AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΝΙΚΑΙΑ (PLAY OFF), ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (PLAY OUT)

PLAY OFF

 

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 18:45                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                             ΧΑΝΘ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΧΑΝΘ

ΩΡΑ: 10:45                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                             ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ                             ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΩΡΑ: 18:45                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                    ΧΑΝΘ

 

 

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/07/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                           ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                            ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ: 13:15                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                  ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 20:00                ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                                  ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΩΡΑ: 21:15                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       17/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ:  09:00   η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου

ΩΡΑ:  10:15   η  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       17/07/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΩΡΑ:  16:00  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      

ΩΡΑ:  17:30  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ

 

 

PLAY OUT

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/07/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.                               ΕΠΕΙΟΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 09:00                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΕΠΕΙΟΣ

ΩΡΑ: 10:30                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.                               ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/07/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.                               ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΩΡΑ: 18:30                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                         ΕΠΕΙΟΣ