AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ , 3 ΟΜΙΛΟΙ ( 19 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             28/05/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ:19:15                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΕΑΤΕΚ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             29/05/2022

ΩΡΑ:13:00                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                            ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ:14:15                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             29/05/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΕΑΤΕΚ                                              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ:19:15                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                              ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

   

Β  ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΑΛΙΜΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             28/05/2022

ΩΡΑ:17:00                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.                            ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             29/05/2022

ΩΡΑ:09:00                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             29/05/2022

ΩΡΑ:15:00                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛ.

  

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               26/05/2022

ΩΡΑ:21:00                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Πέμπτη                                               26/05/2022

ΩΡΑ:21:45                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             28/05/2022

ΩΡΑ:11:30                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

  

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             28/05/2022

ΩΡΑ:13:30                 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

  

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             28/05/2022

ΩΡΑ: 20:00                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             28/05/2022

ΩΡΑ:18:00                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

 

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             29/05/2022

ΩΡΑ:12:30                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                      ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:13:45                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

 

  1. Γ. ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             29/05/2022

ΩΡΑ:19:00                 ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ:20:15                 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ