΟΚ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΠΑΟΚ                                                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΩΡΑ: 10:45                ΑΣ ΑΡΗΣ                                           ΕΑΤΕΚ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 18:00                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                             ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 19:15                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                    ΑΣ ΑΡΗΣ