AGENDA 2022

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (Κ19) ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (FINAL 8) * ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ *

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

  1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        29/04/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 22:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                              ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 14:00                ΠΑΟΚ                                                ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

ΩΡΑ: 15:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                              ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 21:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΠΑΟΚ

ΩΡΑ: 22:00                ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                     ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

 

  

  1. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        29/04/202

ΩΡΑ: 20:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ: 21:15                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 12:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 13:15                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             30/04/2022

ΩΡΑ: 19:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 20:45                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       01/05/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

ΩΡΑ:  09:30              η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου

ΩΡΑ:  10:45              η  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου 

ΩΡΑ:  12:00              η  3η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  3η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (5η – 6η θέση)

ΩΡΑ:  13:15              η  4η  ομάδα του  Α’ ομίλου με την  4η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (7η – 8η θέση)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ       01/05/2022  ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

ΩΡΑ:  18:30  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                      

ΩΡΑ:  19:45  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ