AGENDA ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2022

Ιανουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
7 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 13:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΑΛΙΜΟΣ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 9 ΟΜΙΛΟΙ ( 46 ΑΓΩΝΕΣ )
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 18 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩTΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) - Β' ΦΑΣΗ (Α' Ομιλος Αττικής)

ΧΑΛΑΝΔΡΙ
18 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, GREECE- CROATIA

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20:00
18 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20/1 19:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 26 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 15 ΑΓΩΝΕΣ )
21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, 22/1 18:00
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 22/1 16:00
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, GREECE- HUNGARY

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
25 - 25
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (αναβολή)

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΦΗ - ΣΚ ΡΟΗ (αναβολή)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ, 26/1 15:30
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
29 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
29 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
29 - 30
Φεβρουάριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 21:00
1 - 1
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ, Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΦΑΛΗΡΟ
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΓΛΥΦΑΔΑ, 5/2 15:00
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 12:30
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 6/2 12:00
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ *KoeTv

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 20:30
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΟΚ ΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, 9/2 14:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 11/2 18:30
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΟΚ ΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΘΝΙΚΟ, 11/2 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 17 ΑΓΩΝΕΣ )
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, Β΄ΦΑΣΗ, ( ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
11 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
12 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΙΚΑΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 21:00
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN WOMEN EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS QUALIFICATION TOURNAMENT - ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - * LenTv

ZRENJANIN, SERBIA
17 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΦΘ

ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΧΑΙΔΑΡΙ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΧΑΝΙΑ
19 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΦΗ - ΣΚ ΡΟΗ

ΚΡΗΤΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:30
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΕΡΑΚΑΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 13:00
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΙΚΑΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:30
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΙΛΙΣΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:30
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ * KoeTv

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 20:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΟΚ ΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Ν. ΣΜΥΡΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:30
24 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
25 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ, 28/2 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
28 - 28
Μάρτιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ- ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΛΙΜΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE A, RUSSIA- GREECE ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΡΩΣΙΑ
8 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΙΚΑΙΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:20
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17), Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

Ν. ΣΜΥΡΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16:00
12 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ( Β' ΦΑΣΗ ), ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΟΦΘ

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14:00
13 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE A, NETHERLANDS- GREECE

NETHERLANDS
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ( ΑΝΑΒΟΛΗ )

ΓΛΥΦΑΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
17 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β΄ΦΑΣΗ, 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
19 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
20 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β ΦΑΣΗ, ΑΣ ΑΡΗΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 18:00
23 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
24 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β΄ ΦΑΣΗ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
26 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 27
Απρίλιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ 2oς ΟΜΙΛΟΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΤΡΑ
1 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
2 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ Β΄ΦΑΣΗ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
2 - 2
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
3 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΑΕΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 21:30
4 - 4
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
6 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15), Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 12 ΑΓΩΝΕΣ )
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ, 4 ΟΜΙΛΟΙ ( 25 ΑΓΩΝΕΣ )
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 11:30
10 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:30
11 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
13 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΛΑΡΙΣΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
15 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ (12 ΟΜΙΛΟΙ / 94 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ( 4 ΟΜΙΛΟΙ / 18 ΑΓΩΝΕΣ )
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ, 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΚΕΡΚΥΡΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00
16 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( FINAL 4 ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΛΑΡΙΣΑ
16 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( FINAL 4 ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ * KoeTv

ΛΑΡΙΣΑ
16 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ , 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 30 ΑΓΩΝΕΣ ) || ΠΑΤΡΑ, 1 ΟΜΙΛΟΣ ( 6 ΑΓΩΝΕΣ )
17 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, 2 ΟΜΙΛΟΙ ( 20 ΑΓΩΝΕΣ ) || ΧΑΝΙΑ, 1 ΟΜΙΛΟΣ (3 ΑΓΩΝΕΣ)
18 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN PHASE B, EURO FINAL * COMPETITION SCHEDULE *

SANTA CRUZ, SPAIN
22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΤΡΑ, ΠΕΠΑΝΟΣ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19:00
27 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN PHASE B, EURO FINAL * COMPETITION SCHEDULE *

PODGORICA, MONTENEGRO
28 - 30
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΛΥΦΑΔΑ | ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
28 - 1
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Α' ΦΑΣΗ, Α' ΟΜΙΛΟΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ( 6 ΑΓΩΝΕΣ )
29 - 30
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
29 - 1
Μάιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ, Β' ΟΜΙΛΟΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΕΡΑΚΑΣ, ( 2 ΑΓΩΝΕΣ )
4 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OFF A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OUT A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OUT A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ (8 ΟΜΙΛΟΙ / 53 ΑΓΩΝΕΣ )
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΧΑΝΙΑ || 2 ΟΜΙΛΟΙ / 4 ΑΓΩΝΕΣ
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΡΗΤΗ, ΠΑΤΡΑ | 3 ΟΜΙΛΟΙ / 14 ΑΓΩΝΕΣ
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF 3ος ΑΓΩΝΑΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΝΟ ΧΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF 3ος ΑΓΩΝΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
10 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΑΤΡΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΚΡΗΤΗ, ΠΑΤΡΑ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ, ΚΕΡΚΥΡΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
14 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
18 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
18 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΡΗΤΗ ( 3 ΟΜΙΛΟΙ, 15 ΑΓΩΝΕΣ )
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ | 8 ΟΜΙΛΟΙ ( 77 ΑΓΩΝΕΣ )
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OFF Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 - 25
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Γ΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑ | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Γ΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑ | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΠΑΤΡΑ
25 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ, (1 ΟΜΙΛΟΣ, 6 ΑΓΩΝΕΣ )
28 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ , 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 19 ΑΓΩΝΕΣ )
28 - 29
Ιούνιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ11), Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΤΡΑ, ΧΑΝΙΑ (2 ΟΜΙΛΟΙ / 5 ΑΓΩΝΕΣ)
11 - 12
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
18 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

BUDAPEST, HUNGARY
18 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

Π.ΦΑΛΗΡΟ, ΧΑΙΔΑΡΙ
23 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ15)- ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

Ν.ΣΜΥΡΝΗ, ΓΛΥΦΑΔΑ
24 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ORAN, ALGERIA
25 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

Ν.ΣΜΥΡΝΗ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΓΛΥΦΑΔΑ
30 - 3
Ιούλιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ, ΝΑΥΠΛΙΟ, ΚΡΗΤΗ
2 - 3
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR WOMEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

NETANYA, ISRAEL
5 - 11
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 10)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
8 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ, (Α' ΟΜΙΛΟΣ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΛΙΜΟΣ
9 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Α' ΦΑΣΗ

ΑΘΗΝΑ, ΚΕΡΚΥΡΑ
9 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΑΛΙΜΟΣ
9 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE WOMEN, SUPER FINAL

SANTA CRUZ, SPAIN
11 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ11), Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
14 - 16
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ17) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8)

Ν.ΣΜΥΡΝΗ, ΓΛΥΦΑΔΑ
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Γ' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
15 - 17
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL10)

21 - 23
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CUP 'PYTHIA' - JUNIOR WOMEN (Κ18)

ΙΤΕΑ
22 - 24
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA WORLD LEAGUE MEN, SUPER FINAL

23 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΑΝΔΡΩΝ, ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

HELLAS WATER POLO CHALLENGE 'SAMARTZIDIS CUP' (MEN)

ΚΡΗΤΗ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ
29 - 31
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR WOMEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
31 - 8
Αύγουστος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA JUNIOR MEN (U18) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

BELGRADE, SERBIA
11 - 19
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH MEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

VOLOS, GREECE
20 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

FINA YOUTH WOMEN (U16) WATER POLO WORLD CHAMPIONSHIP

LARISA, GREECE
20 - 27
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

SPLIT, CROATIA
27 - 10
Σεπτέμβριος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

LEN JUNIOR MEN (U19) WATER POLO EUROPEAN CHAMPIONSHIP

PODGORICA, MONTENEGRO
18 - 25
Ιανουάριος 2022
Φεβρουάριος 2022
Μάρτιος 2022
Απρίλιος 2022
Μάιος 2022
Ιούνιος 2022
Ιούλιος 2022
Αύγουστος 2022
Σεπτέμβριος 2022