AGENDA ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2022

Ιανουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Κ19) Β' ΦΑΣΗ (αναβολή)

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 40 ΑΓΩΝΕΣ )
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) Β' ΦΑΣΗ (αναβολή)

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 29 ΑΓΩΝΕΣ )
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
7 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 13:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΑΛΙΜΟΣ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 9 ΟΜΙΛΟΙ ( 46 ΑΓΩΝΕΣ )
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 18 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΥΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
18 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, GREECE- CROATIA

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20:00
18 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20/1 19:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 26 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 15 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, 22/1 18:00
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 22/1 16:00
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, GREECE- HUNGARY

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
25 - 25
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:30
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΦΗ - ΣΚ ΡΟΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 26/1 15:30
26 - 26
Φεβρουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΦΑΣΗ

2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α' ΦΑΣΗ

2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS QUALIFICATION TOURNAMENT - WOMEN

ZRENJANIN, SERBIA
17 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

28 - 28
Μάρτιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ

2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, RUSSIA- GREECE

ΡΩΣΙΑ
3 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8)

11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, NETHERLANDS- GREECE

NETHERLANDS
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( FINAL 4 )

22 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( FINAL 4 )

22 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 21
Απρίλιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 10)

19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE B, EURO FINAL

22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE B, EURO FINAL

28 - 30
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

28 - 30
Μάιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

4 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
4 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ

6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

12 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

12 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
13 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

FUKUOKA, JAPAN
13 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 29
Ιούνιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP- YOUTH WOMEN (Κ16)

17 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP- YOUTH MEN (Κ16)

17 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ORAN, ALGERIA
25 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH MEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

GREECE
25 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH WOMEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

GREECE
25 - 3
Ιούλιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
1 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR WOMEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

NETANYA, ISRAEL
3 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN, SUPER FINAL

SANTA CRUZ, SPAIN
11 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP- JUNIOR MEN (Κ18)

22 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN, SUPER FINAL

23 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP " PYTHIA "- JUNIOR WOMEN (Κ18)

29 - 31
Αύγουστος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR MEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
2 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CHALLENGE "THETIS CUP"- WOMEN

5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR WOMEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
13 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CHALLENGE "SAMARTZIDIS CUP "- MEN

19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
Σεπτέμβριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR MEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PODGORICA, MONTENEGRO
18 - 25
Ιανουάριος 2022
Φεβρουάριος 2022
Μάρτιος 2022
Απρίλιος 2022
Μάιος 2022
Ιούνιος 2022
Ιούλιος 2022
Αύγουστος 2022
Σεπτέμβριος 2022