AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ (Κ13) Β' ΦΑΣΗ * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ | 8 ΟΜΙΛΟΙ ( 77 ΑΓΩΝΕΣ )

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 12:30                ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                              ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΩΡΑ: 18:15                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                         ΝΟ ΧΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 11:15                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                                   ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:15                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                             ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ

 

5η  αγωνιστική           Δευτέρα                                              23/05/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                     ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

  1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

5η  αγωνιστική           Δευτέρα                                              23/05/2022

ΩΡΑ: 21:00               ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

  

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        20/05/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                             ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΩΡΑ: 21:30               ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 13:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                              ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 14:15                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

  1. Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 18:30                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                               ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΩΡΑ: 19:45                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ: 10:00                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ                                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 11:15                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                               ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ                                ΥΔΡΑΙΚΟΣ ΝΟ

ΩΡΑ: 18:15                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                             ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

  

  1. Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΝΙΚΑΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 12:30                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 13:45                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                         ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                         ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 21:45                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΣΚ ΡΟΗ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ: 12:30                ΣΚ ΡΟΗ                                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 13:45                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                          ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

  

  1. Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        20/05/2022

ΩΡΑ: 20:30                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 21:45               ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 11:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 12:45               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 20:45                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ: 09:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ: 10:45                ΑΟ Π . ΦΑΛΗΡΟΥ                          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ: 17:30                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 18:45                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

  

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ      ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΙΩΝΙΑΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        20/05/2022

ΩΡΑ:18:30                  ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:19:45                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ:21:00                  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                    ΔΙΩΝΗ ΝΑ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ:09:00                  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:10:15                  ΔΙΩΝΗ ΝΑ                                       ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ:11:30                  ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                      ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ:17:30                  ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                 ΔΙΩΝΗ ΝΑ

ΩΡΑ:18:45                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:20:00                  ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                    ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:09:00                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                      ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:10:15                 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                     ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:11:30                 ΔΙΩΝΗ ΝΑ                                        ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:17:30                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ:18:45                 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                     ΔΙΩΝΗ ΝΑ

ΩΡΑ:20:00                 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

   

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ    ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ:16:00                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

ΩΡΑ:17:15                 ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:10:00                 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                       ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ:11:15                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.                                 ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:17:00                 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡ.

ΩΡΑ:18:15                 ΟΦΗ                                                  ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        20/05/2022

ΩΡΑ:17:00                 ΠΑΟΚ                                                ΟΦΘ

ΩΡΑ:18:15                 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                    ΕΑΤΕΚ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ:10:00                  ΕΑΤΕΚ                                             ΠΑΟΚ

ΩΡΑ:11:15                  ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                               ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ:16:00                 ΟΦΘ                                                  ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ:17:15                 ΠΑΟΚ                                                ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:11:30                 ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                                 ΟΦΘ

ΩΡΑ:12:45                 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                   ΠΑΟΚ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:18:30                 ΕΑΤΕΚ                                               ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ:19:45                 ΟΦΘ                                                  ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

 

  1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ     ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        20/05/2022

ΩΡΑ:19:30                 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                      ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

ΩΡΑ:20:45                 ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ:12:30                  ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                          ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ:13:45                  ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                              ΑΣ ΑΡΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             21/05/2022

ΩΡΑ:18:30                 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ                                 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:19:45                 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                       ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:09:00                 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                               ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

ΩΡΑ:10:15                 ΑΣ ΑΡΗΣ                                          ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             22/05/2022

ΩΡΑ:16:00                 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                            ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΩΡΑ:17:15                 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.                                ΑΣ ΑΡΗΣ