• Ο Παναθηναϊκός 9-7, έκανε το «διπλό» στην έδρα του Υδραϊκού και είναι μόνος 5ος
  • Ανάσα για τον ΝΟ Πατρών, επικράτησε 13-6 στην έδρα του Φαλήρου
  • Σπουδαία νίκη στην επέτειο των 100 χρόνων η ΑΕΚ, 11-10 έκοψε τη φόρα του ΝΟ Χίου
  • Με 17-10 πέρασε και από τη Νέα Σμύρνη ο αήττητος Ολυμπιακός
  • Εντυπωσιακό «διπλό» στον Πειραιά ο ΑΝΟ Γλυφάδας, 17-7 τον Εθνικό, σφράγισε την πρωτιά στο G2

Πρόγραμμα Υδατοσφαίρισης Α1 Ανδρών και Α1 Γυναικών

Β' ΦΑΣΗ G1 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 8η αγων.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
17/4
21:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
-
17/4
21:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
-
17/4
17:00
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
17/4
21:30
Β' ΦΑΣΗ G2 Β' ΓΥΡΟΣ Ανδρών - 8η αγων.
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
-
17/4
20:30
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΦΘ
-
17/4
16:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΕΚ
-
17/4
14:30
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
-
17/4
17:00
Α' ΦΑΣΗ Β' ΓΥΡΟΣ Γυναικών - 20η αγων.
ΠΑΟΚ
ΑΕΚ
-
17/4
15:30
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I-REPAIR
-
17/4
18:00
ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
18-11
14/4
12:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
17/4
20:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ NOBELHELLAS
-
17/4
19:30
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
-
17/4
20:00
Όλες οι αγωνιστικές
38ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 2023-2024

Β' ΦΑΣΗ

G1 ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Ομάδα Αγ. Γκολ  Βαθμοί 
 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  7  116-48  63
 2 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  7  89-64  55
 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  7  97-84  46
 4 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  7  63-86  42
 5 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  7  73-70  36
 6

ΠΑΟΚ DOMUS ERGO

 7  69-105  34
 7 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  7  56-69  28
 8 ΥΔΡΑΪΚΟΣ  7  51-87  23

G2 ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Ομάδα Αγ. Γκολ  Βαθμοί 
 1 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  7  73-50  35
 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  7  73-66  28
 3 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ  7  54-67  27
 4 ΝΟ ΧΙΟΥ  7  86-59  22
 5 ΑΕΚ  7  58-66  17

 6

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ  7

 65-71

 15
 7 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ  7  61-60

 15

 8 ΟΦΘ  7  55-86  4

 

38ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 2023-2024

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Ομάδα  Αγ.  Γκολ Βαθμοί 
 1 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ  14 206-145  33
 2 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ  14 163-113  31
 3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  14 171-137  29
 4 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  14 158-143  22
 5 ΟΦΗ  14 142-188  16
 6 ΠΕΚΕ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ  14 114-155  13
 7 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  14 166-198  11
 8  ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 14

130-171  7

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

Θέση Ομάδα  Αγ.  Γκολ Βαθμοί 
 1 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ EXALCO  14

177-129

 33
 2 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  14 181-138  31
 3 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ  14 175-113  31
 4 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  14 149-138  19
 5 ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΣ  14 118-138  17
 6 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ  14 128-153  14
 7 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  14 131-181  10
 8 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 14

117-174  8
24ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-2024
 Θέση Ομάδα Αγ.  Γκολ Βαθμοί
 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  19 365-103  57
 2 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ   19 265-148  49
 3 ΕΘΝΙΚΟΣ GOLD FORCE  19 281-147

 48

 4 ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ  BETSSON  19 306-157  43
 5 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I REPAIR  19 206-182  34
 6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  19 179-187  30
 7 ΠΑΟΚ  19 161-261  19
 8 ΑΕΚ  19 166-215  18
 9 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  19 173-257  16
10 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ  19 190-277  15
11 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ  19 138-290  6
12 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  19 121-327  0

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-2024

Α' ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Ομάδα  Αγ.  Γκολ  Βαθμοί
 1 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  6  74-44  15
 2 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  6  67-51  15
 3 ΟΦΗ  6  53-68  6
 4 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  6  46-77  0

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Ομάδα  Αγ.  Γκολ  Βαθμοί
 1 ΠΕΚΕ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ  6  84-50  15
 - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ  6  82-58  15
 3 ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   6  66-58  6
 4 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  6  27-93  0

Ομοσπονδία