AGENDA 2022

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15/16- Κ17/18 (ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * -KoeTv

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ, 18/2 16:30 | 19/2 09:00, 16:30 | 20/2 09:00, 16:00

                                              Α΄ Αγωνιστική ημέρα - (απόγευμα 16:30)

1.

50μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

2.

50μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

3.

200μ.

ΥΠΤΙΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

4.

200μ.

ΥΠΤΙΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

5.

100μ.

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

6.

100μ.

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

7.

1500μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

8.

800μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

9.

4Χ100μ.

Μ. ΟΜΑΔΙΚΗ (Mixed)

Κορ.-Παιδ, Νεαν.-Εφ.

Τελικές σειρές

         

                                                           Β΄ Αγωνιστική ημέρα (πρωί 09.00)

1.

400μ.

ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

2.

400μ.

ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

3.

50μ.

ΥΠΤΙΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

4.

50μ.

ΥΠΤΙΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

5.

200μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

6.

200μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

7.

100μ.

ΠΡΟΣΘΙΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

8.

100μ.

ΠΡΟΣΘΙΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

9.

4Χ100μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

10.

4Χ100μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

         

                                                      Γ΄ Αγωνιστική ημέρα - (απόγευμα 16:30)

1.

50μ.

ΠΡΟΣΘΙΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

2.

50μ.

ΠΡΟΣΘΙΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

3.

100μ.

ΥΠΤΙΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

4.

100μ.

ΥΠΤΙΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

5.

800μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

6.

1500μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

7.

4Χ100μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Mixed)

Κορ.-Παιδ, Νεαν.-Εφ.

Τελικές σειρές

         

                                                           Δ΄ Αγωνιστική ημέρα (πρωί 09.00)

1.

100μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

2.

100μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

3.

200μ.

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

4.

200μ.

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

Κορ., Νεανίδων

Τελικές σειρές

5.

200μ.

ΠΡΟΣΘΙΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

6.

200μ.

ΠΡΟΣΘΙΟ

Κορ., Νεανίδων

Τελικές σειρές

7.

4Χ200μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

8.

4Χ200μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

         

                                                  Ε΄ Αγωνιστική ημέρα - (απόγευμα 16:00)

1.

50μ.

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

2.

50μ.

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

3.

400μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

4.

400μ.

ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

5.

200μ.

ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

6.

200μ.

ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές

7.

4Χ100μ.

ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

Κορ. , Νεανίδων

Τελικές σειρές

8.

4Χ100μ.

ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

Παιδ., Εφήβων

Τελικές σειρές