AGENDA Μάιος 2022

Μάιος 2022
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ15) Γ' ΦΑΣΗ, Β' ΟΜΙΛΟΣ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΓΕΡΑΚΑΣ, ( 2 ΑΓΩΝΕΣ )
4 - 5
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
4 - 6
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OFF A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OUT A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OUT A' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
5 - 7
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ-ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ (8 ΟΜΙΛΟΙ / 53 ΑΓΩΝΕΣ )
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ11) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΧΑΝΙΑ || 2 ΟΜΙΛΟΙ / 4 ΑΓΩΝΕΣ
6 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΙΚΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Κ9) Α' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΒΟΛΗ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΡΗΤΗ, ΠΑΤΡΑ | 3 ΟΜΙΛΟΙ / 14 ΑΓΩΝΕΣ
6 - 8
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

3oς ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 5000μ ( σε κολυμβητήριο)

ΙΛΙΣΙΑ, 6/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15:00
6 - 6
ΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (OPEN) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
6 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΠΑΝΑΙΓΑΛΕΩΤΙΚΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΙΓΑΛΕΩ, 7/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 17:00 | 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 09:30, 17:00
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:00
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΡΕΣΤΕΙΑ 2022" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΛΙΜΟΣ, 7/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 08:30, 16:50 | 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 08:30
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
7 - 7
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"5ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ- ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ
7 - 8
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ" (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
7 - 8
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 1ο- 7ο ΑΣΤΕΡΙ * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ, 8/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
8 - 8
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF 3ος ΑΓΩΝΑΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΝΟ ΧΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
9 - 9
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF 3ος ΑΓΩΝΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20:00
10 - 10
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΑΤΡΑ
11 - 13
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Α' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΚΡΗΤΗ, ΠΑΤΡΑ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ, ΚΕΡΚΥΡΑ
11 - 13
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ACROPOLIS SWIM OPEN 2022 (ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΟΑΚΑ
13 - 15
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 9-10-11-12 ετών

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
14 - 15
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ
14 - 18
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OFF * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
18 - 20
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ, Β' ΦΑΣΗ PLAY OUT * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
18 - 20
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

HELLAS OPEN

19 - 22
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

FINA AS WORLD SERIES (SUPER FINAL)

ΟΑΚΑ
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΡΗΤΗ ( 3 ΟΜΙΛΟΙ, 15 ΑΓΩΝΕΣ )
20 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ | 8 ΟΜΙΛΟΙ ( 77 ΑΓΩΝΕΣ )
20 - 22
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

LEN OPEN WATER CUP

ALGHERO, ITALY
20 - 20
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΒΑΛΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00 | 17:00
21 - 21
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ, PLAY OFF Γ' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΑΘΗΝΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
21 - 25
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΧΑΛΚΙΔΑ, ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:30, 17:00
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ - ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:30
21 - 21
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ || 21/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30,17:00 | 22/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 09:30
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"3ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΟΒΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΛΟΣ | 21/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 16:30 22/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 15:00
21 - 22
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΙΛΙΣΙΑ | ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00
21 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Γ΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑ | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22 - 26
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, PLAY OFF Γ΄ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑ | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
22 - 26
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΡΗΤΗ, ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ
22 - 22
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
27 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"28α ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ" ( ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ) * ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΛΑΡΙΣΑ, 28/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00, 17:00 | 29/5 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10:00
28 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β' ΑΝΔΡΩΝ, Α΄ΦΑΣΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΚΑΛΑΜΑΤΑ, (1 ΟΜΙΛΟΣ, 6 ΑΓΩΝΕΣ )
28 - 29
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ OPEN

OAKA
28 - 29
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Γ, Δ, Ε (προαγωνιστική)

OAKA
28 - 29
ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ
28 - 29
ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

FINA MARATHON SWIM WORLD SERIES

SETUBAL, PORTUGAL
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΛΑΡΙΣΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ "ΤΣΕΤΣΟ ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

"1ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΣΕΔΩΝΑΣ ΙΛΙΣΙΩΝ 2022" (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΙΛΙΣΙΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ)

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
28 - 29
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 1ο- 5ο ΑΣΤΕΡΙ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 - 28
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

MAD WAVE CHALLENGE- ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΚΑΒΑΛΑ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 - 29
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10/ 11-12 ΕΤΩΝ

ΑΘΗΝΑ
28 - 29
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 1ο- 5ο ΑΣΤΕΡΙ

ΚΡΗΤΗ
29 - 29
Μάιος 2022